Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşini güzel yapan bir hosting.Fiyatları ve sınırsız slot olması çok iyi.

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşlerini Süper Yapan Bir Firma... 7/24 Destekleri Süper 15 20 dk sürmeden destek talebini inceleyip sorunu çözüyorlar Kaliteli Makineleri Var.... daha ne olsun

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel anlık destek verebilen bir ekip başarılar

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
herkese selam,

batihost bayram hediyesi olarak herkese 500 TL kredi dağıtıyor, yapmanız gereken wuhu. discord'a gidiyoruz! sıkı tutundunuz mu?adresinden discord sunucumuza gelmek.
çekilişler arefe günü akşamı başlayacak ve bayramın birinci günü akşamı bitecek. Gelin ve çekilişlere tepki verin.

1 kişiye 100 TL, 4 kişiye 50 TL ve 10 kişiye 20 TL, herkes tüm çekilişlere katılabilir. belkide birden fazla kredi hediyesi çıkabilir. :)

cıs tak cıs tak, burda reklam single'ı var.
size de çıkabilir, şansınızı deneyin :)

UgurBey42

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neden mi Batihost ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum şuanda Ürünler 12 2 tanesi aktif (: 45 tane destek talebi açmışım ve hepsine çok güzel cevaplar aldım. Anında olmasa bile birazcık gecikiyor çok fazla değil oda insanlık hali robot cevaplamıyor sonuçta cevaplayanda insan yani bana kalırsa herşeyiyle batihost <3

MustafaPut

play.SnowNW.net
En iyi cevaplar
0

Sizlere Minecraft Sektörünün Öncü Firması BATIHOST'u sunmaktan gurur duyarız

bizden sadece minecraft sunucusu alacağınızı düşünüyorsanız sizlere sunduğumuz özelliklere lütfen bir göz atın.

Aldığınız her sunucuda +1gb bizden hediye, fiyatlarını sadece bizden daha ucuz yaparak aklınızı karıştırmaya çalışanlara kanmayınız!

Sunucunuzla birlikte sunucunuzu tanıtabileceğiniz ve full+full, 4 oda bir salon siteniz ilk ay bizden hediye, sonrasında ise 3 TL gibi bir ücret ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklam mı istiyorsunuz, bize danışmanız yeterli, sizlere yeterli oyuncuyu sağlayana kadar minecraft server listesi sitelerimizde reklam verelim.

Söz konusu Minecraft ise macera aramaya gerek yok, zaten diğer firmaları denedikten sonra farkımızı para kaybederek acı bir şekilde anlayacaksınız, bence siz beni dinleyin 3 5 TL ucuz hesabı yapmayın!

Kişiye özel makine alacaksanız lütfen size dedicated makine verildiğini sorun, bu kadar yüksek bir ücret verip, 4 oda bir salon evin banyosunda yaşamayın. Siz evin tamamını hak ediyorsunuz!

Zaten olması gereken webpanel, ftp, uzak masaüstü gibi özellikleri söylemeye gerek bile yok!

sunucularımızı denemek mi istiyorsunuz? bilin yada bilmeyin farkında olmadan zaten bir çoğunda oynadınız bile!

UNUTMAYIN TAKLİTLER SADECE ASILLARINI YAŞATIR!
YENİ PROJELERİMİZİ HERKESTEN ÖNCE DUYMAK İÇİN BİZİ TAKİP EDİN!

dikkat edin, yıllar geçiyor, biz halen buradayız ve kendimizi halen geliştiriyoruz.

Karne etkinliği çok iyi olmuş, teşekkürler Erkan Abi <3

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Etkinlikler ile herkese bir sunucu şansı tanıması çok iyi olmuş.Eğer bakiyem olsa sunucu açacağım bir hosting.Her etkinlik için teşekkürler batihost.

Arda6142

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Batihost'u işte bundan dolayı seviyorum. İşimizi çok kolaylaştırıyor , arada sırada böyle işimize yarayan etkinlikler - çekilişler yapıyor , ticket taleplerine en geç 5 dk de cevap veriyor.

PeneBlanco

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fiyatları uygun sınırsız slot performanslı +1gb ram hediye ediyorlar bide site alabiliyorsunuz uygun fiyata bence çok güzel bir hosting firması tercih ederseniz burayı tercih edin.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
En az 7-8 sunucumu buradan aldım. Destekleri efsane. Tavsiye ederim. Diğerleri yalan.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
150 Kişiye .shop uzantılı domain + hosting bedava (100mb disk, sınırsız trafik)

yapmanız gerekenler

1. hesabınıza giriş yapın.
2. Sepet - BATIHOST.COM adresine gidin
3. aşağıdaki videoyu izleyerek alan adınızı alın.
4. promosyon kodu video içinde https://puu.sh/DI801/bf3b1ede9a.gif

* herkes bir tane alan adı alabilir.
* alan adınız batihost bilgilerinize göre kayıt edilir. whois bilgilerinde çıkar.
* batihost istemediği adama alan adı vermez, aldığı alan adını siler.
* garip alan adları otomatikmen silinir.
* hosting içerisinde warez, adult içerik barındılmaz.

Herkese hayırlı olsun.