Bilgisayarım PUBG kaldırır mı

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Bilgisayar sistemlerinden hiç anlamam bir bakar mısınız bilgisayarım PUBG kaldırır mı :D

İşletim Sistemi: Windows 10 Pro (64 bit)
İşlemci: İntel Core i3-2350M CPU @2.30 GHz (4CPUs), -2.3GHz
RAM: 4GB
Ekran kartı: İntel HD Graphics 3000 [1760MB] & GeForce 610M
DirectX: 12

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yüksek ihtimalle kaldırmaz gibi duruyor.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilmem kaldırır mı sence ( ͡° ͜ʖ ͡°) GTX 1060 6gb gibi bir ekran kartıyla bile çok iyi bir oyun deneyimi sunmuyor.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Ekran kartının boyutu güzel duruyor fakat işlemcin biraz kötü. Geforce 610m bir ekran kartın varsa büyük ihtimalle dizüstü kullanıcısı oluyorsun. Kaldırmaz tahminimce. Onun haricinde DirecX sürümün ve, işletim sistemin yeterli.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran kartının boyutu güzel duruyor fakat işlemcin biraz kötü. Geforce 610m bir ekran kartın varsa büyük ihtimalle dizüstü kullanıcısı oluyorsun. Kaldırmaz tahminimce. Onun haricinde DirecX sürümün ve, işletim sistemin yeterli.

Hd Graphics bir ekran kartı değildir, bir GPU'dur ve bırak PUBG'yi orta seviyeli bir oyunda bile chipset'i yakma ihtimalin var. İşlemcinin kötü olması da cabası.

Bizzat kendimden biliyorum. Benim de HD Graphics 4000 var laptop çöp oldu, parçalara ayıracağım yakında.

İmkanın var ise yeni bir bilgisayar topla, yok ise :(

Ancak İntel HD'nin yanında GeForce'un da olduğunu görüyorum, benim şu an kullandığım GeForce 315m ve basit oyunları ve orta performanstaki oyunları kaldırabiliyor. Senin bilgisayarın da orta ayarda kaldırabilir diye düşünüyorum ama işlemci ve GPU'dan şüpheliyim.

Tüm mobilite destekli sistemlerde eğer uygun anakart var ise üstündeki dahili grafik çipi vardır. Intel HD'den en iyi performansı i7 4770K ve i5 4670K'dan alırsınız. i3'ün zaten üretim amacı basit işler olduğundan dolayı üstündeki grafik çipinden bir hayır beklemeyiniz.

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Özellikler Benim Bilgisiyarımla Aynı Tek 8 GB Benim PC En Düşük Ayarlarda Felakat Kasıyor Kaldırmaz.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
grafiklerini en dusuge al belki kaldirabilir :Düşün:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Oyunu Windows uyumluluk ayarlarından 800x600 çözünürlüğe ve görüntü ayarları en düşük hatta düşüğün düşüğüne alırsan kaldırabilir.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Hd Graphics bir ekran kartı değildir, bir GPU'dur ve bırak PUBG'yi orta seviyeli bir oyunda bile chipset'i yakma ihtimalin var. İşlemcinin kötü olması da cabası.

Bizzat kendimden biliyorum. Benim de HD Graphics 4000 var laptop çöp oldu, parçalara ayıracağım yakında.

İmkanın var ise yeni bir bilgisayar topla, yok ise :(

Ancak İntel HD'nin yanında GeForce'un da olduğunu görüyorum, benim şu an kullandığım GeForce 315m ve basit oyunları ve orta performanstaki oyunları kaldırabiliyor. Senin bilgisayarın da orta ayarda kaldırabilir diye düşünüyorum ama işlemci ve GPU'dan şüpheliyim.
Bende GPU olarak Intel HD Graphics 4000 kullanıcısıyım ayrıca, Nvidia Geforce 710m 2 GB ekran kartına sahibim. Grand Theft Auto 5 düşük ayarlarda 55 fps sabit duruyordu.

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi.
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci.
  • Bellek: 6 GB RAM.
  • Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB.
  • DirectX: Sürüm 11.
  • Depolama: 30 GB ve üzeri.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende GPU olarak Intel HD Graphics 4000 kullanıcısıyım ayrıca, Nvidia Geforce 710m 2 GB ekran kartına sahibim. Grand Theft Auto 5 düşük ayarlarda 55 fps sabit duruyordu.

Nvidia GeForce kurtarıyor. O da olmasaydı Pertev çıkabilirdi bilgisayar. Benim yan bilgisayarımın öyle chipset’i yandı.

Artık oyun konusunda daha hassas davranıyorum, sistemi fazla zorlamamak gerek :)