Bedava Minecraft Server Haritaları

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ben indirdim ama nasıl kuracamı bilmiom ogretir misin ogretir sen minetar kalırım ancak bunu server olmasa yapı lıo mu ben duz bir kendim haritama yapıcam yeni dunyama nasıl yapılıor bilio musun bilio san ogretir misin sana simdiden tesekur ederim

eminaykut

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
abi ben indirdim ama nasıl kuracamı bilmiom ogretir misin ogretir sen minetar kalırım ancak bunu server olmasa yapı lıo mu ben duz bir kendim haritama yapıcam yeni dunyama nasıl yapılıor bilio musun bilio san ogretir misin sana simdiden tesekur ederim

rar dosyasından çıkartıp minecraft klasöründeki save klasörüne atıcaksn
he bide /gamemode 2 yazıp survival haline geçebilirsin haritada sanırım harita şu anda öteki modda

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi rar dosyasını silecek miyiz he bide o yerler nasıl bulacaz:roflmao:

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi bitan soyle bir harite kur canavar bolgesi iskelet bolgesi felan olsun bitane de apartman 30 katlı olsun bence apartmanın da onune diamond koy

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
he bisey diyecem tekli oyuncu için bi tane de harita yapar mısın yapar san sevinirim ama o harita 1 yada 2 hafta kalsın

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
he abi bide bana bi tane serfer kursana lutfen 1.4.6 için nolur ben kuruom olmuo ıp sine sunu koy 25.96.92.48 yaparsan çok saol

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi bide ben arki yle server kurmadan oynuyom iste onun evde warp kuralını nasıl koyacam ben

eminaykut

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
çok soru sormuşsun ya cevaplarını google da ara valla bende bilmiyorum warp olayını ve server kurmayı. rar dosyasını silsende olur silmesende. saklamak için rarda durması güzel olur

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi bari bitan türkçe harita kur bi kaç tane vilası olsun olur mu olursa mutlu olurum
:cry:

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunu da soler sen memlun olurum serverin içine nasıl kuracaz o harita
ları

ayberk1204

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet hamacih server de ama bana sole diyo açılır ken serverim oturum açılamadı user not premium o ne demek bilion mu