Basit bir text botu yapmak istiyorum(umarım kastettiğim şey o dur )

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Okumasanız da olur bu kısmı) Öncelikle hepinize tekrardan selamlar arkadaşlar buraların nostaljik çağlarını sonlardan yakalayan üyelerden biriyim eskisi gibi forumu aktif kullanmıyorum biraz yardıma ihtiyacım var ola ki yanlış yere açtıysam konuyu mazur görün yazıp soruma geçiyorum

Başlıkta belirttiğim gibi basit bir text botu yapmak istiyorum içeriğini şu şekilde örneklendireyim

Bir sitenin sohbet bölümünde hep aynı kelime spamlanıyor bu spamlanan metini tetikleyici unsur yapıp botun bu tetikleyici unsuru gördüğünde istediğim mesajı cevaben yazmasını sağlamak istiyorum.
Bunu nasıl ve hangi programla yaparım ? (Sadece tek bir tetikleyici kelime ve tek bir cevabı olucak)

Dipnot: Site bana ait olmayacak

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söylediğine göre web sunucu sana ait değil aklıma gelen 2 yol var.
1. PHP ile bir bot yazıp kendi web sunucuna çekebilir ve buna göre bir işlem yapabilirsin.
2. Browser eklentisi yazarak orayı kontrol edebilirsin. Eklenti yazarak yaparsan muhtemelen o sitede aktif bir penceren olmalı.

Bunun dışında bir bilgim yok.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Söylediğine göre web sunucu sana ait değil aklıma gelen 2 yol var.
1. PHP ile bir bot yazıp kendi web sunucuna çekebilir ve buna göre bir işlem yapabilirsin.
2. Browser eklentisi yazarak orayı kontrol edebilirsin. Eklenti yazarak yaparsan muhtemelen o sitede aktif bir penceren olmalı.

Bunun dışında bir bilgim yok.
Kusura bakma bildirim gelmedi dönemedim yeni görüyorum eklenti daha makul duruyor benim istediğim konsepte basit bir örnek verebilir misin hali hazır eklentilerden yoksa benim kendim tasarlamam mı lazım ?

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PHP den örnek verecek olursak mesela bu: https://github.com/yu2un/Nobetci-Eczane Bahsettiğin olay için bir eklenti yapılmışmı bilmiyorum araştırman lazım, muhtemelen kendin yazmak zorunda kalacaksın.