BatıHost Güvenilirmi ?

CroidNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zamanlar için geçerli dediklerim. Yıl olmuş 2017, her şey değişiyor.
Ben şahsen değişen bir şey göremiyorum axitr ' de hala sunucuları çokmeye devam ediyor ve teknik destek kafasına göre iş yapiyor .. , Axitr ye sadece şunu söyleyebilirim ; başka işlere yönelin mc yi bırakın artık yeter.. millet parasını boşuna harcıyor sırf ucuz diye alıyor fakat gidip rabisudan bathiosttan vds makina alırsalar her türlü daha iyi bir sunucu ortamı türkiyede görmek mümkün olucaktır , Örneğin : ShardOfCraft Şuanda Selçuk tarafından yönetiliyor , selçuk ise Batihostta çalışan teknik destek ekibinden birisi , kendisini iyi tanırım . iyi birisidir fakat ters yönleride vardir kısacası axitr önermiyorum.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şahsen değişen bir şey göremiyorum axitr ' de hala sunucuları çokmeye devam ediyor ve teknik destek kafasına göre iş yapiyor .. , Axitr ye sadece şunu söyleyebilirim ; başka işlere yönelin mc yi bırakın artık yeter.. millet parasını boşuna harcıyor sırf ucuz diye alıyor fakat gidip rabisudan bathiosttan vds makina alırsalar her türlü daha iyi bir sunucu ortamı türkiyede görmek mümkün olucaktır , Örneğin : ShardOfCraft Şuanda Selçuk tarafından yönetiliyor , selçuk ise Batihostta çalışan teknik destek ekibinden birisi , kendisini iyi tanırım . iyi birisidir fakat ters yönleride vardir kısacası axitr önermiyorum.
Yorumun için teşekkür ederim. Her insanın bir hatası bir eksik yönü vardır elbet.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
2013 yılında sunucu işlerine başladığım günlerde 2 yıl boyunca AxiTR kullandım. 2013-2015 yılları arası pek te iyi bir hostingti. Şimdi devreler değişti sadece. O zaman çökme sorunları yoktu. Zaten sahibi muhattap olduğum biriydi, hemen destek alabiliyordum.

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kullandığım süre boyunca bir sıkıntı yaşamadım. Sadece "Bedava TS!" diye yazıkları şey aslında senin aldığın makineye kuruluyor. Yani yük senin para verdiğin makineye biniyor. Şu sıralar Rabisu çok moda oldu bence ona bakmalısın.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Ben denemelerimi ve genel olarak arkadaşalrımın batıhosttan aldığını biliyorum değecek bir bilişim :)
Bence oradan denemelisin kardeşim. İlgililer , müşterinin halinden anlıyorlar.
Bedava TS Arkadaşımızın dediği gibi kendi makniana kuruluyor ama zaten ts3 fiyatları çok büyük miktarda değil. Kaliteli bence.
Kesinlikle Güvenilir!

CroidNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben denemelerimi ve genel olarak arkadaşalrımın batıhosttan aldığını biliyorum değecek bir bilişim :)
Bedava TS Arkadaşımızın dediği gibi kendi makniana kuruluyor ama zaten ts3 fiyatları çok büyük miktarda değil. Kaliteli bence.
Kesinlikle Güvenilir!
yok be alıcaksan rabisu diğerleri boş , tavsiyem rabisu @Rabisu

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Güvenilir!

Batihost sunucu kalitesi açısından güvenilir fakat bedava ts3 adresini kiralanan sunucuya kurmaları beni şaşırttı. Rabisu bu ara çok öneriliyor. Hiç şikayetçi olanı görmedim. İki dev yan yana, iyi olan kazansın.

Son düzenleme: