BaranMRJ ÇAKMALOBİ plugin paketi. 1.8 - 1.12

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
pluginler.png

Bunlar ne işe yarar?

> AntiWDL - "Sunucunuza harita çalma programı ile girenleri bloklar haritalarınızı korur."
> AuthMe - "Oyuncuların hesaplarını kayıt eder ve oyuna şifre ile girmeye yarar."
> CakmaLobi - "Giriş yapan oyuncuları lobiye aktarır."
> isim-bug-fixed - "Farklı isimlerle bug yapanları önler."
> MVdWPlugin - "Bazı eklentilerin çalışmasına yardımcı olur."
> PlayerReset - "Oyuncu verilerini silerek sunucuya çok daha hızlı giriş yapmasını sağlar."
> Skript - "Skript, sizin sunucunuza birçok komut, eğlenceli ekleyen bir sunucu pluginidir. "
> Tab - "Tab'a bastığınızda sunucuya güzellik, bilgi, yardım katar."

tanıtım1.png

spawn1.png

spawn2.png

spawn3.png

spawn4.png

geri sayım motd.png

ÇAKMALOBİ plugin paketini indirmek için tıkla.
BaranMRJ ÇAKMALOBİ Plugin Paketi.rar

VirusTotal linki.
VirüsTotal

discord.png

Tab plugini ücretli olduğu için .jar dosyası silinmiştir klasörü duruyordur.

Son düzenleme:

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Sıradan, basit bir sunucu paketi(söylenilene göre) ilk defa sunucu açmayı deneyimleyecekler haricinde fazla kişinin işine yarayacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:

TheGaMeLiFe_HD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir paket Beğendim @BaranArslanMRJ. Başka paketlerini de bekleriz umarım Özelliklede ffa veya pvp tarzı bol çalışmalar Dilerim.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gereksiz bir eklenti paketi olmuş.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çakma Lobi eklenti paketi paylaşmak tamamen gereksiz (bence) ve kendi dediğin gibi spawner kır lobiye geç gibi falan olmayacak o halde ne farkı var bu paketinin ? sıradan bir çakma lobi paketi değilmi ?

Ryuk68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sade ve güzel olmuş. Çakma lobi için çok ram vermek istemeyen sunucular kullanabilir.

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
YENİLİKLER:

- Doğuş haritası değiştirildi.
- TAB tasarımı değiştirildi.
- Authme / mesajlar türkçeleştirildi, renk tonları gözden geçirildi.
- Doğuş haritasına görsel süslemeler yapıldı.
- Oyuncu kapasitesi 100'den 25'e düşürüldü.
- Sunucu ikonu değiştirildi.
- Authme /Register yerine /kaydol login yerine /giriş komutları kullanılacak sadece.
- Gereksiz pluginler silindi.
- Konu tasarımı yenilendi.

Paket 150'e yakın indirilmiştir. Teşekkürler.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim sen kötü yorum yapanlara aldırış etme eminim ki kıskançlıktan böyleler, çok güzel olmuş yapamayanlar için faydalı paket

TheLPX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş ancak bence çakma lobiler için 4-5 tane harita koyulabilir. Kullanacak kişi istediği haritayı kullanabilir.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yanlış anlamaman dileğiyle söze girişmek istiyorum. ÇakmaLobi paylaşmak istiyorsan öncelikle bungeeye bağlı halinde vermen gerekir. Tamamen benim düşüncem ki birazdan gerekçesini açıklayacağım. Sunduğun paketin içerisinde ki tab AntiWDL ve motdcountdown gibi eklentileri bungee üzerinden tek eklentiyle tüm sunuculara entegre edebilirsin. Bunların haricinde eğer sade bir çakmalobi olmasını istiyorsan ki öyle olmalı AST'nin burada işi olmamalı bunun yerine yorumlarında bahsettiğin gibi yere koyulmuş bir bloğa tıklayınca aktarabilir. Eline item verebilirsin. Hem Skript eklentisinin hakkını vermiş olursun hem de daha stabil çalışacaktır. Bunların haricinde isim bug fixed eklentisi piyasaya nasıl yayıldı bilmiyorum ama deneyimlerimle kazandığım bir şey varsa 1.8 ve üstü sürüme sahip sunucuların tamamında büyük küçük harf hassasiyeti vardır. Bunu zaten minecraftın kendisi kontrol ederek seni oyuna alır. O yüzden isim bug fixed gibi eklentilere gerek olmaz. Bunlar dışında aklıma başka bir şey gelmiyor. Teşekkürler !

BaranArslanMRJ

En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamaman dileğiyle söze girişmek istiyorum. ÇakmaLobi paylaşmak istiyorsan öncelikle bungeeye bağlı halinde vermen gerekir. Tamamen benim düşüncem ki birazdan gerekçesini açıklayacağım. Sunduğun paketin içerisinde ki tab AntiWDL ve motdcountdown gibi eklentileri bungee üzerinden tek eklentiyle tüm sunuculara entegre edebilirsin. Bunların haricinde eğer sade bir çakmalobi olmasını istiyorsan ki öyle olmalı AST'nin burada işi olmamalı bunun yerine yorumlarında bahsettiğin gibi yere koyulmuş bir bloğa tıklayınca aktarabilir. Eline item verebilirsin. Hem Skript eklentisinin hakkını vermiş olursun hem de daha stabil çalışacaktır. Bunların haricinde isim bug fixed eklentisi piyasaya nasıl yayıldı bilmiyorum ama deneyimlerimle kazandığım bir şey varsa 1.8 ve üstü sürüme sahip sunucuların tamamında büyük küçük harf hassasiyeti vardır. Bunu zaten minecraftın kendisi kontrol ederek seni oyuna alır. O yüzden isim bug fixed gibi eklentilere gerek olmaz. Bunlar dışında aklıma başka bir şey gelmiyor. Teşekkürler !
Ama ben burada bungeecord plugin paketi diye paylaşmadım ki? ÇakmaLobi plugin paketi diye paylaştım bunları bende biliyorum bungeecord'dan yapıldığını sen bana hep bungeecord'dan yapabilirsin demişsin. Çakmalobi paylaştıysam çakmalobiye göre ayarlamak zorundayım herkes sen ben gibi işini bilmiyor ki yeni başlayan ne yapacağı hakkında bir fikri olmayanlar için bu paket. Bu arada fikrin ve düşüncen teşekkür ederim ^^

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama ben burada bungeecord plugin paketi diye paylaşmadım ki? ÇakmaLobi plugin paketi diye paylaştım bunları bende biliyorum bungeecord'dan yapıldığını sen bana hep bungeecord'dan yapabilirsin demişsin. Çakmalobi paylaştıysam çakmalobiye göre ayarlamak zorundayım herkes sen ben gibi işini bilmiyor ki yeni başlayan ne yapacağı hakkında bir fikri olmayanlar için bu paket. Bu arada fikrin ve düşüncen teşekkür ederim ^^
Yok aslında demek istediğim şey bir çakmalobi paketi paylaşılacaksa mutlaka bungeecordda olmalı :D