• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuBlack Desert OnlineSon Gösterim: 20 Ara 18

• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • BİLGİLENDİRME: Forumumuzun Steam Topluluğu ve Plug.dj Topluluğu'na katılmayı unutmayın.

DUYURU: Artık Facebook sayfamızda yer alabilirsiniz.

DUYURU: Fikirleriniz bizler için elmas niteliğindedir; Gamer Türkiye Görüş ve Öneri Formu'nu doldurmayı unutmayın.

Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Satılık Basit Konu Tasarımları #2 (AtomGraphics)

AtomyTR

<El Grande Videoları>
Satıcı
Ruh Hali
Steam
Minecraft
Xbox
Because_Im_Fish
PSN
I_Know_English

Merhaba ben AtomGraphics! Grafik konularına merak duyan sıradan bir insanım bende. Profesyonel Grafiker değiliz elbet. Ama sizlerin sayesinde gün geçtikçe gelişiyorum ve çalışmalarımı en ucuz fiyattan satmaya çalışıyorum.
Öncelikle herhangi bir şeyi bu sayfadan almak zorunda değilsiniz. Yaptığım çalışmalara benzer ücretsiz ve daha iyi yapan kişiler var. Şu ana kadar birçok satış yaptık. Şimdi bu forumda da sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimizle ilgilenmeye ve samimi olmaya çalışıyoruz.
Açıklama
Minecraft sunucularına özel basit konu tasarımları. Ürünü satın alan kişiye özeldir. AtomGraphics sayfası ve @AtomyTR 'den başka kimse bu ürünü satamaz, internette paylaşamaz.
Aşağıdaki ödeme yolu dışında başka bir ödeme yolu bulunmamaktadır.

Ana Konu: Satılık - AtomGraphics - Tanıtım Konusu / Satışta Olanlar "En Çok Görüntülenen"

Ürün Bilgisi
Ödeme yolu: ininal
Fiyat: 5 TL

Sitelerde ve tanıtım konularında kullanılması için ideal. Boyut küçültülebilir ama kalite kaybı olabilir. Ödeme yapıldıktan sonra AtomGraphics logosu kaldırılır. İstediğiniz zaman mesaj atıp yazıları değiştirtebilirsiniz. Dosya olarak (.psd) satın alınabilir ama fiyatı artar.

İletişim Adresleri
Discord: AtomyTR#2668
Facebook: www.facebook.com/atomgraphicss

Forum: forum.gamer.com.tr/uye/atomytr.10497718

Black Desert Online

Ekli dosyalar