BanItem - İstediğiniz Eşyayı İstediğinize Yasaklayın !

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spigot Linki : https://www.spigotmc.org/resources/banitem.8289/
İşlevi : Eğer sunucunuzda engellemek istediğiniz bir eşya varsa bu plugini kullanabilirsiniz.
Videolu Plugin Tanıtımı (Bana Ait Değil)
Kurulumu : İndirdiğiniz jar dosyasını plugins dosyasına atın. Jar'ı plugins dosyasına atmadan önce sunucunuzun kapalı olduğundan emin olun.
Eşya Engelleme : Eline engellemek istediğiniz itemi alınız ve '' /banitem add banlama sebebiniz '' yazarak eşyayı engelliyebilirsiniz.
/banitem add sebep = Elinizdeki itemi engeller.
/banitem add all sebep = Tüm envanterinizdeki itemleri engeller.
/banitem del = Elinizdeki itemin engellini kaldırır.
/banitem reload = Pluginin config dosyasına reload atar .
/banitem check = Elinizdeki itemin engelli olup olmamasını kontrol eder.
- Banitem.add = /banitem komutunu kullanmaya izin verir.
- Banitem.del = /banitem del komutunu kullanmaya izin verir.
- Banitem.reload = /banitem reload komutunu kullanmaya izin verir.
- Banitem.check = /banitem check komutunu kullanmaya izin verir.
- Banitem.toggle = Engellediğiniz eşyayı kullanıma açar.
- Banitem.* = Tüm komutları kullanmaya izin verir.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merak ettiğim şu hiçbir plugin senin değil bilindik pluginler ve tanıtımını başka yerden bulup koyuyon boşa konu açıyorsun.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
post kasmak değil bu. video çekecek imkanım olmadığı için davut abinin videosunu paylaştım. link ekledim. komut ve yetkilerin ne işe yaradığını yazdım.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Post kasıyor ise rapor et ne anladım ben bu işten? Adam sadece bir yerden bir şeyleri kopyayip koymuyor . Yetkileri ve komutlarında anlatıyor . Eğer anlamadıysan konuşmama hakkında var.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
BanItem plugini artık mazide kalmıştır 1.8 ve üstüyle uyumlu değildir sorunlar çıkartmaktadır. Lütfen artık geçmiş pluginlerin tanıtımını yapmaktan vazgeçin. Alternatif olarak ItemRestrict vardır oldukça gelişmiş ve çok daha kalitelidir.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BanItem plugini artık mazide kalmıştır 1.8 ve üstüyle uyumlu değildir sorunlar çıkartmaktadır. Lütfen artık geçmiş pluginlerin tanıtımını yapmaktan vazgeçin. Alternatif olarak ItemRestrict vardır oldukça gelişmiş ve çok daha kalitelidir.
Onu da tanıtırız hocam. Ayrıca 1.8.8 ile de 1.8 ile de hicbir sorun yasamadim.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Onu da tanıtırız hocam. Ayrıca 1.8.8 ile de 1.8 ile de hicbir sorun yasamadim.
Ben kullanmayı denediğimde yeni eşyalarda sorun çıkartmıştı belkide benden kaynaklı bir hatadır bilemiyorum. Fakat sonuç olarak bu plugin artık güncellenmeyen bir plugindir. Kullanımıda tavsiye edilemez çünkü bir sorunla karşılaşıldığında destek alamazsınız.

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merak ettiğim şu hiçbir plugin senin değil bilindik pluginler ve tanıtımını başka yerden bulup koyuyon boşa konu açıyorsun.
Başka yerden bulup koymuyorum. Mc-df adindaki bir forumdaki postlarimi toplu olarak burada paylastim.

berkatahanli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
herkes bunu biliyor paylaşman amacın ne ki bu konuda herkes bu plugin paketini biliyorlar ki bilinmedik plugin paketi değil ki ?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Başka yerden bulup koymuyorum. Mc-df adindaki bir forumdaki postlarimi toplu olarak burada paylastim.
Plugini sen mi yaptın;Hayır? Videoyu sen mi çektin;Hayır?
Google a yazsalar çıkar mı;Evet? Eee burda çoğu kişinin bildiği pluginleri burda toplu olarak neden paylaşma gereği var ki?

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugini sen mi yaptın;Hayır? Videoyu sen mi çektin;Hayır?
Google a yazsalar çıkar mı;Evet? Eee burda çoğu kişinin bildiği pluginleri burda toplu olarak neden paylaşma gereği var ki?
Ben bu forumda istedigim zaman istedigim icerikteki bir konuyu kurallara uygun sekilde acabilirim.

berkatahanli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
yani burdada paylaşılmış var google yazsalar çıkar yanı plugini sen mi yaptın hayır video sen mi çekti hayır o zaman bilmeyenler google yazıp yada minecraftturkk de yardım isteyerek veririz