Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

REKLAM [BETA AKTİF]MineRival Survival 1.14.4 | Özelleştirilmiş Sistemler | Sonu Olmayan Macera !

MineRival

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucu IP Adresi
play.minerival.com
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Slotu
Sunucu Türü
Survival

Petler öldükten 1h sonra yeniden doğar
Bazı petler üzerine binilip sürülebilir
Her petin kendi can/atak/saldırı hızı/hareket hızı/ mevcut

Pvp Avantajlı Petler

-Blaze : Aktif: Fire Aspect I etkisi , Pasif : Ateş karşı direnç (1 Seviye)
-Vex : Pasif : Saldırı gücü , 2sn körlük etkisi (1 Seviye)
-Kutup Ayısı : Pasif: 1sn dayanıklılık , 6sn bulantı efekti
-Panda : Pasif: 1sn dayanıklılık

Pve / Pvm Avantajlı Petler

-Tilki : Zıplama efekti (2 Seviye)
-Tavuk : Yavaş düşme etkisi (10 saniyede bir 5 saniye süre ile)
-Yarasa : Aktif: Can yenileme, Pasif: Gece görüşü etkisi,
-Lama : Aktif: 2sn Wither efekti (1 Seviye) Pasif: %5 hareket hızı

Sharpness 5 -> 8
Protection 4 -> 6
Power 5 -> 8
Blast Protection 4 -> 6
Depth Strider 4 -> 6
Feather Falling 4 -> 6
Fire Protection 4 -> 6

Thorns 3 -> 5

140447

play.minerival.com (Sunucu cuma günü açılacaktır)

140629

TheGGray

Sudan Çıkmış
Konu tasarımı güzel yapılmış. Sistemleri açıldığı zaman test edeceğiz :)
Sunucunun ortaklarından birini başka bir sunucuda görüp tanıma fırsatım olmuştu. Oyun deneyimini en iyi seviyede tutmak adına sürekli olarak çalışmalar yapan ve oyuncularla arasını oldukça iyi tutan birisi. En önemlisi de "Sunucuyu açayım 3 4 ay oynasınlar sonra kapatırız." şeklinde bir düşünce tarzına sahip olmayan birisiydi.
İyi işler başaracaklarına inanıyorum.

MineRival

Ağaç Yumruklayıcı
Konu tasarımı güzel yapılmış. Sistemleri açıldığı zaman test edeceğiz :)
Sunucunun ortaklarından birini başka bir sunucuda görüp tanıma fırsatım olmuştu. Oyun deneyimini en iyi seviyede tutmak adına sürekli olarak çalışmalar yapan ve oyuncularla arasını oldukça iyi tutan birisi. En önemlisi de "Sunucuyu açayım 3 4 ay oynasınlar sonra kapatırız." şeklinde bir düşünce tarzına sahip olmayan birisiydi.
İyi işler başaracaklarına inanıyorum.
Hep beraber güzel yerlere geleceğiz inşallah : )

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
Tasarım harika ve sunucunun yeni bir sürüm olması sizin bu sektöre para için girmediğimiz bir göstergesidir yolunuz acık olsun MineRival ailesi.

MineRival

Ağaç Yumruklayıcı
Tasarım harika ve sunucunun yeni bir sürüm olması sizin bu sektöre para için girmediğimiz bir göstergesidir yolunuz acık olsun MineRival ailesi.
Yorumunuz için çok teşekkürler, açıklamada da belirttiğimiz gibi vizyonumuz oynarken keyif alacağınız bir sunucuyu yönetmektir. Bunun için elimizden geleni yapacağız : ) Sizi discordumuza davet etmek isterim.

MineRival

Ağaç Yumruklayıcı
Etkinlik bilgilendirme:

Sayın ForumGamer halkı sizlere ve MineRival oyuncularına yakışır bir derecede etkinlik yapmak istedik bu etkinliğimiz nedir?
Oyun sunucumuza gelerek bizlere destek vermek ve arkadaşlarınızı davet ederek dostane bir ortam kurmanızdır.

Bu şartları yerine getirerek sizlerde bir NİTRO CLASSİC kazanabilirsiniz daha fazla detay için seni aramıza bekliyoruz.

140606

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
Konu düzeni göz yormuyor. Sistemler zaten birbirinden sağlam. Başarılar diliyorum umarım hak ettiğiniz değeri görürsünüz. :bey:

UnderNetwork

Kömür Madencisi
Sunucu Tasarım Ve Sistem Güzel Gözüküyor Eski Bir Survival Sunucusu Olamama Rağmen İyi Bir Rakip Olurdun ✔ Başarıların Devamını Dilerim .

MineRival

Ağaç Yumruklayıcı
Sunucumuza katılıp beta sürecinde bizlere destek olabilirsiniz! Beta bitiminde sunucu sıfırlanmayacaktır.

MEMO5889

Sudan Çıkmış
Yorumun için teşekkürler : )
Sunucu turkiye lokasyonlu olduug icin giremiyorum Fransada yasiyorum ve your country this banned form server gibi biseyler yaziyo girmeye calisinca oyuncaoynamak istedigim nick KomurAmca lutfen halledelirmisiniz. buarada discord adresine tiklayinca guvenli degil diyor duzeltilirse sevinirim.