Bir Konuya Nasıl Cevap Verilmeli?

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Yapmanız gereken ilk şey başlığı okumaktır. Size konunun içeriğini tamamıyla verecektir. Ama bunun yeterli olmadığı zamanlarda büyük/renkli yazılara bakın. Bunun dışında bir şey okumaya gerek yok çünkü muhtemelen sıkıcıdır.

Şimdi konunun olduğu yöne dair genel bir fikrimiz olduğuna göre ne yazacağımıza karar verebiliriz.
Ben şahsen aklıma gelen ilk kelimeleri kullanmayı seviyorum bu sayede kafamdaki 3 nöronu çok yormamış oluyorum. Ama siz gerçekten çok komik ve herkesin anlayacağı bir anime referansıda koyabilirsiniz.

Uyarı: Yorumunuzu yazarken kurallara çok iyi uymayı unutmayın yoksa sırf “google’a sor” dediğiniz ve o dönem kurallar kısmında yazmadığı halde bildirimlerinizde bir yerlerde gömülü bir konunun içinde bahsedilen bir kuralı ihlal ettiğiniz için uyarı yiyebilirsiniz. Lanet olsun sana Reinhard.

Son olarak altta bulunan “Cevap yaz” düğmesine tıklayın ve yorumunuzla konu sahibini sinir ed... yani konuya yeni bir şey katın.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olabildiğince karmaşık cümlelerden kaçınıp konu sahibinin anlayamayacağı bir takım kelimeler sarf etmeden gayet anlaşılır ve okunaklı yorumlar yazmayı sevmem.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Kesinlikle yararlı bir konu. Yönetim bu konuyu sabitlemeli.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Böyle devam ederse ironik olmadan ayın konusu olacak.

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
başarılarının devamını dilerim.