Bedensel mi Zihinsel mi?

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Orada elindekini ayarlayabilion Çift el varsa tek el silah gibi vurma falan var isinlanma metin bulucu 7x var bence iyi

JennaLouise

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bro hile kullanmak benim kanımda var. Minecraft'ta bile hile kullanıyorum hani o derece. Hayatım boyunca hilesiz bi' oyun oynamadım.
Hile kullanmak benim kanımda var dediğin zaman "yeteneksiz biriyim ve hilesiz düzgün bir şey yapamıyorum" demişsin gibi geldi bana hani hile kullanmak bahane olamaz.Bi gurur kaynağı gibi söylenmezde.Hack kullanıyosan küfür yersin ban yersin tek bi yerde aynı hesapla oynamanın süresi olur illaki.Minecraftta bile hile kullanıyorum demen yanlış zaten minecraftta düzgün bi server bulamıyorum çoğu kişide hack var zaten.Başkaları kullanıyo bende kullanayım diyip indiriyo millet

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hile kullanmak benim kanımda var dediğin zaman "yeteneksiz biriyim ve hilesiz düzgün bir şey yapamıyorum" demişsin gibi geldi bana hani hile kullanmak bahane olamaz.Bi gurur kaynağı gibi söylenmezde.Hack kullanıyosan küfür yersin ban yersin tek bi yerde aynı hesapla oynamanın süresi olur illaki.Minecraftta bile hile kullanıyorum demen yanlış zaten minecraftta düzgün bi server bulamıyorum çoğu kişide hack var zaten.Başkaları kullanıyo bende kullanayım diyip indiriyo millet
Sen de aynı fikirdesin yani... Neyse oruçluyum şimdi bir şey demek istemiyorum, hoşuna gitmediyse yukarıda sağda konuyu izlemeyi bırak butonu olacaktır ona basarak konumu terk edebilirsin.

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hile kullanmak iyi bir şey değildir ancak siz sanki gurur duyulacak birşeymiş gibi söylüyorsunuz :o

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hile kullanmak iyi bir şey değildir ancak siz sanki gurur duyulacak birşeymiş gibi söylüyorsunuz :o
senin gibi söyleyenlerin icinde bile hile kullananlar var ama söylemiyorlar en azından dürüst biri