Batıhost Saldırıya Geçti

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adsız.png

Adsız2.png

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere batıhost rabisuya karşı saldırıya geçti.Rabisu defansını nasıl yapıcak beklemede kalın
Müslüman Müsümanın kardeşidir.Lütfen barışın!!

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Çocuk olmadıkları için kavga olmaz.Koskoca adamlar kavgamı etcek :D

ErenRyz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
batihostan sw aldım hiç kulanışlı değil Hemen hazır cevaplar ve çok pahalı bence rabisu daha iyi.

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
batihostan sw aldım hiç kulanışlı değil Hemen hazır cevaplar ve çok pahalı bence rabisu daha iyi.
rabisu gercekten kullanışlı haklısın sadece makineyi veriyor sende nası olsa 3 ay içinde kapıycan için sıkıntın yok yani krdeş
batihosttan aldım ben ÇOK kullanışsız ya adam 1 ay ücretsiz sonrakı aylar için +5tl istiyor site verıyor token veriyor ne biliyim makineler türkiyenin en iyisi en iyisi deilsede 2. si yani çokkkk kullanışsız haklısın temelde kalmıyacak 3 -5 kerızın 50 tl sini iç etmek isteyenler için rabisu 1 numara ne site verir ne oto satış için token ne web sayfası çok kullanışlı bir host sizin gibiler için
la adamlardan DESTEKLİ paket aldım bi sövmedikkleri kaldı destegin be.
Yazık....

Abi Şu Batihostun En çok Samimiyetine Hayranım ya :D
senini sunucunda oynuyorum gerçekten güzel bir op faction olmuş başarılar

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
rabisu gercekten kullanışlı haklısın sadece makineyi veriyor sende nası olsa 3 ay içinde kapıycan için sıkıntın yok yani krdeş
batihosttan aldım ben ÇOK kullanışsız ya adam 1 ay ücretsiz sonrakı aylar için +5tl istiyor site verıyor token veriyor ne biliyim makineler türkiyenin en iyisi en iyisi deilsede 2. si yani çokkkk kullanışsız haklısın temelde kalmıyacak 3 -5 kerızın 50 tl sini iç etmek isteyenler için rabisu 1 numara ne site verir ne oto satış için token ne web sayfası çok kullanışlı bir host sizin gibiler için
la adamlardan DESTEKLİ paket aldım bi sövmedikkleri kaldı destegin be.
Yazık....

senini sunucunda oynuyorum gerçekten güzel bir op faction olmuş başarılar
Teşekkürler :)

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben hiçbir arkadaşıma batihost'u tavsiye etmiyorum hiçbir zamanda etmicem bu benim kendi düşüncem lütfen polemik yaratmayın.

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Batıhost samimi evet serverlarına kötü diyorsunuz ama bence o kadar kötü değil serverlarını kullanabilen çok iyi kullanıyor diye düşünüyorum.

-Gloin