BizBizeTR.Nitrado.Net | Sunucunun Neden Kapandığını Öğrenmek İçin Videoyu İzleyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Kapanma Nedeni Videosu:

En Geç 1 Ay Sonra Görüşmek Dileğiyle Kardeşlerim..

Son düzenleme:

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.7 ile, her sunucuda olan sıradan özelliklerle hiç de bomba gibi olacağını düşünmüyorum. Neden diğer sunucular değil de burası?

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1.7 ile, her sunucuda olan sıradan özelliklerle hiç de bomba gibi olacağını düşünmüyorum. Neden diğer sunucular değil de burası?
Sıradan Derken? Serverimizde HerTürlü Özellik Var ; Rütbe+Takım+SanalMarket+KelimeOyunu+DeğerliMaden Daha BirSürü Özellik :)

ve yine yazmakdan bıktığım şeyleri yazmak zorundayım eğer bir survival sunucu açıyorsanız bunu kolaylaştırmak yerine zorlaştırmayı denemek bomba olurdu tabi ama ne yazıkki böyle bi sunucu bu güne kadar sadece 2 veya 3 kere geldi hiç unutmuyorum 10 dakikada 1 açlıkdan öldüğüm bi sw vardı ama 2 gün uyumuyordum o sw de onamak için çünkü bi amacımız vardı hayatta kalmak kitler yok merak ettim kit yemek 15 tane biftek mi veriyor survival dediğiniz bu sunucuda ? :D gülünç hile engeli varmı ? ve zormu bişeyler için durucakmıyız ekran başında hayır 1 gün server tamamen dolu ve her istediğimizi 1 gün sonunda aldıktan sonra mutemelen başka bi server bakıcaz çünkü **** var ve hileler anti knockback kill aura vs dediğim gibi sadece 2 3 tane survival sunucu gördüm bu güne kadar ench basmak için büyü masasının 15 tane görevi vardı o görevler için mecburen claimi ev yerine çiftlik kurmaya harcıyorduk heryerden biri gelip bizi keser diye korkarak bu çok zevkliydi mecburen bahçe yapıyorduk çünkü görevleri yapmadan hayatta kalmamız hayli zordu çünkü ipeksi için şeker kamışı yada kemik gerekiyordu zordu yani hile engeli vardı ve serverin bi piyasası oluyordu zengin ve fakir oluyordu bu sayede hırs yapıp diğer oyuncuları geçmeye uğraşıyorduk daha çok oyunda kalmamız gerekiyordu yada ne işimiz varsa erteliyorduk yani demem o ki kardeş bu yazdığın bomba değil kızkaçıran olur sadece başarılar dilerim

bu arada söylemeyi unutmuşum survival sunucuda pvp kapalı olmaz :D çünkü survivalin amacı hayatta kalmaktırr birde yazdığım yazıda **** ***** yazdım hiçbir küfür ve hakaret yoktur tekrar teşekkür ederim
iksray **** *****y

Serverimiz Açılmadan Bu Yorumu Yapmanız , Serverimizi Kötülemeniz Amacına Geliyor. Bu Bizi Üzdü :/

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
O yazdığın Özelikler herkesde var :/
Maplar İlgi Çekici Durmuyor :/
bi bomba özellik görmedim

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
O yazdığın Özelikler herkesde var :/
Maplar İlgi Çekici Durmuyor :/
bi bomba özellik görmedim
Merhabalar , Server Açılmadan Mapları Ne Ara Gezdiniz Ne Ara Yorum Yaptınız Neyse :) Özellikler Herkesde Var Demişsiniz Acaba Survival Serverlerden Ne Gibi Yenilikler Bekliyorsunuz :) Biz Efsane Sunucu Olduğumuza İnanıyoruz 27 Mayıs'Da Görüşmek Üzere ALLAH'a Emanet Olun.

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server de hile koruması vardır umarım. 1.8 sürümünde genelleme yaparsak eğer herkesin hile kullandığını ikimizde biliyoruz. Bu sunucuda hile koruması olmaz ise birçok oyuncunun zararına olacak ve sizin umurunuzda olur mu bilemem sonuçta serveriniz doluyor.

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server de hile koruması vardır umarım. 1.8 sürümünde genelleme yaparsak eğer herkesin hile kullandığını ikimizde biliyoruz. Bu sunucuda hile koruması olmaz ise birçok oyuncunun zararına olacak ve sizin umurunuzda olur mu bilemem sonuçta serveriniz doluyor.
Elbette Hile Korumamız Var :) Yorumunuz İçin Teşekkürler Evet +60 Online Bekliyoruz :)

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıradan Derken? Serverimizde HerTürlü Özellik Var ; Rütbe+Takım+SanalMarket+KelimeOyunu+DeğerliMaden Daha BirSürü Özellik :)

Serverimiz Açılmadan Bu Yorumu Yapmanız , Serverimizi Kötülemeniz Amacına Geliyor. Bu Bizi Üzdü :/

Sunucunuz sıradan çünkü her sunucu da kullanılan özellikler var. Rütbe Takım Sanal Market Kelime oyunu hepsi her sunucu da var. Üzgünüm ama kalitesiz... 10/1

AlperenBRO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence gayet başarılı.Saat 12 yi sabırsızlıkla bekliyorum.

