Bir Sunucuyu Efsane yapan Şey nedir

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
amaç trafik kitle ve büyümekse 3 temel ilke süreklilik, reklam, yenilik 4.cüsüdebu 3 ünün tekrarıdır bu 3 temeldir şimdi detaya giriyorum bir sunucuyu kaliteli ve oynanmalı yapan şey (sunucu,restoran,işletme,vs hepsi) müşteri memnuniyetidir amaç sunucuysa memnuniyeti için en iyi admin ve moderatörleri seçmelisin bu yöneticiler kimseye ayrım yapmamalı ve kimseye kendini egolu göstermemeli herkese aynı davranmalı ve çok iyi ilgilenmeli, sonra yenilikçilik bu ilkede yeni şeyler deneyebilirsin yeni maplar, plugin paketleri vs, birde reklam veriyorsan istatistiklerini tut paran boşa gitmesin tabi sunucudan kazandığın parayı da sunucuya yatır o para birgün katlanarak büyüyecek ve şaşıracaksın , eğer büyük olmak istiyorsan o zaman büyüklerle rekabet edeceksin ve onları analiz edeceksin onlardan bir şey kopyalayıp kendi özelleştirilmiş haline sokacaksın ( kopyalayıp kendi haline dönüştürmezsen çalmış olursun) onların özelliklerini vs iyice bir analiz et ne yapıyorlar, yavaş yavaş büyüyeceksin sonra mesela günlük aktif 30 oyuncun var onlarla sohbet et ne istiyorlar ne istemiyorlar yanlışlarını doğrularını sana söylesinler, eğer iyi satış yapmak istiyorsan fiyatlara karşışık vereceğin şeyi iyice düşün dene tart eğer fazla bir şey verirsen paranın karşılıgında adaletsizlik olur eğer azını verirsen haksızlık olur,

Tavsiyelerim:Sürekli istatistik tut aydan aya böylece neden küçüldügünü veya nasıl büyüdüğünün sebeplerini bulup onlar üzerine sıkıca yoğunlaşman,

2:Unutma onlar birgün olmadı ve sende 1 günde devasa bir sunucu yapamayacaksın adım adım katlana katlana büyüyeceksin , Asla vazgeçme sürekliligi sağla ve pes edeceğin zaman şunu düşün bunca oyuncu emek verdi oynadı onlar hebamı olsun de

3:Unutma rekabet halinde olacaksın ama düşmana yardım edersin kendini öldürmüş olursun başka sunucu sahipleri bir şey isterse sakın verme.

4:ve son unutma en büyük sen olabilirsin tek yapman gereken onlardan daha fazla emek vermek onlar büyük veya dev olabilir ama unutma gelecekte kimin veya neyin nerde oldugu bizim elimizde ve onları devirmekde senin elinde bundan bunu anlamak için dünyanın en büyük şirketlerinin listesine bakman yeter ya illaki bir kaçı batıyor yada satın alınıp değiştirilyor hani kimse bulundugu konumda kalıcı değil mesela buna örnek bir dönerci olayı var keçiörende ışıklarda dönermatik vardı sonra hemen 20-35 metre aşagısına ekrem coşkun döner açıldı sonra tıklım tıklım olan dönermatik bi anda boşalmıl gibiydi çünkü insanlar ekrem çoşkunun döne

benim 16 yaşımda açtıgım cs 1.6 anısına gittik bian
Şimdi fikir şu Arcade - Opsky - Bedwars tutarmi sizce?

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özgünlüğü ve yenilikçi bakış açısıdır belki de :)