Berbat ötesi sunucu açma deneyimim.

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.4
Merhaba, ben 2 hafta bir sunucu aldım (ilk paralı sunucum). Fakat aldığıma bin pişman oldum. Öyle kötü bir deneyimdiki anlatmam.
İlk günlerde kimse gelmiyor yanlız yanlız takılıyordum. Sonra arkım geldi bir kaç (hatırlamıyom gün sayısını) gün onla oynadık oda gitti.
Sonra başka bi oyuncu geldi. Onun nickini söylemicem ondan Y1 diyelim.
Y1 Bi skyblock paket kurdu. 3-5 kişi gördük sonra 12 kişiye kadar çıktı daha yukarı çıkmadı.
Ardından serveri hub yapak dedik. Ben Bungeecord kurdum. Ardından yaptık.
Hubu açtık. Oyuncular geliyordu ama bu sefer aktiflik ve oyuncu sayısı düşmüştü. 1-3 kişi giriyolardı sadece ve kimisi sadece 10 dakika kalıyor kimiside anında çıkıyordu. Plugin paketleri alıntı olduğundan olsa gerek buglar ve açıklar vardı. Ayrıca harita çalıntıydı.
Çok yetkili vardı. Her yetkili olan rehber dışında op alıyordu.
y1 y3 diyeceğim kişiyi sürekli istiyordu onsuz yapamıyordu.
Serveri ödiyen asıl sahibi olmama rağmen giderim diyordu. Pluginleri y1 editliyordu.
Sonra biriyle daha tanıştım buna y2 dicem.
y2 dcden benle konuştu. Yetkili kadro çıkarak dedi. Çıkardım sonuç = server yine çuvalladı.
BEACH bide yanında bir şey bir şey yazıyor nickli arkadaş hatıralmıyorum. Server tutar .p
servere kötü şeyler dedi vs.
diyordu. Tutmayacağını biliyordum. Sinirlendim mute attık. Sonra sinirden madem herkes yetki için gelyor gelen herkese op versem nolur diye düşündüm. Serveri hubdan anarşi servere çevirip ortalığın yıkılmasını herşeyin havaya uçurulmasını izlemek.
Zaten buildler bizim değildi. berbat ötesiydi yaptıklarımızda. Sw laglıydı. 3gb rama bungeecord kurcak kadar saçma düşünmüşüm.
Skyblock ve minigames olmasını istedim. Ancak beceremedim orttalık karıştı.

Herkes bana soru soruyor sıkıştırıyor.
Yeter artık diyorum.

SUNUCU AÇACAKSANIZ O HAYALLERDEN VAZGEÇİN PARA İÇİN KURCAKSANIZ %!00 VAZGEÇİN BEN SADECE ARKADAŞ EDİNMEK İÇİN ,EĞLENMEK İÇİN KURDUM OLANA BAK YAV. GERÇEK HAYATTA ARKADAŞIM YOK DOĞRU DÜZGÜN BARİ SANALDA OLSUN DEDİM YAAAAA . KİMSE GELMİYORSA OYNAMANIN NE ANLAMI VAR SUNUCUNUN FİŞİNİ ÇEKMEK DAHA KOLAY! BU MUHTEMELEN SON DEFA PARALI SUNUCU AÇIŞIM OLACAK. OYUNCU GELMEZSE ÖDEMEYECEĞİM KENDİ KENDİNE KAPANSIN. ZATEN HOSTLADA BAŞIM DERDE GİRDİ. HİJMET BOLİTİGAZINI İHLAL ETMİJİZ . YÜKLENDİĞİNİZ YETER BE. BIRA KI YO RUM EĞLENEMEYECEKSEM BIRAKIYORUM.

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NAPIYIM GİREN HERKESE OP VERİP ANARŞİ SERVERE DÖNÜŞTÜRÜYÜMMÜ KAPANANA KADAR HERKES BİRBİRŞNE BAN ATSIN HERKES OP OLSUN :/
Güldürmeyen bir espriide yapıyım: Üzüntülü mc server sahibi uzak masaüstü girince ne denir üzüntülü masaüstü bağlantısı

Son düzenleme:

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Flap,
belki beni hatırlamışsındır bir kaç defa senle iletişime geçip hub olmayacağını söylemiştim sunucuna girdiğimde ise zaten 4 5 mimar 3 kurucu 2 mod 1 veya 2 de admin vardı 2 tanede rehber vardı herkese güvenip yetki vermemen gerekli herkese güvenemessin sunucu işlerinde böle sonuçlanmasına üzüldüm :(

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba @Flap.
Tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Local host bir sunucu yani kendi bilgisayarında bir sunucu aç ve geliştir. Geliştirdikten sonra sunucu satın alıp geliştirdiğin sunucuyu taşımalısın. Eğer eklenti işlerini yapamıyorsan en azından harita yapabilirsin. Harita yapamıyorsan, forumda ücret karşılığı yapanlar var.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
:D yazdıklarından çok eğlendim şahsen benimde ilk zamanlarda açışım bu şekildeydi herkes yetki ister verirdim bi süre sonra (kazıklana kazıklana) yetkili kadrosunda tek başıma devam ettim :D gelişmek istiyosan plugin paketlerini indirip incele spigot üzerinden plugin indirip test et permlerine bak configlerini kurcala ve güzel bir paket yapmayı başarabilirsin.​