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Sorunsuz Aktifdir! +60 Online İle Sizlerleyiz :) İlginiz İçin Size Minnettarız <3

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Diğer arkadaşlarında dediği gibi sistemler çok da farklı değil.
Konuda yazdığınız özelliklerin neredeyse tamamı diğer survival sunucularda mevcut ve hepsi basit pluginler ile yapılabilir sistemler.
Tamam oyuncular isteyebilir her sunucuda olan sistemleri ekleyin fakat kendinize özgü birkaç sistemde ekleyin ki sonra böyle yorumlar almayın.

Merhabalar , Server Açılmadan Mapları Ne Ara Gezdiniz Ne Ara Yorum Yaptınız Neyse :) Özellikler Herkesde Var Demişsiniz Acaba Survival Serverlerden Ne Gibi Yenilikler Bekliyorsunuz :) Biz Efsane Sunucu Olduğumuza İnanıyoruz 27 Mayıs'Da Görüşmek Üzere ALLAH'a Emanet Olun.
Konuda maplerin görüntüleri mevcut illa gezmesine gerek yok, konuyu sunucuyu açmadan önce açıyorsanız bu tür yorumlarada hazırsınız demektir.
Herkese göre kendi sunucusu zaten en iyisidir, değil ise zaten bi problem vardır.
Survival sunucuların diğer sunuculardan bir farkı yok istediğimiz yeniliği bekleyebiliriz böyle sistemler ekleyip sonrada tadını bozmamak için eklemedik demeyin.

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Diğer arkadaşlarında dediği gibi sistemler çok da farklı değil.
Konuda yazdığınız özelliklerin neredeyse tamamı diğer survival sunucularda mevcut ve hepsi basit pluginler ile yapılabilir sistemler.
Tamam oyuncular isteyebilir her sunucuda olan sistemleri ekleyin fakat kendinize özgü birkaç sistemde ekleyin ki sonra böyle yorumlar almayın.

Konuda maplerin görüntüleri mevcut illa gezmesine gerek yok, konuyu sunucuyu açmadan önce açıyorsanız bu tür yorumlarada hazırsınız demektir.
Herkese göre kendi sunucusu zaten en iyisidir, değil ise zaten bi problem vardır.
Survival sunucuların diğer sunuculardan bir farkı yok istediğimiz yeniliği bekleyebiliriz böyle sistemler ekleyip sonrada tadını bozmamak için eklemedik demeyin.
Anlamadığın Konu Şu Güzel Kardeşim , Zaten Her Türlü Yenilik ( Rütbe & Takım & Değerli Maden Vb.. ) Şeyler Gelmiş Artık Daha Ne Gibi Bir Yenilik Yapalım Söyleyin Bizde Başlayalım Planlara :) Bizim Milletin Ağzı Nedense Hep Haklı Her Konuya Yapılan Yorum " Yenilik Yok , Maplar İyi Değil" Gibi Yorumlar Yapılıyor , Açıklayın Ne Gibi Yenilik İstiyorsunuz Bizde Başlayalım Hazırlıklara :) İyi Oyunlar..

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik Her survival gibi buda ayni

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Anlamadığın Konu Şu Güzel Kardeşim , Zaten Her Türlü Yenilik ( Rütbe & Takım & Değerli Maden Vb.. ) Şeyler Gelmiş Artık Daha Ne Gibi Bir Yenilik Yapalım Söyleyin Bizde Başlayalım Planlara :) Bizim Milletin Ağzı Nedense Hep Haklı Her Konuya Yapılan Yorum " Yenilik Yok , Maplar İyi Değil" Gibi Yorumlar Yapılıyor , Açıklayın Ne Gibi Yenilik İstiyorsunuz Bizde Başlayalım Hazırlıklara :) İyi Oyunlar..

Orasını sizin bilmeniz gerek. Yenilik dediğiniz şeyler her sunucuda olan şeyler onu demeye çalışıyoruz bunlar yenilik olmuyor. Farklı kendinize özgü sistemler yapın.
Siz kendinizce yenilik yaptığınızı düşünüyorsunuz fakat bu kategoride sunucu açan çoğu kişinin aklına gelebilecek şeyler bunlar. Yenilik yok diyorlarsa yenilik yapacaksın bu kadar basit. Sanki çok efsane imkansız şeyler yapmışsınız gibi "daha ne gibi bir yenilik yapalım" diyorsunuz. Forumda survival sunucular kategorisini açın girin biraz inceleyin hangi sistemler var. Ben yorumumu yapar geçerim gerektiği yerdede fikir/öneri veririm ama aklıma gelirse söylerim, gelmezse zaten ben neden başkasının sunucusu için fikir düşüneyim, yenilik söyleyeyim? Bu ara da konuda hala son 2 gün falan yazıyor düzenleyin onu.
Başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...