Big Dig Nedir?

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Big Dig Tekkit Mod paketlerinden birisidir. Diğerlerinden en büyük farkı, üst katmanlarda gold ve diamond madeninin de çıkmasıdır. 94 mod barındırır. Bilgisayarı kötü olanlar pek yanaşmasın ama bir insanı minecraft oyununu bırakacakken bağımlısı yapabilir. Technic tür bir mod sayılabilir.
Oynarken sırf goldlarınız için bir iron chest yapmanızı öneririm çünkü iron gibi gold çıkıyor. Minium Stone ile diamonda dönüştürebilirsiniz mesela :) Up up up diamond :) 94 mod paketi olduğu için biraz zor ve kolay maden kasmanız bu zorluğu çok tatlı bir zorluk yapıyor bence.

Oynamak için orjinal üye olmanız yada güncel cracked technic launcher bulanız lazım. Sırf bu mod paketi için prenium üye oldum ben.

Şu adresten iyi bir Big Dig minecraft izleyebilirsiniz. Şu ana kadar iyi gittiler bakalım devamı gelecekmi ? Yaşları 15 biraz küçük ama izleyin derim.
http://www.youtube.com/user/OyuncuMilleti?feature=watch

Multisi bir fazla zevkli oluyor. Adam gibi arkadaşınız varsa kurun serveri 3 4 kişi tanıdan yenmiyor.
Bir server bulmuştum ben Pluginli + Big Dig serveri sürekli 10 20 online oyuncu oluyordu. Adminde adam gibi oynuyordu. Kurarsanız öyle bir server davet edin beni de lütfen.

Cracked Technic Launcher 10.06.2013
Jar
Exe
Virus Total
Buyurun yükleyen bol bol para kazansın (****** :( )
Forumda var. Virüs Total ve indirme linkleri benim değil.

anka06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eklentilerle birlikte yaklaşık 101 kadar mod var ve madenlerin fazla bulunmasının sebebi ,oyuna çok fazla maden eklendiği için normal madenlerin bulunma oranı da değişiyor ayrıca 94 tane mod olması zorlaştırıyor demişsin ancak modlar oyunu daha kolaylaştırıyor bence.Son olarak Big Dig Nedir deyip soru işareti koyduğun için soru sordun zannetmiştim :D

En iyi cevaplar
0
nedense big dig deyince aklıma başka bi şey geldi ama neyse :D

bakara99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İçerik Kaldırıldı !

Moderatör tarafından düzenlendi:

unutma81

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben crackli technic launcherden girdim 102 mod vardı :D

En iyi cevaplar
0
olum şu konuyu hortlatmayın hala big *** diye okuyorum yapmayın :olgun:

Moderatör tarafından düzenlendi:

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ben crackli technic launcherden girdim 102 mod vardı :D
Ölü Konuları Cevaplamak
Çok eski konuları lütfen cevaplamayın. Daha önceden açtığınız konuları tekrardan üst sıralara çıkartıp gündeme getirmek için 48 saatte bir güncelleyebilirsiniz. Sunucular bölümünde ise bu süre 12 saattir. Eğer başkası tarafından açılmış, güncelliğini yitirmiş bir konuya mesaj atar ve bu konuyu hortlatırsanız bu yaptırımınız sonucunda uyarı alabilirsiniz.

Bu kuralları çiğnemiş bulunmaktasınız. İçerik kaldırılmazsa bu kurallara göre ceza alacaksınız. @Schaffer79

unutma81

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ölü Konuları Cevaplamak
Çok eski konuları lütfen cevaplamayın. Daha önceden açtığınız konuları tekrardan üst sıralara çıkartıp gündeme getirmek için 48 saatte bir güncelleyebilirsiniz. Sunucular bölümünde ise bu süre 12 saattir. Eğer başkası tarafından açılmış, güncelliğini yitirmiş bir konuya mesaj atar ve bu konuyu hortlatırsanız bu yaptırımınız sonucunda uyarı alabilirsiniz.

Bu kuralları çiğnemiş bulunmaktasınız. İçerik kaldırılmazsa bu kurallara göre ceza alacaksınız. @Schaffer79
nerden anlıycaz ölü konu olduğnu ?