Benim türkiyenin en büyük oyun forumu olduğunu söylediğim forumum olsa

Sizin türkiyenin en büyük oyun forumu olduğunu söylediğiniz forumunuz olsa ne yapardınız ?

• Reklam alırdım.

Kullanılan: 3 33.3%
  • Kelime türetmece oyunu açardım ???

Kullanılan: 4 44.4%
  • Discord linklerini yasaklardım xD

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 ay boyunca yedek almayıp.
Güncelleme yapacağım diye forumu günlerce çökertip.

Milletin 2 aylık emeklerini çöpe atıp.

Özür dilemeden geri açıp update attım demem.

Sizin türkiyenin en büyük oyun forumu olduğunu söylediğiniz forumunuz olsa ne yapardınız ?

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ban atardım pmp :)

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2 ay boyunca yedek almayıp.
Güncelleme yapacağım diye forumu günlerce çökertip.

Milletin 2 aylık emeklerini çöpe atıp.

Özür dilemeden geri açıp update attım demem.

Olur öyle , insanlık hali. Benimde konum silindi ama yedeğim vardı çok şükür ^^
Hem yazılım ve web tasarım sektöründekiler bilir, 1 satırı değiştirdiğinde 100 yıllık binanın çökmesi gibi herşeyi üstüne çöküverir, 1 bug 100 buga dönüşür. Aynı anda makinenin harddiski yanar, her türlü lanet şey olabilir... En azından yönetime ders olmuştur.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hem yazılım ve web tasarım sektöründekiler bilir, 1 satırı değiştirdiğinde 100 yıllık binanın çökmesi gibi herşeyi üstüne çöküverir, 1 bug 100 buga dönüşür. Aynı anda makinenin harddiski yanar, her türlü lanet şey olabilir... En azından yönetime ders olmuştur.
buna sebeb olan 'evil coders'dır kendileri forumlarda sıkça görülür, etrafta blog siteleri açıp insanları lanetli kod yazmaya teşvik eder, garibim poor coder'lar da bunlara inanırlar en nihayetinde xenforo diye bişi ortaya çıkar ve sonrası malum bum bum

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok basit, neredeyse kodlama bilmeyen kişilerce yönetilen tatlı forumlar takip ediyorum.
Klasik ve kullanışlı bir forumları var. Binlerce reklam yok. Capon tatlıcısı gibi her yerden renk fışkırmıyor.
Belirli tema etrafında, her şeyin kullanışlı olduğu, içeriğin ve mesajların önemli olduğu forumlar.
Bazıları yıllardır aynı temayı kullanıyorlar. Çünkü aslolan mesajlar, kişiler ve konulardır. Alttaki kimsenin kullanmadığı "PAYLAŞ" butonunun rengi değil.
Arşivlerden bakabilirsin. Forum eskiden daha kullanışlı daha hızlı temalara sahipti.

Döndürüp duruyorlar ama eklediği hiçbir şey yok. Sadece daha fazla karmaşa ekliyorlar.
Üstelik bunu yaparken başarısızlar. Sürekli yanlış bir şeyler yapıyorlar. Forum geri alınıyor, giriş yaparken başka kullanıcıların hesaplarına giriyoruz.

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herhalde öyle bir forumum olsa yöneticiliği bırakıp kıyıda köşede sessiz sakin beklerdim.
Üyelerden bir ton eleştiri yemek mi :S benim aklım el vermiyor böyle bir duruma karşı

yöneticiyi seven üyenin ortaya çıkması tehlike durumu olabilir

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herhalde öyle bir forumum olsa yöneticiliği bırakıp kıyıda köşede sessiz sakin beklerdim.
Üyelerden bir ton eleştiri yemek mi :S benim aklım el vermiyor böyle bir duruma karşı

yöneticiyi seven üyenin ortaya çıkması tehlike durumu olabilir
Forum ve yöneticiler üyeler için yok mu zaten, anlaşıldı forum neden bu halde

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben yönetici değilim.

hem sözümü ciddiye aldıysanız forumu bırakmam gerekiyor :(

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlık hali olsun herkes hata yapar önemli olan tekrarlamamaktır

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En üzüldüğüm nokta sen git emek ver 2 hafta boyunca 3 madalya almak için ,çabaladığın tüm emeklerinin silip süpürülmesi kadar trajikomik bir olay yok yahu :emin:.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reklam alırdım, yalan yok. Neden forum masrafını cebimden ödeyeyim ki reklam almak varken? Hatta portalı felç eden tam sayfa reklamla beraber altlı üstlü reklamlar da koyup sayfayı felç ederdim ki girmek için sayfayı yenilemesi gereksin, olsun sana iki katı reklam görüntülenmesi. (Hoş değil ama ben yapardım, para önemli.)

İşi gücü forum kitlesiyle ilgilenmek olan (Minecraft serverlarında full-time yükselmek için çalışan deneme rehberler gibi) moderatörler alıp reklamlardan kazandığım paranın bir kısmıyla havuz oluşturarak gerçekten sağlam turnuvalar düzenlerdim. Forum tagı vermekle hatırı sayılır bir süredir forumda aktif olan üyeleri cezbetmeyeceğimi bildiğim için ödülü büyük ve maddi bir şey yapardım.

Rozetleri cipslerden taso çıkarır gibi dağıtmak yerine büyük etkinliklerde verirdim.

Forumlar arası yarışmalar düzenlemek adına diğer forum yöneticilerine ulaşıp ortak bir alanda forumlardan seçilen x'er kişilik takımların mücadele etmesini sağlardım. Hem forum içi rekabet ortamı hem de forumlar (siteler) arası kaynaşma olurdu.

Şimdilik bunlar geliyor aklıma.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gayet özür dilendi yani neden bu kadar triggerlandınız ki :( forum 2 aylık çöplükten temizlenmiş oldu.

ha bu arada, moderatörlerle iş birliği yapıp rastgele kişileri banlatır, forumda isyan çıkartırdım. gerisi gelir zaten.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reklam alırdım, yalan yok. Neden forum masrafını cebimden ödeyeyim ki reklam almak varken? Hatta portalı felç eden tam sayfa reklamla beraber altlı üstlü reklamlar da koyup sayfayı felç ederdim ki girmek için sayfayı yenilemesi gereksin, olsun sana iki katı reklam görüntülenmesi. (Hoş değil ama ben yapardım, para önemli.)

İşi gücü forum kitlesiyle ilgilenmek olan (Minecraft serverlarında full-time yükselmek için çalışan deneme rehberler gibi) moderatörler alıp reklamlardan kazandığım paranın bir kısmıyla havuz oluşturarak gerçekten sağlam turnuvalar düzenlerdim. Forum tagı vermekle hatırı sayılır bir süredir forumda aktif olan üyeleri cezbetmeyeceğimi bildiğim için ödülü büyük ve maddi bir şey yapardım.

Rozetleri cipslerden taso çıkarır gibi dağıtmak yerine büyük etkinliklerde verirdim.

Forumlar arası yarışmalar düzenlemek adına diğer forum yöneticilerine ulaşıp ortak bir alanda forumlardan seçilen x'er kişilik takımların mücadele etmesini sağlardım. Hem forum içi rekabet ortamı hem de forumlar (siteler) arası kaynaşma olurdu.

Şimdilik bunlar geliyor aklıma.
Bu yüzden danışman işte. Bu adamı sevin bu adam yönetir