Being Craft Batihost Tarafından Tasarlanmış BeingCraft tarafından Editlenmiş Bir Sunucunun Tadını Çıkar!

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhabalar İLk önce baştan başlayalım
Host:Batihost
Ram:2GB (Bize Yetiyor)
KonuOpSkyblock
Etkinlikler:Jackpot,Her zaman saat 20 de event,ilk gelene golem spawner,diamondSpawner,Kasalar,Market
Kitler,İlk Gelince./adakit yazıyorsunuz size birsürü item + madenci veriyor ve /kit kısmından günlük alabilirsiniz
kasa çeşitleri:EventKasası,ParşomenKasası,AdakitKasası
Madenci Ne iŞe yarar:Madenci normalde lav ve su sayesinde çıkan kırıktaşı otomatik kırmanıza yarar + beslemesseniz ölür
Warplar:Kutu,Arena,PasifMoblar,Spawn,Market,arena,AktifYaratıklar,Bilgi,Vİpbilgi,OpskyblocK Özel Boss
Oyuna ilk girince kit almadan item veirrmi:Evet verir birsürü item
Plugin Paketi Hakkında Bİlgi?Plugin paketimiz alıntı degildir her şey batihost tarafından bize özel olarak verilmiştir
vipler hakkında bilgi:Hepsine özel Zırhlar kılıçlar spawnerler veriyoruz vede indirimde fazlasıyla yapıyoruz
vip kitleri?:Vip,Vip+,Mvip,Mvip+
Vip kitleri enchantmetleri:VipP8,Vip+P9,MvipP10,Mvip+P13
Warp boss eklenicektir
Geçelim Resimlere
Arena!
arena.png

Spawn
spawm.png

Kasa!
kasa.png

Market
market.png

MobAlanları
mob.png

Server ip .BeingCraft.batihost.com

KurnazStrike

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bunlar zaten batihostun pluginleri ve haritası neyi editlediniz siz merak ediyorum neyse başarılar !

AltanReis2asd2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar Öncede Efsane Oyuncuda Furaknın Abinin Yardımcısıydım Yani Admindi Buildleri Ben Yapardım Pleleri Birlikte Ayarlardık Ama Onun Dersleri Yüzünden Suncuuyu Kapatmak Zorunda Kaldık şu an Yardımcı Olabilceğim Bİ Sunucu Arıyorum İsterseniz Size Oalbilirim