Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sizlere Minecraft Sektörünün Öncü Firması BATIHOST'u sunmaktan gurur duyarız

bizden sadece minecraft sunucusu alacağınızı düşünüyorsanız sizlere sunduğumuz özelliklere lütfen bir göz atın.

Aldığınız her sunucuda +1gb bizden hediye, fiyatlarını sadece bizden daha ucuz yaparak aklınızı karıştırmaya çalışanlara kanmayınız!

Sunucunuzla birlikte sunucunuzu tanıtabileceğiniz ve full+full, 4 oda bir salon siteniz ilk ay bizden hediye, sonrasında ise 3 TL gibi bir ücret ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklam mı istiyorsunuz, bize danışmanız yeterli, sizlere yeterli oyuncuyu sağlayana kadar minecraft server listesi sitelerimizde reklam verelim.

Söz konusu Minecraft ise macera aramaya gerek yok, zaten diğer firmaları denedikten sonra farkımızı para kaybederek acı bir şekilde anlayacaksınız, bence siz beni dinleyin 3 5 TL ucuz hesabı yapmayın!

Kişiye özel makine alacaksanız lütfen size dedicated makine verildiğini sorun, bu kadar yüksek bir ücret verip, 4 oda bir salon evin banyosunda yaşamayın. Siz evin tamamını hak ediyorsunuz!

Zaten olması gereken webpanel, ftp, uzak masaüstü gibi özellikleri söylemeye gerek bile yok!

sunucularımızı denemek mi istiyorsunuz? bilin yada bilmeyin farkında olmadan zaten bir çoğunda oynadınız bile!

UNUTMAYIN TAKLİTLER SADECE ASILLARINI YAŞATIR!
YENİ PROJELERİMİZİ HERKESTEN ÖNCE DUYMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN!

dikkat edin, yıllar geçiyor, biz halen buradayız ve kendimizi halen geliştiriyoruz.

Son düzenleme:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yeni bir projemizi tanıtmak isterim:

Sizler için hazırladığımız yeni bir minecraft projesi ile karşınızdayız, hangi sunucuda kaç kişi var, hangi sunucuda oynayalım derdinden kurtulacağınız bir sunucu listesi projesi

Eğer oyuncu iseniz girip sunucular arasından sunucu seçebilirsiniz,
Eğer sunucu sahibi iseniz sunucu listemize sunucunuzu ekleyerek sunucunuza oyuncu çekebilirsiniz.

Hemen kayıt olun ve sunucunuzu ekleyin. Günden güne artan ziyaretçi sayımızdan sizde faydalanın!

Sitemizin adresi http://minecraftserverler.com

egeatay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok başarılı bir hosting. Herkese tavsiye ederim. Gereksiz boşuna paraya mal olan şeyler kaldırılmış o yüzden fiyatlar çok uygun. İnanın daha ucuzuu bulamadım. Hiçbir şekilde herhangi bir ülkenin herhangi bir firması daha uygun fiyata sahip değil. Benim de sunucum BatıHost'tan. Hiçbir lag olmadı. Övüp durdukları Alman hostingi arasında bile fark var. Çok başarılı bir hosting kesinlikle tavsiye ederim

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar ve Serverlardan az çok anlarım seçmeniz gereken tek sebep uzak masaüstü ile bağlanabilmeniz sadece bu yeter.Tavsiye ederim yoksa yönetim paneli falan hikaye :)

CoolPeople

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok başarılı bir hosting. Herkese tavsiye ederim. Gereksiz boşuna paraya mal olan şeyler kaldırılmış o yüzden fiyatlar çok uygun. İnanın daha ucuzuu bulamadım. Hiçbir şekilde herhangi bir ülkenin herhangi bir firması daha uygun fiyata sahip değil. Benim de sunucum BatıHost'tan. Hiçbir lag olmadı. Övüp durdukları Alman hostingi arasında bile fark var. Çok başarılı bir hosting kesinlikle tavsiye ederim

Alman hostingi derken Nitrado.Net'i kasteddin galiba canım arkadaşım.
Nitradoda türkiye lokasyon sunucu veriyor artık.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimse nitra olduğunu anlamamıştı eyvallah kardeş teşekkürler tanrı seni korusun

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AZGINDELİ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado dan server alınmaz alıcaksanız AxiTR veya Batihost(önerilir) en dürüst bilişimler
Nitrado dolandırıcı server aldım üyeliğimi sildi
paramı çaldı (120TL)[DOUBLEPOST=1421009115,1421009081][/DOUBLEPOST]ne yapabilirim arkadaşlar bilişim suçlarına şikayet etsem olur mu:)

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Nitrado dan server alınmaz alıcaksanız AxiTR veya Batihost(önerilir) en dürüst bilişimler
Nitrado dolandırıcı server aldım üyeliğimi sildi
paramı çaldı (120TL)[DOUBLEPOST=1421009115,1421009081][/DOUBLEPOST]ne yapabilirim arkadaşlar bilişim suçlarına şikayet etsem olur mu:)
AxiTR ve Batıhosttan hiiç alınmaz. Alın bir DigitalOcean, kafanız rahat etsin.