• rabisu

    Reklam
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

Satılık Basit Konu Tasarımları #2 (AtomGraphics) SATILDI

AtomyTR

Atomcan
Ekip Denetmeni
Sponsor
Metanet
Mesajlar
257
Beğeniler
552
Puanları
1,170
Ruh Hali
#1

Merhaba ben AtomGraphics! Grafik konularına merak duyan sıradan bir insanım bende. Profesyonel Grafiker değiliz elbet. Ama sizlerin sayesinde gün geçtikçe gelişiyorum ve çalışmalarımı en ucuz fiyattan satmaya çalışıyorum.
Öncelikle herhangi bir şeyi bu sayfadan almak zorunda değilsiniz. Yaptığım çalışmalara benzer ücretsiz ve daha iyi yapan kişiler var. Şu ana kadar birçok satış yaptık. Şimdi bu forumda da sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimizle ilgilenmeye ve samimi olmaya çalışıyoruz.
Açıklama
Minecraft sunucularına özel basit konu tasarımları. Ürünü satın alan kişiye özeldir. AtomGraphics sayfası ve @AtomyTR 'den başka kimse bu ürünü satamaz, internette paylaşamaz.
Aşağıdaki ödeme yolu dışında başka bir ödeme yolu bulunmamaktadır.


Ana Konu: Satılık - AtomGraphics - Tanıtım Konusu / Satışta Olanlar "En Çok Görüntülenen"

SATILMIŞTIR
Ürün Bilgisi

Ödeme yolu: ininal
Fiyat: 5 TL


Sitelerde ve tanıtım konularında kullanılması için ideal. Boyut küçültülebilir ama kalite kaybı olabilir. Ödeme yapıldıktan sonra AtomGraphics logosu kaldırılır. İstediğiniz zaman mesaj atıp yazıları değiştirtebilirsiniz. Dosya olarak (.psd) satın alınabilir ama fiyatı artar.

İletişim Adresleri
Discord: AtomyTR#2668
Facebook: www.facebook.com/atomgraphicss

Forum: forum.gamer.com.tr/uye/atomytr.10497718
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
27
Beğeniler
36
Puanları
70
#4
Doğrudur. Eksiklerimin çok fazla olmasına şaşırdım, bu eksikleri detaylı bir şekilde yazabilir misiniz?
Stilini değiştirmen gerek. Modern tasarımlarda artık bu tip tasarımlar tercih edilmiyor(konudakine göre yorumluyorum). Belki forumda yeni olabilirim ama 3 yılı aşkındır tasarım yapıyorum. Bunu ego kasmak için söylemedim, belki yeni katılmış ne anlar bu falan gibi düşüncelere girebilirsin. Font tercihin, arkaplan vs. eski stilde kalmış. Modern stilleri veya tasarımları merak ediyorsan @Majoras ın paylaştığı tasarımlara bakabilirsin. İyi satışlar!
 

TyGuardian

Demir Madencisi
Stajyer
Ehemmiyet
Mesajlar
293
Beğeniler
140
Puanları
1,350
Ruh Hali
#5
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.

Eski kafa her zaman candır, Kimsenin sana yapmazsın! Olmadı! Kötü! gibi olumsuz kavramlar kullanmasına izin verme tasarımın gayet hoş ve iyi duruyor. Umarım daha iyi projelerde çalışırsın :) İşte sana vermiş olduğum puan cetveli.

╔════════════════════════════════╗
║•●۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞●•٠
║•●۞ Grafik: 10/10
║•●۞ İşlevsellik: 7/10
║•●۞ Emek: 4/10
║•●۞ Konu Düzeni: 5/10
║•●۞ Fiyat: 10/10
╚════════════════════════════════╝

Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Grafik: Sunmuş olduğunuz bu grafiğin, seviyesi her ne konumda olursa olsun bir sunucu sahibinin veya sunucu sahibi olmak isteyenlerin. Bu grafiğe verebileceği puanlama sistemidir. Güzelliği ve eksikliklerine puan verilmektedir.


İşlevsellik: Bu tasarımın. Sadeliği,düzeni,sıralaması ve konularının iyi anlatılıyor mu ? Yoksa düşünmemizi zorlayacak unsurlar bulunuyor mu? Buna verilen puan.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz tasarımın bu forum üzerindeki yaptığınız şekil dökmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değerli mi işte buna verdiğim puan.