Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

EfsaneKaanCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Millet Bugün Size 56'lı Modpack sunacağım Mod Paketi ''BF Chicken Gamers'' Mod Paketidir Ve Küçücük Modpack'la Kalmıyor Çünkü :sırıtmak: Save Dosyasi İçinde Biraz Evi Geliştirdim Maden Kastım Ve Hiç Uzatmadan Modpack'i Hiç Uzatmayacağım Modlar ''BF Chicken Gamers'' İle Full Ayni Modlar Mevcuttur Fakat Sonradan Eklenen Modlar Yok Kısacası Mod Pack Mükemmel :sırıtmak:
Link: http://goo.gl/JHTujM Link Yeniden Düzeltilmiştir
Umarım Bir Beğeniyi Eksik Etmessiniz Lütfen Tşk Ederim Demeyin Beğenin Lütfen Size Muhtacım :sırıtmak:
''BF Chicken Gamers'a Saygımız Büyüktür''
BF Chicken Gamers Mod Pack Bu Kadar :sırıtmak: Bir Beğeniyi Eksik Etmeyin Efsane Sunar :sırıtmak:
Saygilar Sevgiler :sırıtmak: İmla Kötü Olabilir Bu Konu Size Koyabilir :sırıtmak:
EDİT: save Dosyası Ona Ait Değildir :sırıtmak:
Edit:Beğenmeyi Eksik Etmeyin
Resimler:

2.resim

3.resim

4.resim

Petrol Vardır Evin Yanında

By Kaan Sunar :sırıtmak:

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
gayet güzel bir modpack teşekkür ederiz :)
Mehmet Yusuf kardeşim güncel olablir aktif bir pack olduğuna göre :)

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Bu arada bir sorunum var savese berk abinin(BFCchicken gamers FakeDead)
verdiği dosyayı atıyorum br süre sonra geliyor sonra shuttin server demeye başlıyor çözümü nedir?

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu Yukledikten sonra ne yapıcaz solermsiniiz ??

xdoki123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
beyler bu modlardan anlayan varsa survival yapcak varmı ?ben bilmiyorum...

paragomi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BFChickenGamersin videolarını izle anlamaya başlarsın :sırıtmak: bu arada harbi iyi iş çıkarmışsın hem güncel hem çalışıyor :sırıtmak: 3-4 tane şuku :D

xdoki123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
videoda anlamıyorum survival yaparak anlamam lazım bende tek başıma yapamam modlardan anlamıom

paragomi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o zaman bu modlardan anlayan birine modlu server açtırıp girmen lazım ki çıkacağını pek zannetmiyorum :S

xdoki123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:D server açtırmama gerek yok hamachiden direk girebilir :D lan üzerinden ama anlayan cıkacakmı onu zannetmiyorum :D

EfsaneKaanCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunu anlatabilridm fakat skype var ama mic yok mic olmazsa sw kurarsınız modlu yada bn kurarım hep beraber oynarız varmıu şuku :D[DOUBLEPOST=1371488491,1371488426][/DOUBLEPOST]bunu anlatabilridm fakat skype var ama mic yok mic olmazsa sw kurarsınız modlu yada bn kurarım hep beraber oynarız varmıu şuku :D[DOUBLEPOST=1371488657][/DOUBLEPOST]ben size modlu kurarım ama 1.4.6 olursa iyi olur :D birde bu pcye kuramam normal oynarken as zçok kasoı ama bu pcye kurarım bunu paket yapıp indime linki yaparım sizde tek ip adresiizi yzarsınız ve bom kurarız ayarlarız bide plugin atarım :D olurmu :D

paragomi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben gelirim, fakat 3-5 kişiyi geçmeyelim. gruplaşma olmasın herkes belli bir görev alıp onun üzerinde yoğunlaşsın. 1.5.2 olursa(yani bu pack) daha iyi olur tercihimdir. plugin atma yoksa samimiyeti kalmaz :D(belki virtual chest authme ve lockette olabilir)

EfsaneKaanCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.5.2 mod paketi hazırlamak uzun sürer hmde :D hazır mod pack var bide 1.4.6 mod packden gireçeksiniz her şey hazır sadece ana makine belli değil :D server 10 kişilk olursa iyi olur hmde forumda yerimiz olur up up up :D herkes her şeyi yapar bide wprld guard yaparız bide hack koruması bölece serverda hile olmaz xyray dışında :D[DOUBLEPOST=1371506548,1371506488][/DOUBLEPOST]hani bf chicken bir ara yaptıydı :D tmm bn modları 1.5.2 ye çıkararım hopper var :D o yüzden :D[DOUBLEPOST=1371506595][/DOUBLEPOST]bf chicken bir ara server kurmuştı sıradan oyuncu felan ünlü kanalar glmişti onun gibi olur müthiş olr bn uğraşırım :D[DOUBLEPOST=1371506660][/DOUBLEPOST]burayta istediğiniz modu varsa yazın yüklerim eğer seversem D: