Böyle bir SKYBLOCK tadı görülmedi! Oyna.Anadolu.Network 1.8-1.14 AnadoluHost-By AnadoluTeam

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucunun geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, haritalar idare eder seviyede başarılar diliyorum

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunun geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, haritalar idare eder seviyede başarılar diliyorum
Neresi mesela ? Geliştirme olarak ne öneririsiniz? Nesini beğenmediğiniz için geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz? Yapıcı eleştirilere her zaman açığız ama şu sözümün arkasındayım.
"Bundan daha GELİŞMİŞ bir skyblock sunucu şu anda Piyasada yok , belki Hypixel ..."
Tabi onlar ayrı evrende yaşıyor :D Yapılar konusunda eleştiriye hak veriyorum ahım şahım bir build yok . Ama geliştirilmeli demek ya bu sunucuya haksızlık etmektir, yada oyuncu kırıktaş görevini yapmadan bile oyundan çıkmıştır. :D

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Neresi mesela ? Geliştirme olarak ne öneririsiniz? Nesini beğenmediğiniz için geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorsunuz? Yapıcı eleştirilere her zaman açığız ama şu sözümün arkasındayım.
"Bundan daha GELİŞMİŞ bir skyblock sunucu şu anda Piyasada yok , belki Hypixel ..."
Tabi onlar ayrı evrende yaşıyor :D Yapılar konusunda eleştiriye hak veriyorum ahım şahım bir build yok . Ama geliştirilmeli demek ya bu sunucuya haksızlık etmektir, yada oyuncu kırıktaş görevini yapmadan bile oyundan çıkmıştır. :D
"Bundan daha GELİŞMİŞ bir skyblock sunucu şu anda Piyasada yok , belki Hypixel ..." çok büyük konuştunuz bence...

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Bundan daha GELİŞMİŞ bir skyblock sunucu şu anda Piyasada yok , belki Hypixel ..." çok büyük konuştunuz bence...
Melih bey , belli oldu artık,sadece konu tanıtımı üstünden,bir sunucuda oynamadan yorumluyorsunuz yada sunucunun spawnından çıkmışsınız. Sizi 6 saat sunucumuzda misafir edelim, oynayın, kendiniz test edin.Zaten kendimizin yazdığı plugin ve skriptleri görüp fikrinizi yavaş yavaş değiştireceksiniz:D.. Beğenmediğiniz yada benim bu sözümün aksi olarak gördüğünüz noktaları tek tek kendiniz yazın.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yarın vip çekilişi var her Cumartesii olduğu gibi.

DomoBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz güzel. Başarıların devamını dilerim...

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun sistemleri çok karışık lakin yenilik getirmeye çalışan bir sunucu ve sunucu hakkında bilgi almak istediğimde başıma şöyle bir olay geldi: rehbere bir şey sorduğumda benimle ilgilenmedi rehberin adı BordoBereli tarzında birşeydi adama 6 kere ismi ile hitap ettim, rehber diye hitap ettim lakin benimle ilgilenmedi ona şöyle bir soru geldi: kemik satıyormusun ? tarzında bir soru geldi ve 10 saniye geçmeden cevapladı ben dedim ki neden bana cevap vermiyorsun ? arkadaş da dediki çok soru vardı ne sorusu vardı benden başka soru soran yoktu dedim ve bana dediği cevap şuydu ''Kemik satıyormusun'' soru değilmi ? Şimdi düşünmek lazım Suç rehberde mi ? Yoksa ona ''USTA''rehber verendemi ?

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunun sistemleri çok karışık lakin yenilik getirmeye çalışan bir sunucu ve sunucu hakkında bilgi almak istediğimde başıma şöyle bir olay geldi: rehbere bir şey sorduğumda benimle ilgilenmedi rehberin adı BordoBereli tarzında birşeydi adama 6 kere ismi ile hitap ettim, rehber diye hitap ettim lakin benimle ilgilenmedi ona şöyle bir soru geldi: kemik satıyormusun ? tarzında bir soru geldi ve 10 saniye geçmeden cevapladı ben dedim ki neden bana cevap vermiyorsun ? arkadaş da dediki çok soru vardı ne sorusu vardı benden başka soru soran yoktu dedim ve bana dediği cevap şuydu ''Kemik satıyormusun'' soru değilmi ? Şimdi düşünmek lazım Suç rehberde mi ? Yoksa ona ''USTA''rehber verendemi ?
Kusura bakma dostum. Ama rehberlede empati yap.
Server çorba ve 3 haftadır aralıksız soruları cevapladı 1 hafta salmış olabilir kendisini. Kişisel problemleri olabilir insanların.
Yeni rehberler alacağız online arttıkça, yaşadığın sorun için üzgünüm.
Bazı arkadaşların rehbere o esnada özelden yazabileceğinide düşün. Karışmıştır olur öyle , dediğim gibi , ilerde kadro dahada oturur.

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma dostum. Ama rehberlede empati yap.
Server çorba ve 3 haftadır aralıksız soruları cevapladı 1 hafta salmış olabilir kendisini. Kişisel problemleri olabilir insanların.
Yeni rehberler alacağız online arttıkça, yaşadığın sorun için üzgünüm.
Bazı arkadaşların rehbere o esnada özelden yazabileceğinide düşün. Karışmıştır olur öyle , dediğim gibi , ilerde kadro dahada oturur.
Hocam bakın evet server karışık lakin o adamın görevi insanlara yardım etmek ben sunucuya girdim kafam karıştı çünkü hiçbiryerde görülmemiş sistemler yapmışsınız elinize sağlık ama rehberin kişisel problemleri veya herhangi birşeyi beni ilgilendirmez yada başka hiçkimseyi ilgilendirmez onun görevi yardım etmek banada yardım etmedi. 6 kere yazmama rağmen eğer salmışsa kendini uyaracaksın toparlanacak baktın toparlanmadı başka rehber koyacaksın sırf o rehber yüzünden sunucuyu oynamıyorum yani uzun lafın kısası o adamın kişisel meseleleri önceden cevapladığı sorular ne beni ne de yeni gelen birini ilgilendirmez o adamın görevi yardım etmek ve görevini yerine getirmedi baktın ki yeterli gelmiyor rehber alacaksın böyle bir bahanede olamaz yani ''3 haftadır aralıksız soruları cevapladı empati yap biraz'' Adamın görevi bu zaten ne oldu yani klavyeye 1 saat ekstra bastı diye ?

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Opskyblock sevmiyorum. Ama güzele benziyor. Ve bide güncel+++ yapmayın... Bu konuyu kirletmekten başka bir şey yapmıyor :/

Neyse başarılar dilerim!

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
emek dediğin sadece olacak kafasındayım :) fazla sistem sunucuyu boğar yine de başarılı.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0