ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

1.7.2 - IP: BestSurvivalTR.nitrado.net
Açılış Hikayesi ve Amacı
BestSurvivalTR; ruddeTR, FceddyTr ve DarkGlasses tarafından 01.09.2014 tarihinde yapımına başlayıp 10.09.2014 tarihinde sunucuyu açmıştır, tek amacımız Türkiye'yi Hayatta Kalma modunda bir adım ileriye taşımaktır.
Sunucu Eklentileri
Özel Doku Paketi >
Özel doku paketimizi indirmek için oyun içerisinde /texturepack komutunu kullanmanız yeterlidir.
Anti XR4y >
Minecraft ekonomisini çok fazla etkileyen ve çok kolay Diamond kazanılmasına yarayan "kendini oyuncu sananların" kullandığı hileyi engeller. Anti XR4y'in çok fazla yer kaplamasına rağmen sizlere kaliteli bir ortam oluşturmak için Anti XR4y kullanıyoruz.
Anti Killaura >
Anti Killaura test ile bulunan bir hiledir, mantığı gayet basittir. Bir oyuncunun çevresine otomatik olarak Görünmezlik iksiri içmiş 4 adet NPC yerleştirir. Killaura'nın ESP özelliği olduğu için otomatik oyunculara vurmaya başlar. Eğer oyuncu ölürse Killaura kullanan oyuncunun siciline HILELI işlenir. Bir dahaki testte yine aynı şekilde Killaura gözükürse sunucudan 3 hafta, bir dahaki suç işleyişinde ise süresiz olarak yasaklanır.
Görevler >
Görev almak için NPC'lerle görüşmeniz yeterlidir. Görev yaptıkça eşya ve xp kazanırsınız.

Ekonomi ve Coin Sistemi >
Oyuncular arası güvenli ticareti kullanmak için oyuncuya bakarak Shift + Sağ klik yapabilirsiniz, sanal marketi açmak için ise /market komutunu kullanabilirsiniz. Coinler ise köylülerle ticaret yapılırken kullanılan para birimidir. 1 Coin 100 Dolara eşittir.
Oyuncu+ ve Oyuncu++ >
Bu rütbelere ulaşmak için kill veya online süresi istemiyoruz, burası Hayatta Kalma; Factions değil. Sizden istediğimiz tek şey taş kırmanız.
Oyuncu+ olmak için 5.000 adet taş kırmalısınız.
Oyuncu++ olmak için 15.000 adet taş kırmalısınız.
Özel Komutlar >
Sunucuda yeniyseniz /sss komutunu kullanabilirsiniz. Claiminden tut Minecraftın normal craftlarına kadar tüm bilgiler ve sunucudaki komutlar mevcut.
Ayrıca sunucunun ana menüsü olan /menu'ye oyuna başlayınca bir göz atmanızı öneririz.
Üsluplu bir ortam >
Sunucuda küfür etmenin veya hakaretlerin belirli bir bedeli vardır. Örneğin bir oyuncuya hakaret ederseniz chatle ilgilenen Rehberler size +1 uyarı puanı verebilir. 3 uyarı puanınız olunca hesabınızdan bir miktar para kesilir veya 5 dakika susturulursunuz.
Atlar >
Atınızı claimlemek için 1 adet Eyer ve 1 adet Tabelayı çalışma masasında yan yana koymanız yeterlidir. Sonra size gelen Büyülü Eyeri atınıza taktığınızda sadece siz binebilirsiniz. Hayatta Kalma modunda olduğunuzu unutmayın; Atınızı neden ışınlayasınız ki?
Yeri değil ancak küçük bir bilgide ben vermek istiyorum >
Hayatta Kalma modunu oynamanızın sebebi birisiyle savaşıp en üstün olmak değildir. Boş zamanlarınızda eğlenmektir, biz size ne 7/24 oynayın ne de hiç oynamayın demiyoruz. Zor olmasının sebebi emeğinizin karşılığını görünce biraz sevinebilmenizdir. Bir Elmas bulunca havalara uçacağınızı garanti ediyoruz. Türkiye'de maalesef bu şekilde sunucular yok baştada dediğimiz gibi bu sunucu bu sebepten dolayı açık.

Sunucu Özellikleri

Resimler

Yönetim Kadrosu
Kodlama Ekibi >
1- ruddeTR
Yöneticiler >
1- ruddeTR
2- FceddyTr
3- DarkGlasses

Moderatör >
1- FreeStylex2_TR
Rehber >
Alımlar açık, başvurmak için Skype: rudde0
Reklamcı >
Alımlar açık, başvurmak için Skype: rudde0
Yenilikler (ChangeLogs)
02.11.2014 >
Tanıtım konusu yeniden hazırlandı.
07.11.2014 >
Oyuncu kafalarının düşmesinde yaşanan bir sorun giderildi.
Sunucunun süresi +30 gün yükseltildi.
Rehber ve Reklamcı alımları açılacak (Bu sefer ciddi/olgun bir ekip istiyoruz).

Moderatör tarafından düzenlendi:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
AYLIK ULTRAVIP INDIRIMI:
Bugün alınan UltraVIP'lerde %45 indirim var.
25TL 15TL

yunusemretopcu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ruddeTR' Alıntı:
* Güvenlik sistemimizde küçük bir değişiklilik yapıldı.
* VIP'lerin ismi ve skin(kafa bölgesi) lobide sağ tarafta gözüküyor.[/quote

2014'ün En İyi Surival Serveri [BestSurivalTR.Nitrado.net]
[DOUBLEPOST=1415182217,1415127278][/DOUBLEPOST]Tür[DOUBLEPOST=1415182274][/DOUBLEPOST][BestSurivalTR.Nitrado.net] Baltop Sıralaması (Para Sıralama) Hic Bir Hile Calısmıyan En İyi Survival Server

Son düzenleme:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Spawndaki yollar biraz değiştirildi.

Erdem528528

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bir kere şans vermenizi öneririm, gerçekten objektif olarak söylüyorum ki sunucu gerçekten çok iyi.

Son düzenleme: