Bedava steam kodları dağıtan bir discord sunucusu: Giveaway World

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Ben ilker ve size Giveaway World'ü Tanıtmak isterim. Bu benim tarafımdan yapılmış. Geçen yıllarda 200'ü aşan kullanıcı sayısıyla ünlü sunucular açtım. Bu sunucum da diğer sunucularım gibi ünlü olacağına inanıyorum ve sizlere tanıtmak isterim!

Kazancım Ne?
Aslında uzun bir hikayedir fakat merkezi; bir dostuma steam kodları verdiğim grupda arkadaşlarını davet ederek başladı. Sonradan dışarıya açıldık ve çok ilgi gösterildi. Çünkü hem bedava kodlar veriliyor. Hemde nereden kolayca bedavaya kod alabileceğini gösteriyorduk. Bu işi zamanla zevk için kazançsız olarak yapmaya başladım ve şimdiye kadar oldukça zevk ile sürdürdüm. Sunucumun raid yemesinden dolayı bu giveaway world yani Giveaway Dungeon 3 ü açtım.

Benim İngilizcem Yok Diyenler İçin
Yaklaşık birkaç haftadır bir bot üzerinde çalışıyorum ve bu bot sayesinde bildiğiniz dillerdeki insanlarla konuşacaksınız. Yani ingilizce bilmenize gerek yok. Bu bot hem türkçe hem ingilizce ve yakında çeviri yardımlarıyla ispanyolca, almanca, rusça ve daha birçok dile de açılabileceğimize inanıyorum!

Peki Nereden Yardım Alabilirim?
Sistem yeni kurulduğu için hatalar olabilir fakat moderatörlerimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Nasıl bedava kod alabileceğiniz. Nereden kendinizin kod alabileceği gibi istediğiniz kadar soru sorun. Ya moderatörler yada ben ilgi ile cevap vereceğim!

Buda Sahtedir Diyenler İçin
Sunucumuza gelip görebilirsin! Sunucumuzda Steam Itch.io kodları. Spotify hesapları. Eğlenceli bir bot. Ayrıca sizi dinleyen yetkililer var! Kurallara uyduğunuz sürece kod dağıtıyoruz. Etkinliklerden Steam Kodları veriyoruz! Sonuna kadar bedava!

Bu Steam Oyunları Tuhaf Görünüyor
Bu oyunlar genelde kart veya başarım içindir. Yani satabilir. XP için toplayabilir. Yada başarım kazanabilirsiniz. Bu oyunların içinden PUBG gibi oyunlar çıkmaz fakat bu oyunlardan çıkan kartları satıp istediğiniz oyunu alabilirsiniz...

Güzelde Nasıl Katılacağım?
Oldukça Basit! Aşağıdaki linkten katılıp nasıl çekilişe katılacağınızı grupda dil seçip kuralları kabul edince #türkçeden kabul edebilirsiniz!
Discord - Free voice and text chat for gamers

Son düzenleme:

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baba, yanlız link yok.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
aklımdan çıkmış. Videoda vardı. Orayada koydum.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güncel Konu. Günde 3 steam key ve nereden bedavaya alabileceğini gösterdiğimiz kodlarımız için grubumuza katılın. Link youtube videomuzun açıklamasında...

Protokanda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hoş bir etkinlik olmuş. Bunu geliştirerek daha iyi yerlere varabilirsiniz.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Dostum maalesef ki buraya pek gelen yabancı olacağını zannetmiyorum.Yani bununla ilgili bir sürü site var ve neredeyse çok kolay yöntemlerle oyun kapabiliyorsun.
Başarılar.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dostum maalesef ki buraya pek gelen yabancı olacağını zannetmiyorum.Yani bununla ilgili bir sürü site var ve neredeyse çok kolay yöntemlerle oyun kapabiliyorsun.
Başarılar.
Biz hem o siteleri derliyoruz. Hemde hiç uğraş vermeden oyun kodları kazanabiliyorsun. Ayrıca o konuda yanlışın var. Eski sunucumuzda 200 e yakın üyemiz vardı ve içinde türk 5 tane miydineydi...

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Uplayalım şunu. Boing boing. hala aktif ve hala key ve spotify hesabı dağıtıyor!!!
Forumdan davet verme izni alındı!

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gençler katılanların birçoğu kuralları kabul etmedikleri için kanalları göremiyorlar. Dili seçtikten sonra lütfen kurallar diye çıkan kısmı da kabul edin. Videoda var zaten...

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
50 kişiye ulaşınca 1 tl değerinde bir cs go skini veriyoruz! İsteyenler katılsın. 50 kişide başlatılacak!

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm pubg gibi kodlar olsaydı gelirdim
şu aralar gta 5 hesabımla pubg'yi takas edicek
kişileri arıyordum neyse :D

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
discordda her oyundan minimum 30 kuruş düşüyor. bu parayla istediğini alabilirsin... Biraz emek ister tabii..

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hala aktif, hala canlı, hala 4 adet steam kodu dağıtıyor!

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1543160530977.png

Kodlarımızın bir kısmını sansürledik. Verdiğimiz kodlar gerçekten de çalışıyor!