Beta + BedWars Serveri [Bedwars.nitrado.net] 1.11.2

MarvelMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft BedWars Serveri;

İP: BedWars.nitrado.net

Merhaba arkadaşlar, 08.06.2017 tarihi ile birlikte Bedwars serverimi Topluluğa açıyorum Arkadaşlarını alıp oynayabilirsiniz

Oyun Hakkında Bilgi:
Oyun en az 3 kişi ile başlar
Oyuna başladıktan sonra yerde spawnlanan brickleri toplayarak Credits Kasarsınız Bu Creditsler ile markette alışveriş yaparsınız
Oyunda tek para birimi vardır

Sunucudan Resimler:
Lobby:

Bedwars:

Market:

Oyun Yetkilileri:
Selozhd

Server Kapasitesi: 4 (Güzel Yorumlar gelirse arttırılacaktır)

Son düzenleme:

Lenient

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar umarım istediğiniz mevkiye ulaşırsınız ancak tanıtımı hiç beğenmedim. Özenilmemiş.

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu: 1/10 (Çok az bilgi verilmiş ve %100 Türk malı demen saçmalık, %100 Türk malı demen için sunucuda ki her şeyi senin üretmen/yazman lazım. Kullandığın AuthMe bile yabancı biri tarafından yazılmış bir plugin.)
Mimari: 0/10 (Diyecek bir şey bulamıyorum ne yazık ki.)
Eklentiler: 1/10 (Farklı bir eklenti göremedim tek farklılığı sadece BedWars üzerine kurulmuş bir sunucu)
Gelişmeniz Dileğiyle.

MarvelMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu: 1/10 (Çok az bilgi verilmiş ve %100 Türk malı demen saçmalık, %100 Türk malı demen için sunucuda ki her şeyi senin üretmen/yazman lazım. Kullandığın AuthMe bile yabancı biri tarafından yazılmış bir plugin.)
Mimari: 0/10 (Diyecek bir şey bulamıyorum ne yazık ki.)
Eklentiler: 1/10 (Farklı bir eklenti göremedim tek farklılığı sadece BedWars üzerine kurulmuş bir sunucu)
Gelişmeniz Dileğiyle.
Öncelikle Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Konudan %100 türk malı ifadesini kaldırdım.Konuyu daha güzelleştireceğim detaylı bilgi vereceğim bu ve diğer verdiğin oylar yerine Oyunun oynananışı Mapin oyuna uyumu vs. vs. oyun içi şeylere oy verseydiniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum sanki Faction lapis serverlerine oy veriyormuş gibi oylamışsınız gibi geldi bana unutmayın benim serverim sadece Minigames [bedwars] serveri :)

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Konudan %100 türk malı ifadesini kaldırdım.Konuyu daha güzelleştireceğim detaylı bilgi vereceğim bu ve diğer verdiğin oylar yerine Oyunun oynananışı Mapin oyuna uyumu vs. vs. oyun içi şeylere oy verseydiniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum sanki Faction lapis serverlerine oy veriyormuş gibi oylamışsınız gibi geldi bana unutmayın benim serverim sadece Minigames [bedwars] serveri :)
tabii ki de oynanış konusunda girip test edeceğim fakat mimarileri geliştirmeniz lazım, dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Gelişmeniz Dileğiyle.