Birdenbire Modumuzu Düşüren Anlar

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
boom-bust.jpg

Birdenbire Modumuzu Düşüren Anlar

Herşeyin bir inişi ve çıkışı vardır. Enerjimizin ve modumuzun da inişleri ve çıkışları var. Ben bu konumda sizlere modumuzu düşüren anlardan bahsediyorum.

1. Restoran'dan çıkıp arabaya/otobüse bindiniz ve yolculuk sırasında bir boşluk hissettiniz. O an telefonu unuttuğunuzu anladınız ve modunuz birden sıfıra düştü :(

1.jpg

2. 1 Nisan'da arkadaşlarınıza şaka yapmayı düşündünüz ve okula büyük bir keyif ve mutlulukla gittiniz. Ama sınıf arkadaşların ortak olup kapıya tuzak kurmuş. Sen yüzündeki sırıtan ifadeyle sınıfın kapısını açıyorsun ve yukarıdan bir kova su üstüne dökülüyor. İşte o an modun Gandalf'ın düşüşü gibi düşüyor.

2.gif

3. Hoşlandığın kişiye çıkma teklifi etmişsindir ve cevap bekliyorsundur. Birden sana bir mesaj gelir: "Ben başkasından hoşlanıyorum". Geçmiş olsun

3.png

4. Sabah erken kalktın çünkü bugün senin için çok güzel bir gün. Bugün senin doğum günün. Öğlen arkadaşlarınla buluşmaya gittin. Ee? Hatırlamadılar. Sen en iyisi evine geri dön ve yatağına gömül.

4.jpg

5. Günlerdir oynadığın ve bir türlü geçemediğin bölümü geçmek üzeresindir ve elektrik kesilir. :(

5.jpg

Bu konu hoşunuza gittiyse ve konuyu beğendiyseniz aşağıya yorum bırakabilir veya konuyu beğenme butonuna basarak konuyu beğenebilirsiniz.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Takipte kalın :)
İyi Forumlar.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Elinize sağlık ancak bence çok çok sığ bir konu olmuş, üzerinde yeterince düşünülmemiş. Maddelerin çoğu ya mod düşürmeyen şeyler ya da olamayacak şeyler. Gerçi zaten 5 tane madde var.

1- dönüp telefonumu alırım çok da zor değil
2- yuh kim okulda kova suyla şaka yapar? bana lav dökmüşlerdi
3- e bizahmet
4- doğumgünü meselesine modu düşen var mı gerçekten? ayrıca bu bir anda düşürmez
5- bir kez yapan bir daha yapar kolay gelsin

Görsel seçimleri yine kötü konseptler çok alakasız ve kalitesiz, ayrıca görselin üzerinde depositphotos yazıyor ya keşke başka fotoğraf arasaydınız
1- depositphotos
2- baya bildiğin spoiler
3- bu bayağı yaratıcı
4- depositphotos
5- çok abartılı

DİLBİLGİNİZİ BEĞENDİM

Kırıcı olmak istemedim yanlış anlaşılmasınbiraz mizahi yaklaştım sadece, ama "konu açmak" kavramının fazla hafife alındığını düşünüyorum, özellikle kategorinizde anasayfada görünecek başka bir konunun yerini kaplayacaksa daha da dikkat edilmeli. Ayrıca Ekip Denetmeni olarak biraz daha özen göstermeniz gerektiğini düşünüyorum
İyi forumlar

Son düzenleme:

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk sıraya bir mekana alınmamak yazılsaydı güzel olurdu. Bir yere alınmamak, kovulmak... o ay yapacağın bütün her şeyde etkisini gösterir

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Elinize sağlık ancak bence çok çok sığ bir konu olmuş, üzerinde yeterince düşünülmemiş. Maddelerin çoğu ya mod düşürmeyen şeyler ya da olamayacak şeyler. Gerçi zaten 5 tane madde var.

1- dönüp telefonumu alırım çok da zor değil
2- yuh kim okulda kova suyla şaka yapar? bana lav dökmüşlerdi
3- e bizahmet
4- doğumgünü meselesine modu düşen var mı gerçekten? ayrıca bu bir anda düşürmez
5- bir kez yapan bir daha yapar kolay gelsin

Görsel seçimleri yine kötü konseptler çok alakasız ve kalitesiz, ayrıca görselin üzerinde depositphotos yazıyor ya keşke başka fotoğraf arasaydınız
1- depositphotos
2- baya bildiğin spoiler
3- bu bayağı yaratıcı
4- depositphotos
5- çok abartılı

DİLBİLGİNİZİ BEĞENDİM

Kırıcı olmak istemedim yanlış anlaşılmasınbiraz mizahi yaklaştım sadece, ama "konu açmak" kavramının fazla hafife alındığını düşünüyorum, özellikle kategorinizde anasayfada görünecek başka bir konunun yerini kaplayacaksa daha da dikkat edilmeli. Ayrıca Ekip Denetmeni olarak biraz daha özen göstermeniz gerektiğini düşünüyorum
İyi forumlar
Yapıcı yorumun için çok teşekkür ederim. Haklısın biraz hafife aldım. Bu tarzda açacağım bir sonraki konu emin ol çok daha uğraşılmış olacak :)

Son düzenleme:

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
İlk sıraya bir mekana alınmamak yazılsaydı güzel olurdu. Bir yere alınmamak, kovulmak... o ay yapacağın bütün her şeyde etkisini gösterir
Bu konunun maddelerini düşünürken maalesef fazla kafa yoramadım, biraz baştan savma oldu konu. Konu Dışı - Genel bölümüne açacağım bir sonraki konum çok daha iyi olacak. Yorumun için teşekkürler.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Kimliğimi almayı unutmuştum ve kız arkadaşımla gittiğim bir mekanda yaşım küçük diye içeri alınmadım.

Bunun gibi şeyler yaşayanlar çok iyi bilir, o an modunuz 0'a iner ve yaşama hevesiniz bile bir anlığına kaçar. :pof::)
Olay bundan 1,5 sene önce falan yaşandı.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
E ben her eve gidişimde bunu yaşıyorum, 'acaba evde kavga olacak mı' felan, kafamda deli sorular.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
5 numarayı en az 55 kere yaşamışlığım var desem yalan olmaz. :(