Bir Elmas Madeni Çizimi Denemesi :3

McPartyBreaker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
PvBynQ.png

İyi günler, bugün içimden bir elmas madeni çizimi yapmak geldi, galiba obje çizmede pek iyi değilim. Fikriniz nedir?

yaya.png

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Küpün yüzeyleri orantısız olmuş :/

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Kenarlara Perspektif yapabilirdin.
Küpe benzememiş :(

McPartyBreaker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dövün dövün :D Obje çizmede iyi değilim demiştim. Hem diamond ore resminden bakarak yaptım. Lapis'e benzediğini ben de biliyorum zaten bu bir denemeydi.

O değilde tek bir olumlu yorum yok. Çok mu yanlış yaptım anlamadım ki? Kimse bardağın dolu tarafından bakmamış.

yaya.png

Eğer elmas halini istiyorsanız burda. İkisinden hangisini atacağım konusunda kararsız kalmıştım. Yüzeylerine de özen göstermedim. Hızlı çizdim bunu.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben bardağın dolu tarafından bakıyorum o zaman,
Emek harcanmış, azıcık çalakalem çalışılsada en azından gölgelendirme yapılmış, fakat bunun bize/Minecraft'a yararı nedir onu merak ettim.

McPartyBreaker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben bardağın dolu tarafından bakıyorum o zaman,
Emek harcanmış, azıcık çalakalem çalışılsada en azından gölgelendirme yapılmış, fakat bunun bize/Minecraft'a yararı nedir onu merak ettim.
Teşekkürler, dediğim gibi bu bir deneme. Pratik mükemmelleştirir :) Minecraft'a yararı yok sadece ilham gelip yapılan bir şey.

Hem genellikle karakter çalışıyorum ben. Burası minecraft forumu olduğu için minecraft ile alakalı bir şey atmak istedim.