Battlefield 1 PC Fiyatı Ne Kadar?

Matsuri1230

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Battlefield 1 PC Fiyatı, Battlefield 1 Fiyatı Ne Kadar?

Merhaba, hemen konuya girmek gerekirse, sizlere Battlefield 1 için fiyat ve sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Ayrıca oyun hakkında küçük çaplı bir anlatımda bulunacağım. Bu sayede Battlefield 1 almak isteyen arkadaşların aklında bir fikir oluşturmuş oluruz.

Battlefield 1 sanılanın aksine oyuncuları çok şaşırttı aslında çünkü birçok çevre, oyunun gelecek zaman temalı, bilim kurgu türünde bir oyun çıkaracağını düşündü ama sanılanın aksine, oyun yapımcıları oyunu 1. Dünya Savaşı üstüne yapınca gözler direk tanıtım videosuna dikildi. Açıkçası oyun bütün rakiplerini geride bıraktı ve hayranlarının göz bebeği oldu. Oyunda Osmanlı Devleti'nin de olması bizleri gururlandırsa da, benim düşünceme göre oyun yapımcıları Türkleri pek iyi gösterememiş ve doğruları yansıtamamıştır.

Oyun Ne Zaman Çıktı?
Oyunun çıkış tarihi 21 Ekim 2016'dır.

http://cdn.************/custom/images/battlefield-1/1038423_screenhi_930x524_en_US_03.jpg

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Minimum Teknik Özellikler:

• İS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • İşlemci (AMD): AMD FX-6350
  • İşlemci (Intel): Core i5 6600K
  • Bellek: 8GB RAM
  • Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Ekran kartı (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
  • DirectX: 11.0 uyumlu video kartı ya da dengi
  • Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı
  • Sabit disk alanı: 50GB
Önerilen Sistem Özellikleri:
  • İS: 64-bit Windows 10 veya üstü
  • İşlemci (AMD): AMD FX 8350 Wraith
  • İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790 veya dengi
  • Bellek: 16GB RAM
  • Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4GB
  • Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB
  • DirectX: 11.1 uyumlu video kartı ya da dengi
  • Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı
  • Boş Disk Alanı: 50GB
Peki Fiyatı Ne Kadar ?

Origin platformundan
Battlefield 1 Standard Edition'ı € 59.99'dan indirimle € 29.99'ya
Battlefield 1 Deluxe Edition'ı € 79.99'dan indirimle € 39.99'ya
Battlefield 1 Ultimate Edition'ı 129.0 £'den indirimle 64.99 £'ne
satın alarak, oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Battlefield 1 İçin Video:

Ekli dosyalar

• upload_2017-5-19_17-31-44.jpeg
    upload_2017-5-19_17-31-44.jpeg
    8.8 KB · Görüntüleme: 481

karahan117

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oyunun değil, standart sürümünün fiyatı 29.99£. Oyunun üç farklı sürümü ve bu sürümlerin üç farklı fiyatı bulunmakta, başlıkta oyunun fiyatının ne kadar olduğuna değinmişsiniz lakin görünüşe bakılırsa sistem özelliklerini araştırıp böyle detaylı bir biçimde yazmaktan ne yazık ki asıl kısmı pek doğru yazmamışsınız.

Görünüşe bakılırsa mobil bir cihazla bu yazıyı yazmışsınız zira oyunun adını her seferinde yanlış yazmışsınız, düzenlerseniz çok daha hoş bir görüntü olabilir. İmla hataları ile alakalı çok fazla göze batmıyor lakin o konuda da geliştirilirse yazınız çok daha başarılı olabilir. Eğer ki bu problemleri aşabilir iseniz "başarılı" bir yazar olabileceğinize gönülden ve candan inanıyorum, bol şans diliyorum.

Düzenleme: Gönül ister şu an yazdığım şeyi yazma ihtiyacı duymayayım ama daha iki gün önce birazdan bahsedeceğim hususta bir arkadaş problem yaşamış. Yazım "eleştiri" ve "tavsiye" güdülerek yazılmış; herhangi bir değere hakaret edilmeden, yumuşak bir dille gönderilmiştir. Okumayı biliyorsanız zaten sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İyi forumlar.

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Oyunun değil, standart sürümünün fiyatı 29.99£. Oyunun üç farklı sürümü ve bu sürümlerin üç farklı boyutu bulunmakta, başlıkta oyunun fiyatının ne kadar olduğuna değinmişsiniz lakin görünüşe bakılırsa sistem özelliklerini araştırıp böyle detaylı bir biçimde yazmaktan ne yazık ki asıl kısmı pek doğru yazmamışsınız.

Görünüşe bakılırsa mobil bir cihazla bu yazıyı yazmışsınız zira oyunun adını her seferinde yanlış yazmışsınız, düzenlerseniz çok daha hoş bir görüntü olabilir. İmla hataları ile alakalı çok fazla göze batmıyor lakin o konuda da geliştirilirse yazınız çok daha başarılı olabilir. Eğer ki bu problemleri aşabilir iseniz "başarılı" bir yazar olabileceğinize gönülden ve candan inanıyorum, bol şans diliyorum.

Düzenleme: Gönül ister şu an yazdığım şeyi yazma ihtiyacı duymayayım ama daha iki gün önce birazdan bahsedeceğim hususta bir arkadaş problem yaşamış. Yazım "eleştirici" ve "tavsiye" güdülerek yazılmış; herhangi bir değere hakaret edilmeden yapılmıştır. Okumayı biliyorsanız zaten sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İyi forumlar.
Vay be.Senden çok iyi avukat olur :D

Matsuri1230

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyunun değil, standart sürümünün fiyatı 29.99£. Oyunun üç farklı sürümü ve bu sürümlerin üç farklı fiyatı bulunmakta, başlıkta oyunun fiyatının ne kadar olduğuna değinmişsiniz lakin görünüşe bakılırsa sistem özelliklerini araştırıp böyle detaylı bir biçimde yazmaktan ne yazık ki asıl kısmı pek doğru yazmamışsınız.

Düzenleme: Gönül ister şu an yazdığım şeyi yazma ihtiyacı duymayayım ama daha iki gün önce birazdan bahsedeceğim hususta bir arkadaş problem yaşamış. Yazım "eleştiri" ve "tavsiye" güdülerek yazılmış; herhangi bir değere hakaret edilmeden, yumuşak bir dille gönderilmiştir. Okumayı biliyorsanız zaten sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İyi forumlar.
Bu işte yeni olduğum için hatalarım tabi ki de olacaktır lakin eleştiriniz bana gurur ve ışık oldu umarım başarılı bir yazar yolunda gidişatına devam ederim . Kendimi ifade etmek ve insanlara bir şey katmak büyük bir arzu teşekkürler.
İyi Günler Dilerim ...