CloverMC | Hayatta Kalma Sunucusu |1.8.8 Yepyeni özellikler | Clovermc.batihost.net

awdwa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
115885
115888
115889
115891
r,
IP : clovermc.batihost.net

Ekli dosyalar

• 2019-04-15_15.48.53.png
    2019-04-15_15.48.53.png
    566.3 KB · Görüntüleme: 357
  • Sunucu Tanıtım.jpg
    Sunucu Tanıtım.jpg
    192 KB · Görüntüleme: 268

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
girilmiyor bos bos reklam yapiyonuz

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adam bıkmıyor sv açmaktan 1yıldır girmiyorum hala uğraşıyor ama emek olmadan yemek yok bide bunu anlasa..​

awdwa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam bıkmıyor sv açmaktan 1yıldır girmiyorum hala uğraşıyor ama emek olmadan yemek yok bide bunu anlasa..​
sw de 1kşi dahi oynadıgı sürece ben sunucuyu acık tutacagım kardeşim emek yok diyorsunda klasik swler açmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz eleştirme yapablrsnzz ama eleştirme dediginiz başkasının olumsuz yonlerini tespit edip kotulemek deil ona yeni şeyler önerebilmek şu böyle deil böle olmalı falan gibi. iyi forumlar

NairexTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size nasıl ulaşabilirim ?

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw de 1kşi dahi oynadıgı sürece ben sunucuyu acık tutacagım kardeşim emek yok diyorsunda klasik swler açmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz eleştirme yapablrsnzz ama eleştirme dediginiz başkasının olumsuz yonlerini tespit edip kotulemek deil ona yeni şeyler önerebilmek şu böyle deil böle olmalı falan gibi. iyi forumlar
Klasik sunucu açıyorsun diyorsunda en azından survival sunucusu açıyorum benim bildiğim geliştirilebilir kılıçlar vs. Factionda olur survival dediğin sade olmalı yanlışım varsa düzeltin.

awdwa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik sunucu açıyorsun diyorsunda en azından survival sunucusu açıyorum benim bildiğim geliştirilebilir kılıçlar vs. Factionda olur survival dediğin sade olmalı yanlışım varsa düzeltin.
millet şikayed diyor hiçbir şey olmayınca özellik napayım istersen vanilla açyım ? oynıfckasan eger