Yardım Bilgisayarım Call of Duty kaldırır mı?

on0481

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
özellikler
intel core i5 7300 hq 2.50 ghz 8gb ram 4gb ekran nvidia gtx 1050

call of duty black ops 3 kaldırır mı ?
farklı oyunlarda söyleyeblirsiniz

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
özellikler
intel core i5 7300 hq 2.50 ghz 8gb ram 4gb ekran nvidia gtx 1050

call of duty black ops 3 kaldırır mı ?
farklı oyunlarda söyleyeblirsiniz
Öncelikle COD: Black Ops 3 çook rahat oynarsın. Farklı oyun olarak ise The Witcher 2 ve 3, Rainbow 6 Siege, Astroneer, Battlefield 1 ve 5.
Söylediklerim en sağlam oyunlardır. Ha oynamadıysan Mafia serisini unutma :)

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
rahatlıkla oynarsın

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bilgisayarınız Call of Duty: Black Ops 3'ü rahatlıkla kaldırabilir.
Call of Duty: Black Ops 3 sistem gereksinimlerini görmek için bana tıklayınız!

Ayrıca sisteminizin kaldıracağı birkaç oyun daha tavsiye etmek isterim.

The Witcher 3: Wild Hunt'ı şiddetle tavsiye etmekteyim. Açık bir dünyada üçüncü şahıs bakış açısıyla Geralt of Rivia adlı karakteri kontrol etmektesiniz. Hikayesiyle, oyun mekanikleriyle ve grafikleriyle efsane bi' oyun. Bilgisayarınız en yüksek ayarda kaldırmayabilir fakat orta ve yüksek ayarın biraz oynanmış haliyle rahatlıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca önceki oyunu olan The Witcher 2: Assassins of Kings'i de alabilirsiniz. Gayet zevkli ve sürükleyicidir.
The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri için bana tıklayınız!

GTA 5'i de alcak bütçeniz varsa bence almalısınız. Son zamanlarda çıkan role play dalgasıyla oyun çok daha zevkli olmaya başladı. Sisteminize de bakınca GTA 5'i kaldırabileceğini görüyorum.
Grand Theft Auto 5 sistem gerekisinimleri için bana tıklayınız!

Son olarakta Assassin's Creed: Origins'i tavsiye etmekteyim. Bu oyunu alacak bütçeniz varsa kesinlikle ve kesinlikle alın bence. Assassin's Creed'in bu serisinde Antik Mısır dönemine gitmekte ve tapınakçılarla olan kavganızı görmektesiniz. Ben Mısır'ı ayrı bir ilgi duyduğumdan dolayı, oyunun bu serisini de çok sevmiştim.
Assassin's Creed: Origins sistem gereksinimleri için bana tıklayınız!

İyi forumlar. :şapka:

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayarınız Call of Duty: Black Ops 3'ü rahatlıkla kaldırabilir.
Call of Duty: Black Ops 3 sistem gereksinimlerini görmek için bana tıklayınız!

Ayrıca sisteminizin kaldıracağı birkaç oyun daha tavsiye etmek isterim.

The Witcher 3: Wild Hunt'ı şiddetle tavsiye etmekteyim. Açık bir dünyada üçüncü şahıs bakış açısıyla Geralt of Rivia adlı karakteri kontrol etmektesiniz. Hikayesiyle, oyun mekanikleriyle ve grafikleriyle efsane bi' oyun. Bilgisayarınız en yüksek ayarda kaldırmayabilir fakat orta ve yüksek ayarın biraz oynanmış haliyle rahatlıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca önceki oyunu olan The Witcher 2: Assassins of Kings'i de alabilirsiniz. Gayet zevkli ve sürükleyicidir.
The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri için bana tıklayınız!

GTA 5'i de alcak bütçeniz varsa bence almalısınız. Son zamanlarda çıkan role play dalgasıyla oyun çok daha zevkli olmaya başladı. Sisteminize de bakınca GTA 5'i kaldırabileceğini görüyorum.
Grand Theft Auto 5 sistem gerekisinimleri için bana tıklayınız!

Son olarakta Assassin's Creed: Origins'i tavsiye etmekteyim. Bu oyunu alacak bütçeniz varsa kesinlikle ve kesinlikle alın bence. Assassin's Creed'in bu serisinde Antik Mısır dönemine gitmekte ve tapınakçılarla olan kavganızı görmektesiniz. Ben Mısır'ı ayrı bir ilgi duyduğumdan dolayı, oyunun bu serisini de çok sevmiştim.
Assassin's Creed: Origins sistem gereksinimleri için bana tıklayınız!

İyi forumlar. :şapka:

Aynı bilgisayarın i7-7700hq'lu versiyonu bende var. AC:origins önermem doğrusu. Düşük FPS alıyoruz en düşükte oynasakta.