BeyazSancak Hırsız Polis | #Yeniden | www.beyazsancakhp.com | 185.81.152.52

J3yEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başlık.png

Eski proje hakkında
Eski BeyazSancak projesini bilenler bilir. Bazı mod sıkıntılarından dolayı kapanmıştı.Ve bazı eski BS:HP ekibimden tekrardan açma kararı aldık.Eski BS:HP'de bazı sıkınıtlarımız vardı, modsal ve ekip içi sorunlar.

Sunucu ismi hakkında
Sunucu ismimiz BeyazSancak olarak devam etmektedir. Bu bazı sunucu sahipleri yok bizim sunucu ismimizi çaldılar vb. şeyler diyecekler. O isme dair patentini göstersinler bizde kullanmayalım bu kadar basittir.

Sunucu modu hakkında
Sunucumuzun modu Anadolu olup geliştirimektedir. Bazı arkadaşlarda diyecek alıntı modla vs. bu modlar kullanılsın diye paylaşılıyor ve bizde bu modlardan faydanlanıyoruz. Modda bazı önemli şeyler ekledik. Baya bir değişikler yapıldı. Bizler ekip olarak bir modumuz vardı. Onda açıklar olduğu için bu moddan devam edelim dedik.Kısaca mod hakkındada böyle.

Sunucu açılışına özel hediye maddelerimiz
> Sunucumuzun açılışına özel değerli oyuncularımıza +3 gün Beyaz Vip verilmektedir otomatik.
> X2 bakiye kampanyamız vardır. Örnek veriyorum, 10TL yatırdın 20TL alıcaksın.
> Çete paket sistemimiz vardır.Bu paket hem çeteler arası savaşları artırıyor ve BeyazSancak ailesini üst seviyelere getirmeye yardımcı olucak bir paketdir. Paket bilgileri aşağıdaki gibidir;

• 6 kişi gelen çetelere (Çete Sahiplerine) 2 adet 30 günlük Fresh Vip ve özel çete base hediyemizdir.
• +10 kişi gelen çetelere (Çete Sahiplerine) 3 adet 30 günlük Fresh Vip, 1 adet çete üyesine 20 günlük Beyaz Vip ve özel çete base hediyemizdir.
on soz.png

BeyazSancak Hırsız Polis sizler değerli oyuncularımız için açılan bir sunucudur.Bu sunucu açılış konusuna girirken ilk hedefimiz ADALETİ sağlamaktaydı.Ekibim ve değerli yönetim ekibim elinden geldikçe oyunucularıma özen ve adaletli davranmaya çalışıyorlardır.Sizler için oyun ortamını iyi ve eğlenceli yapmaya çalışıyoruz.Pingleriniz genelde 50 veya 80 arası değişmektedir.Vizyonumuzu korumaya çalışıyoruz. Sizleride aramızda görmekten multu ve şeref duyarız. Sizler için eğlenceli ortam yaratmak için elemizden geldiğince çabalcağız. Sunucumuzun 3 aylık kira parası ödenmiş bulunmaktadır.
bilgiler.png

Sunucu IP:
185.81.152.52:7777 ( Yakında Hosttab alınıcaktır. )
Sunucu Forum Sayfası:
www.beyazsancakhp.com ( Bakım )
Sunucu Discord Adresi:

Discord - Free voice and text chat for gamers
sistemler.png

> /sa /as sistemi
> Bakiye sistemi
> Ev sistemi.
> Özel araç sistemi
> Soygun sistemi
> Çete sistemi
> Bölge alma sistemi
> Banka soyma sistemi
> Polis sistemi
> Koruma sistemi
> Vip sistemi
> Kıyafet sistemi
> ATM sistemi
> Başarı sistemi
> Ve bunlara benzer birçok sistemler.
meslekler.png

> Tecavüzcü
> Gaspçı
> Suikastçı
> Tamirci
> Bombacı
> Araba Hırsızı
Dipnot;
REHBER - DJ - ADMİN alımlarımız açıktır. Gerekli kuralları öğrenmek için oyunda veya Discord sunucumuza girerek @Neastron adlı kişiye özel mesaj yolu ile mesajınızı atabilirsiniz.

güncelleme.png

- Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.
'' Tanıtım kurallarını okudum ve kabul ediyorum. ''

Son düzenleme: