Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bende böyle bir mod paketi arıyordum çok saol ayrıca BF Chicken gamers in modlu surival bölümlerini izliyorum sizde bu modu oynucaksanız veya oynamıcaksanızda izleyin hem eğlenceli komik ve modlar hakkında baya bilig var.
zaten bf chicken gamers modlarla survival yüzünden bu hale geldi :D

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
applied energistics ve chicken chunks yok ama pack mükemmel

AspCan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Modlarla aram çok iyidir bende katıalbilirim tabi siz isterseniz. :)

Nefrolog

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende sizinle oynayabilirim oynadigim modlarin hepsini bilirim serveri ben kurabilirim 1hafta içinde kurucam benim bilgisayarin sorunları oldugu için mod yükleyemiyordum eskiden yüklüodumda sorunlar olmaya başladı o serverde 1.3.2de kaldı onun için sildim 1hafta sonra format attircaz yada 2 hafta sonra kurucam isterseniz benim serverde beraber oynayalim 1.6.2mi 1.5.2mi yapıyım 1.5.2 modlari hazir 1.6.2 teker teker birleştircem

AspCan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bende sizinle oynayabilirim oynadigim modlarin hepsini bilirim serveri ben kurabilirim 1hafta içinde kurucam benim bilgisayarin sorunları oldugu için mod yükleyemiyordum eskiden yüklüodumda sorunlar olmaya başladı o serverde 1.3.2de kaldı onun için sildim 1hafta sonra format attircaz yada 2 hafta sonra kurucam isterseniz benim serverde beraber oynayalim 1.6.2mi 1.5.2mi yapıyım 1.5.2 modlari hazir 1.6.2 teker teker birleştircem

1.5.2 yaparsan daha iyi olur bide yaptıktan sonra bana dosyasını atarsan sevinirim :D

Nefrolog

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tamam format attiralim hemen kurmaya başlıycam

dogukan serhat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sagol kardeşim bu mod packı arıyodum arkadaşımda gordum çok uzun suredır arıyorum ! thank you..:)

meganowa

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eve gittiğimde denicem .

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi