KONU TAŞINMIŞTIR.

SuskunBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oh Efsane Moruq
[automerge]1526663490[/automerge]
Salim Niye Çikardiniz Beni Mod dan

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mimari başarılı, eklentileri sunucu açıldığında görebileceğiz. şu an kesin bir şey yok. 1 Haziranı bekleyelim.
Başarılar.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oh Efsane Moruq
[automerge]1526663490[/automerge]
Salim Niye Çikardiniz Beni Mod dan
kendin ''banla beni discord sunucunuzdan'' dediğin için çıkarttık. zaten yetkili alım şartlarını açıkladım discord'suz yetkili almıyorum.

Mimari başarılı, eklentileri sunucu açıldığında görebileceğiz. şu an kesin bir şey yok. 1 Haziranı bekleyelim.
Başarılar.
hepimiz birlikte göreceğiz inşallah beğenirsiniz.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu 1 hazirandan önce açılabilir! çalışmalarımızın hızı iyice arttırıldı.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ingilizce kelimelere yaklaşmıyorum pek takıntım var.
ayyıldız network ismini zor bulmadım :)
herkes yabancı bir isim takıyordu sunucusuna bende dedim
bizim türkçe dilimiz var neden gidipte ingilizce isim koyayım sunucumuza bu yüzden yani avrupaya özenmeyin
onlar bize özensin.

Dikkatimi çekmiş bulunmaktasın şu an :)
İngilizce kelimeleri sevmeyip sunucu adının NETWORK olması + oyunda bulunan cehennem'e NETHER demen gibi terimleride Türkçe kullanırsan sevinirim.

Sunucuya gelicek olursak
Yapılar güzel
Eklentileri açılınca göreceğiz
Sistemler Başarılı
Tek eksik sunucuyu doldurucak oyuncular (Genellikle bilinmedik oyunlar getirmeyi amaçlamışsınız, eğer bunu başarabilirseniz -Türkiye'de biraz zor- yeni bir çağa girmiş olacağız böyle farklı küçük oyunlar göreceğiz ama bundan önce büyük sunucularında bunları yapması lazım malum zor beğenen bir toplumuz.)

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dikkatimi çekmiş bulunmaktasın şu an :)
İngilizce kelimeleri sevmeyip sunucu adının NETWORK olması + oyunda bulunan cehennem'e NETHER demen gibi terimleride Türkçe kullanırsan sevinirim.

Sunucuya gelicek olursak
Yapılar güzel
Eklentileri açılınca göreceğiz
Sistemler Başarılı
Tek eksik sunucuyu doldurucak oyuncular (Genellikle bilinmedik oyunlar getirmeyi amaçlamışsınız, eğer bunu başarabilirseniz -Türkiye'de biraz zor- yeni bir çağa girmiş olacağız böyle farklı küçük oyunlar göreceğiz ama bundan önce büyük sunucularında bunları yapması lazım malum zor beğenen bir toplumuz.)
AYYILDIZ tamam türkçe olabilir ama NETWORK yerine AĞ koyarsak bizi oyuncular internetci sanar :)
evet sunucu açılınca hep birlikte özellikleri ve ne gibi sistemlerin olduğunu ve yeni sunucuların da gelecek temellerinin fotoğraflarını da paylaşacağız.

iyi günler dilerim.
[automerge]1527515971[/automerge]
SUNUCUMUZ AKTİF DURUMDADIR.
SKYBLOCK & FACTİONS
AÇILDI!
[automerge]1527798968[/automerge]
sunucumuz aktiftir
AYNW.MCPE.NETWORK
factions eklenmiştir.

Son düzenleme: