TÜRKİYENİN EN ZORU! (YENİ AÇILDIK) / bimonetwork.keyubu.net | DOLAR-MUHTARLIK-BİNEK SİSTEMİ | 1.8-1.19 | AKTİF!

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
bimonetwork.keyubu.net
Oyun Sürümü
1.15.2
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Emek Survival
forumfoto.png

Discord Adresimiz : /E5dPhVmBVD
Bazı sistemlerimizden görüntüler
Muhtar Sistemi
Köyümüzü yönetecek bir muhtara ihtiyaç var gibi, Hanginiz olmak ister?
sistem3.png

Yanında vaat vermeyide unutmayınız tabikide

sistem4.png

Büyü ve Örs Sistemi
Sizi zorlayacak bu sistemimizle emek survivalı
dahada ilgi çekici hale getirmek istedik.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Saat 17:00'da aktifiz
Kara Gün Nedir ?

Kara Gün sunucumuzda her gün %40 şansla oluşma ihtimali olan bir gece korku sistemidir. Bazı gecelerde kara gün
aktif oluyor ve o günler zararlı yaratıklarda güçlenme oluyor ve o gecelerde evinizden dışarı çıkmayı önermeyiz
kendine güvenenler tabii ki çıkabilir :)

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Dolar Sistemi
Sunucumuzda eğlence için çok para katlatmasada iyi bir zevk yaratacak
dolar sistemini getirdik para değeri emeğe göre ayarlanmıştır.

dolar.png

Screenshot_2.png

Çanta Sistemi
Eşyaları elinizde taşımaktan yoruldunuz mu o zaman sırtınızda taşıyın :)

Screenshot_2.png

Ve daha fazlası için sunucumuza bekleniyorsunuz...

Discord Adresimiz : /E5dPhVmBVD
VIGOR TOPLULUĞU

Ekli dosyalar

• forumfoto.png
    forumfoto.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 1,307
  • sistem6.png
    sistem6.png
    9.8 KB · Görüntüleme: 361
  • unknown.png
    unknown.png
    145.5 KB · Görüntüleme: 467
  • yükseltme.png
    yükseltme.png
    24.1 KB · Görüntüleme: 392
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    15.9 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu yepyeni sıfır hile barındırıyor tamamen emek üzerine takımla gelen kazanıyor cogunlukla ama takımsızda cok rahat oluyor hala her şey yerinde elmas set bile giyemedi kimse daha

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu yepyeni sıfır hile barındırıyor tamamen emek üzerine takımla gelen kazanıyor cogunlukla ama takımsızda cok rahat oluyor hala her şey yerinde elmas set bile giyemedi kimse daha

Değerli yorumunuz için teşekkürler :9

The_ZooM

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu beğendim. Aktiflik sayısı git gide artıyor. Emek server olduğu için daha kimse gelişemedi. Sunucuya yeni arkadaşları da bekleriz. Tavsiye ediyorum. Daha böyle emek server kolay kolay bulamazsınız. Gelin bize karşı kendi gücünüzü gösterin. Sunucuda güç görelimm.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu beğendim. Aktiflik sayısı git gide artıyor. Emek server olduğu için daha kimse gelişemedi. Sunucuya yeni arkadaşları da bekleriz. Tavsiye ediyorum. Daha böyle emek server kolay kolay bulamazsınız. Gelin bize karşı kendi gücünüzü gösterin. Sunucuda güç görelimm.

Değerli yorumunuz için teşekkürler :)

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncularımızla beraber yeteneksizsiniz yarışması yaptık :)

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    715.2 KB · Görüntüleme: 107

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
swye güzel diyemem bir adam demir vip almiş arkadaşlarina elmas set almiş sunucuyu ele geçirmişler kesip duruyorlar gelişilmiyor tp tuzaği yapiyorlar adama nası vuruyon diyorum hile diyor bu kişi vip ve ban yemiyor. (Dahada girmem sunucunuza.)
2020-07-13_19.29.21.png

Son düzenleme:

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
swye güzel diyemem bir adam demir vip almiş arkadaşlarina elmas set almiş sunucuyu ele geçirmişler kesip duruyorlar gelişilmiyor tp tuzaği yapiyorlar adama nası vuruyon diyorum hile diyor bu kişi vip ve ban yemiyor. (Dahada girmem sunucunuza.)Ekli dosyayı görüntüle 173889
Bakın bu tamamen karalama misal adam eşya alıyor yerden pvpsi açılıyor oyunda /pvpaktif diye komut var isteyen kapatabiliyor burda kendin için biraz karalama kampanyası düzenlemişsin ama yazık kafana

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada sunucuda elmas set giymek için rütbe atlamak gerekiyor ve emek zordur bu zorluga tek girmek istemezsiniz bence takımla olun tekte oyunda birilerini bulursunuz ama sunucu gayet yogundur hileler sıfır xray bile denemeniz halinde gidiyorsunuz

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
swye güzel diyemem bir adam demir vip almiş arkadaşlarina elmas set almiş sunucuyu ele geçirmişler kesip duruyorlar gelişilmiyor tp tuzaği yapiyorlar adama nası vuruyon diyorum hile diyor bu kişi vip ve ban yemiyor. (Dahada girmem sunucunuza.)Ekli dosyayı görüntüle 173889
Chat kısmını okursan görüceksin envanterin bos oldugu sürece pvpye karşı korumada olucaksın Türkçe bilmediğin için seni suçlamıyorum yine diyorum yazık kafana ...

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Dostum öncelikle sunucuya yeni giren bir oyuncu 6 saat pvp koruması altındadır. Ve demirviplerin yanında takılman bence senin hatan daha düne kadar arkadaş gibi takılıp problem yok sunucu güzel diyordun bence dediklerini bir gözden geçirmelisin kişilerin yaptığı bir şeyi sunucu kötü diye yansıtman çok boş olmuş bence iyi günler

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Chat kısmını okursan görüceksin envanterin bos oldugu sürece pvpye karşı korumada olucaksın Türkçe bilmediğin için seni suçlamıyorum yine diyorum yazık kafana ...
sende envanterime baksan envanterimin boş olduğunu göreceksin ama beni kesebiliyorsun?? bana laf yapacağina kendin biraz düşün zeytinyaği gibi üste çıkmaya çalişma

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum öncelikle sunucuya yeni giren bir oyuncu 6 saat pvp koruması altındadır. Ve demirviplerin yanında takılman bence senin hatan daha düne kadar arkadaş gibi takılıp problem yok sunucu güzel diyordun bence dediklerini bir gözden geçirmelisin kişilerin yaptığı bir şeyi sunucu kötü diye yansıtman çok boş olmuş bence iyi günler
sunucu kötü demedim güzel diyemem dedim