Bilgisayarımda WI-FI da bir sorun var.

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamünaleyküm knklar. Qualcomm Atheros AR5BWB222 Wireless Network Adapter kullanıyorum. Bilgisayarım acer OS Windows 8. Sorunum ise şu, internette gezinirken birkaç dk sonra internet kopuyor. Ama sadece bu benim bilgisayarda oluyor. Başka bilgisayarda olmuyor. Sonra bağlantıyı kes diyorum. %50 internet geliyor. Geldikten birkaç sn sonra yine kesiliyor. Bu arada internet kesilirken WI-FI işaretinin altında (yani bunun: ) sarı üçgen içine ünlem işareti çıkıyor. Sorunu çözmeyi bilen varsa bana özel mesaj ya da cevap olarak yollayabilir mi?

ClaudiusGlaber

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > (kullandığın ağ bağdaştırıcısının ismine sağ tık) > Sürücü yazılımını güncelleştir > Güncel sürücü yazılımını otamatik olarak ara

Bu işlemi yaptıktan sonra bilgisayar kendi kendine en güncel driver ı bulur ve indirir...

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > (kullandığın ağ bağdaştırıcısının ismine sağ tık) > Sürücü yazılımını güncelleştir > Güncel sürücü yazılımını otamatik olarak ara

Bu işlemi yaptıktan sonra bilgisayar kendi kendine en güncel driver ı bulur ve indirir...

"Aygıtınız için en iyi sürücü yazılımı zaten yüklü" diye bi pencere çıkıyor:

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ünlem çıktığı zaman ben bağdaştırıcı ayarlarından kapat-aç yapınca düzelebiliyor. Maalesef ağ ve network alanında pek bilgim yok :/.