Bilgiler

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sayın forum sakinleri;
Bugün sizlere bir şey danışmak istiyorum. Bazı Host şirketlerine kaydolurken TC Kimlik No, Adres , Posta Kodu gibi bir şeyler gördüm. Ben bu bilgileri boş bırakıp kaydolsam herhangi bir şey olur mu?

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
bir şey olacağını düşünmüyorum, sallamışlığımda vardı bazen tc kimlik kısımlarını. Fakat bazı aşırı kurumsal firmalar güvenlik önemli olarak alabiliyor.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adına fatura kesilmesi için gerekli onlar öbür türlü şirketler vergi kaçırmış sayılıyor

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
senden TC Kimlik istiyorlar çünkü satın aldığın vds lerde
yasa dışı bir iş yaptığında üst mevkiler bu ip yi kimse sattın kardeşim
at bilgilerini dediğinde ellerinde verecekleri bir done olsun.

En azından biz bu yüzden istiyoruz, sen vds de yasa dışı bir iş yapmayacaksan vermende
bir sakınca yok, zira TC Kimlik Numaran ile senin adına hiçbir iş yapamazlar, bir iş yapabilmeleri
için nüfus cüzdanın arkalı önlü fotokopisi gerekiyor, eğer bir şeyler vermemek istiyorsan nüfus
cüzdanını sakın kimseye verme. illa vermen gerekirse de üzerine çarpraz iki çizgi çekip neden verildiğini yaz ki başka
bir iş te kullanılmasın.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Çoğu hosting firması TC Kimlik olmadan kayıt yapmıyor ya da sunucu alacağın zaman TC Kimliğini onaylaman gerekiyor diye biliyorum. Posta kodu ise zorunlu değil diye biliyorum fakat adres ve posta kodu gibi şeyleri fatura kesmek için istiyorlar genelde, iyi forumlar. :)

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı ailesel sebeplerden dolayı eve bana özel fatura gelirse sıkıntı olur. Sadece öylesine isterlerse bir şey diyemem ama kodzer e sorduğumda fatura kesceklerini söylediler.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bazı ailesel sebeplerden dolayı eve bana özel fatura gelirse sıkıntı olur. Sadece öylesine isterlerse bir şey diyemem ama kodzer e sorduğumda fatura kesceklerini söylediler.

Emailine pdf olarak gönderiyorlar diye biliyorum. Hatta çoğu yerde evine gelmesi için ek para ödemen gerek :)

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merak etme, senin iznin olmadan evine fatura yollamayız. e-fatura olarak mail adresine yollarız.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Benim Bi Güvendiğim Host Var.. Oda @batihost.com
Ben TC Yi TC De Kaç Sayı Varsa O Kadar Random Atarak Yazarım
Posta Kodunu Zaten 21948128949812491289421 Yaparım
Adres aksfıdODSKFPOkjıojsofKJAOFJjk opfhujaa NO/2314214 Yaparım
Ama Fatura Etkilenmedi :) Çünki Batıhosta Telefon Numarası Üzerinden Veya Kredi Kartı Üzerinden Alım Satım Yapıyor :)
EN Güvenli Şirken BATIHOST @batihost.com