beyler visual studio code kullanıyoum dc bot yapmaya çalısıyorum bot açılmıyor

hakannnnnnnn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
terminale node . yazdığım hade bot açılmıyor hiçbir hata da yok hiçbir tepkide yok bot hala çevrimdışı token girdiğim halde hala çalışmıyor node js indirdim
Ekran Alıntısı.PNG

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Discord botu yapmak için JavaScript bilmeden Node.js kullanmaya çalışmak yerine Python öğrenip discord.py kütüphanesini kullanabilir veya kodlama gerektirmeyen bot oluşturma araçlarını kullanabilirsin.
JavaScript ve Node.js öğrenmek de bir seçenek ancak yalnızca Discord botu geliştirmek için JavaScript öğrenmek mantıklı değil.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Discord botu yapmak için JavaScript bilmeden Node.js kullanmaya çalışmak yerine Python öğrenip discord.py kütüphanesini kullanabilir veya kodlama gerektirmeyen bot oluşturma araçlarını kullanabilirsin.
JavaScript ve Node.js öğrenmek de bir seçenek ancak yalnızca Discord botu geliştirmek için JavaScript öğrenmek mantıklı değil.
hayır buraya da gelme olmaz hayır HAYIR

hakannnnnnnn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Error: Cannot find module 'C:\Users\1PC\Desktop\fluffy-puffy-echinodon-2021-04-15_205847\bot.js' at Function.Module._resolveFilename (internal/modules/cjs/loader.js:880:15) at Function.Module._load (internal/modules/cjs/loader.js:725:27) at Function.executeUserEntryPoint [as runMain] (internal/modules/run_main.js:72:12) at internal/main/run_main_module.js:17:47 { code: 'MODULE_NOT_FOUND', requireStack: []
böyle bi hata alıyorum şimdide niye biliyormusunuz

wttM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Error: Cannot find module 'C:\Users\1PC\Desktop\fluffy-puffy-echinodon-2021-04-15_205847\bot.js' at Function.Module._resolveFilename (internal/modules/cjs/loader.js:880:15) at Function.Module._load (internal/modules/cjs/loader.js:725:27) at Function.executeUserEntryPoint [as runMain] (internal/modules/run_main.js:72:12) at internal/main/run_main_module.js:17:47 { code: 'MODULE_NOT_FOUND', requireStack: []
böyle bi hata alıyorum şimdide niye biliyormusunuz
npm install yaz proje klasöründe

semixq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
node <main>.js

main yerine botunun asıl .js dosyasını yazıcaksın!