Yardım bazı yerler kırılırken bazı yerler kırılmıyor

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
BEYLER BEN Bİ YER HAZIRLADIM VİP HAMMADDE VE ORAYI AYARLADIM her şey TAMAM AMA ŞU SORUNLA KARŞILAŞTIM VİP VERDİM KENDİME OPUM YOK KIRMAYA ÇALIŞTIM OLMADI
YAN BOLGELERİ KIRMYA ÇALIŞTIM OLDU WG KALDIRDIM GİNE KIRAMADIM DIŞ BOLGELER KIRLIYODU YİNE NE ANLAMADIM BU KONUDA YARDIM EDİNİZ LÜTFEN WG DE FELAN SORUN YOK her şey TAM NEDEN SE WG OLMADIĞI HALDE HALA KIRAMAMASI O BOLGEYİ BİLEN VARSA ACİL YAZSIN

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bir üst köşeden bir en alt köşeden tutup rg define yapacagin yer tamamiyla alıyorsun o kısmı

ondan sonracıma o kırılcak bölgeyi alıyorsun üst köşeden sonra alt köşeden wg atıyorsun "rg d kirilcakyer" diye rg flag kirilcakyer build allow yazıyorsun kırıyorlar...

Emirhan en iyisi sen özelden bana serverin ip'sini at.

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bir üst köşeden bir en alt köşeden tutup rg define yapacagin yer tamamiyla alıyorsun o kısmı

ondan sonracıma o kırılcak bölgeyi alıyorsun üst köşeden sonra alt köşeden wg atıyorsun "rg d kirilcakyer" diye rg flag kirilcakyer build allow yazıyorsun kırıyorlar...

Emirhan en iyisi sen özelden bana serverin ip'sini at.
knk wg alaksı yok dedim zaten wg sizde kırılmıyor + ben lapis yeri yapmıyorum vip yeri yapiyorum zaten o kumutlarıda biliyorum sadece neden kırlmıyo onu sordum wg ile alaksı sıfır haberin olsun cevabın için sağol yinede

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
knk wg alaksı yok dedim zaten wg sizde kırılmıyor + ben lapis yeri yapmıyorum vip yeri yapiyorum zaten o kumutlarıda biliyorum sadece neden kırlmıyo onu sordum wg ile alaksı sıfır haberin olsun cevabın için sağol yinede
Spawn protect varsa oraya yapıyorsundur. uzağa yap.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Merhabalar dostum! sunucu ip adresini ulaştırabilirsen sana canlı destek verip, sorununu çözmene yardımcı olabilirim.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar, wg yi doğru attığınızdan emin olunuz size bu konuda yardımcı olacak iki farklı video bırakıyorum ikisi de farklı videolar ve ikisi de nasıl özel wg atılacağını anlatıyor eğer doğru yaparsanız sorununuzu çözecektir.

Ayrıca şöyle konu anlatımı olarakta bırakayım (alıntıdır).

VipHammadde özel WG Nedir?

Eğer Viphammadde elmas kısmına veya herhangi bir kısma örnek olarak demire, zümrüte veya altına normal oyuncuların girememesini sağlıyacağız.
Bir Kişiye VIP yetkisi verdiğimizde ise bu oyuncu hem o alanlara girebilecek hemde o alanları kazabilecek.
VIP'den bu yetkiyi aldığımızda ise oyuncu ne elmas kısmına girip kazabilecek ne de demire o zaman aşşağıdaki kısımları inceleyin.

Video içerisinde kullandığım komutlar (Sırasıyla)
Elmas, zümrüt gibi yerlere wg atılacak yerelere yazılacak komutlar sırasıyla.

1.) /rg define <wg_adi>
2.) /rg setparent <küçük_wg_adı> <büyük_wg_adı>
3.) /rg flag <wg_adi> entry deny
4.) /rg addmember <wg_adi> g:<grup_adi>

Attığınız wg'nin üstüne oyuncular gezinemesin istiyorsanız aşşağıdaki komutları uygulayın sırasıyla
1.) /rg define <wg_adi>
2.) /rg flag <wg_adi> entry deny
3.) /rg addmember <wg_adi> g:<grup_adi>

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar, wg yi doğru attığınızdan emin olunuz size bu konuda yardımcı olacak iki farklı video bırakıyorum ikisi de farklı videolar ve ikisi de nasıl özel wg atılacağını anlatıyor eğer doğru yaparsanız sorununuzu çözecektir.

Ayrıca şöyle konu anlatımı olarakta bırakayım (alıntıdır).

VipHammadde özel WG Nedir?

Eğer Viphammadde elmas kısmına veya herhangi bir kısma örnek olarak demire, zümrüte veya altına normal oyuncuların girememesini sağlıyacağız.
Bir Kişiye VIP yetkisi verdiğimizde ise bu oyuncu hem o alanlara girebilecek hemde o alanları kazabilecek.
VIP'den bu yetkiyi aldığımızda ise oyuncu ne elmas kısmına girip kazabilecek ne de demire o zaman aşşağıdaki kısımları inceleyin.

Video içerisinde kullandığım komutlar (Sırasıyla)
Elmas, zümrüt gibi yerlere wg atılacak yerelere yazılacak komutlar sırasıyla.

1.) /rg define <wg_adi>
2.) /rg setparent <küçük_wg_adı> <büyük_wg_adı>
3.) /rg flag <wg_adi> entry deny
4.) /rg addmember <wg_adi> g:<grup_adi>

Attığınız wg'nin üstüne oyuncular gezinemesin istiyorsanız aşşağıdaki komutları uygulayın sırasıyla
1.) /rg define <wg_adi>
2.) /rg flag <wg_adi> entry deny
3.) /rg addmember <wg_adi> g:<grup_adi>
knk cevabın için sağol ama bunları yaptım zaten haritayla ilgisi var çözemedim hala

emirhan009

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
BEYLER HARİTADA BİR SIKINTI VARMIŞ VE HARİTAYI DEŞTİRDİK ŞAUNDA GAYET İYİ ÇALIŞIYOR her şey SİZE BU GİBİ SORUNLARLA KARŞILAŞRSANIZ HARİTA DEŞTRİNİZ BAŞKA ÇÖZÜM YOK ÇÜNKİ BUG VAR

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
BEYLER HARİTADA BİR SIKINTI VARMIŞ VE HARİTAYI DEŞTİRDİK ŞAUNDA GAYET İYİ ÇALIŞIYOR her şey SİZE BU GİBİ SORUNLARLA KARŞILAŞRSANIZ HARİTA DEŞTRİNİZ BAŞKA ÇÖZÜM YOK ÇÜNKİ BUG VAR
Dostum bence setspawn ile alakalı da olabilir ama :D