Skyblock krallığı | play.NovaCrafter.com | www.NovaCrafter.com | 1.8 - 1.8.8

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

### SKYBLOCK - SPAWN ###

### SKYBLOCK - DEMİRCİ ###

### SKYBLOCK - KASALAR ###

### SKYBLOCK - MARKET ###

### SKYBLOCK - CEVHER SİSTEMİ (CEVHER PARÇASI) ###

### SKYBLOCK - MOBLARDAN ÇEK SİSTEMİ ###

### SKYBLOCK - MOBDAN DÜŞEN ÇEK ###

``Sunucu Skyblock ve OPSkyblock'tur. Yeni -skyblock- sunucuları açılacaktır!``

Bu konuda kısaca sunucumuzu tanıttık. Konuya bakarak sunucu
yorumu yapmanızı önermem. Sunucumuza gelin, bakın, yetkililerle
sohbet edin ondan sonra isterseniz kötüleyin, isterseniz övün.
Ama sunucuyu dış görünüşüne göre yorumlamayın. Tek ricam bu

Okudunuğunuz için teşekkürler!​

Son düzenleme:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
VIP aslında sunucuların belli özellikler karşılığında giderleri karşılamak için para karşılığı sattığı bir yetki. Kendi sunucumuzda sunucunun giderlerini karşılamak için donor olarak nitelendirdiğimiz bazı yetkiler sunuyoruz. Sizler de bir değişiklik olarak Destekçi olarak nitelendirdiğiniz bir yetki sunmuşsunuz. Buna rağmen sunmuş olduğunuz özellikler ve bu yetkinin ucuzluğu sunucunun giderini (makine ücretini) karşılayabiliyor mu ? 16 GB Ram olduğunu belirtmişsiniz tahminen aylık olarak 150 ₺ ödemeniz gerekecek. Destekçi yetkisini 10 ₺ olarak belirtmişsiniz. Yeterli ilgiyi görmemesi durumunda diğer aylarda makine ücretini kendiniz mi ödemeyi düşünüyorsunuz ?

VIP olmaması güzel bir reklam politikası (en azından verilen yetki VIP olarak nitelendirilmiyor) fakat Destekçi yetkisine vermiş olduğunuz özellikleri arttırmalı veya satış yapabilecek yeni yetkiler eklemelisiniz.

DİYE TAM BİR YAZI HAZIRLAMIŞTIM Kİ sitenize bakınca bunları gördüm

120261

120262

eray2434

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
VIP aslında sunucuların belli özellikler karşılığında giderleri karşılamak için para karşılığı sattığı bir yetki. Kendi sunucumuzda sunucunun giderlerini karşılamak için donor olarak nitelendirdiğimiz bazı yetkiler sunuyoruz. Sizler de bir değişiklik olarak Destekçi olarak nitelendirdiğiniz bir yetki sunmuşsunuz. Buna rağmen sunmuş olduğunuz özellikler ve bu yetkinin ucuzluğu sunucunun giderini (makine ücretini) karşılayabiliyor mu ? 16 GB Ram olduğunu belirtmişsiniz tahminen aylık olarak 150 ₺ ödemeniz gerekecek. Destekçi yetkisini 10 ₺ olarak belirtmişsiniz. Yeterli ilgiyi görmemesi durumunda diğer aylarda makine ücretini kendiniz mi ödemeyi düşünüyorsunuz ?

VIP olmaması güzel bir reklam politikası (en azından verilen yetki VIP olarak nitelendirilmiyor) fakat Destekçi yetkisine vermiş olduğunuz özellikleri arttırmalı veya satış yapabilecek yeni yetkiler eklemelisiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 120261
Ekli dosyayı görüntüle 120262
Çok güzel bir yere değinmişsin dostum. Hayır yani vip satmak suç değil adam akıllı yazsaydıda oynardı millet vip satılmıyor diye bi sunucuyu oynayacak birini tanımıyorum ben şahsen.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ekli dosyayı görüntüle 120261
Ekli dosyayı görüntüle 120262
Hemen konuya açıklık getireyim. Belki biliyorsunuzdur ben script coderiyim. Bu ürünleri test olarak ekledim. Ayrıca destekçi tagı biraz yanlış anlaşılmış. Market zaten yok. Siteye el atıcak zamanı henüz bulamadım yani sitede market olmayacak. Kredi yüklendiğinde ker 1₺ ye 1 cevheri otomatik olarak veriyor yani site marketiyle alakalı bir durum söz konusu değil. Dediğim gibi destekçi tagı ise sadece bir hediyemizdir. Ve tek özelliği kitidir(artık).

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hemen konuya açıklık getireyim. Belki biliyorsunuzdur ben script coderiyim. Bu ürünleri test olarak ekledim. Ayrıca destekçi tagı biraz yanlış anlaşılmış. Market zaten yok. Siteye el atıcak zamanı henüz bulamadım yani sitede market olmayacak. Kredi yüklendiğinde ker 1₺ ye 1 cevheri otomatik olarak veriyor yani site marketiyle alakalı bir durum söz konusu değil. Dediğim gibi destekçi tagı ise sadece bir hediyemizdir. Ve tek özelliği kitidir(artık).
Peki sunucunun giderlerini nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz ?

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki sunucunun giderlerini nasıl karşılamayı düşünüyorsunuz ?
1-2 ay kazanma amacımız kesinlikle yok. Eğer kazanırsak cevherlerden 3-5 kazanırız. Oda zaten yetmiyeceğini -zaten- biliyoruz. 1-2 ay biz sunucunun parasını cebimizden vereceğiz. Bizim istediğimiz tek şey online oyuncu. Hedeflerimiz yüksek. Bunun içinse adil oyunun etkili olacağını düşünüyoruz. He derseniz cevher satıyosunuz p2w onuda açıklıyayım yanlış anlaşılma olmasın. Aslında cevherin fazladan bir etkisi yok. Örneğin iskelet spawner alıyorlar; mobtrap yerine geçiyor. Madenci alıyorlar; kazma derdinden kurtuluyorlar. (Madenci oyun parasıyla çalışıyor ve 1 blok kazabiliyor). Yani kısacası hedeflerimiz var. Eğer gerçekten sevilirsek daha sonradan sunucumuzu tamamen bir skyblock hubuna çevireceğiz yani her türlü skyblocku barındıracağız ve sunucu ismimizi SkyBlockTR, skyblocktürk vb domain alarak değiştireceğiz.

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz güncel. 2-3 güne opskyblock sunucumuz da açılacak!​

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz yenilenmeye devam ediyor!