Corex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Hub
Merhabalar, ben Nefes Medya kurucularından Burak Kaya (Corex) sizlerle tanışmayı çok isterdim lakin bunu burda yapamayız sesli bir şekilde görüşebiliriz, her neyse uzatmadan konumuza girelim beyler ve bayanlar sizde sunucu açmak mı istiyorsunuz lakin ekibiniz veyada bilginiz mi yok o zaman iş bizde, peki dediklerin doğru neden iş sizde diye sorucak olursanız.

Çünkü bizde zamanında böyle yollardan geçtik ve asla yılmadık ne yazık ki birçok sunucu sahibi işini yapamayınca hevesleri kaçıyor, bizde düşündük taşındık sunucu açamayanlara kendi himayemiz altında barındırarak kendi sunucuları gibi ve bildiği işleri yaparak sunucu açma zevklerini yerine getirmiş olacağız.

Neden sizi seçmeliyim?
Çünkü biz kesinlikle çıkarımızı ve maddiyatı düşünmeyen insanlarız, şu zamana kadar cebimize giren olmadı aksine çıkan oldu ama bunları kafamıza takmıyoruz, sizlerde geldiğinizde fark edeceksinizdir kesinlikle maddiyat için değil manevi olarak insanlara yardım etmeyi sevmekteyiz, güvenilirlik konusunda en üst düzey güvenliğimiz mevcut birbirimize güvenmekteyiz sizin içinde geçerli.

Size nereden ulaşabilirim?
Bize discorddan ulaşabilirsin, genel olarak discorddayız ayrıca burada yazarak anlatamadığımızı sesli olarak anlatabiliriz. Kısaca sunucu açmak istiyorsun ve bilgin yok ise bizimle ol ve daha iyi yerlerde ol

Discord Sunucumuz : https://**********/k6z4npV9PN

İsmim : Burak Kaya ( Corex ) gelince etiket atınız.

Ekli dosyalar

• 128051276_406720260682810_7516576232870306555_n (3).jpg
    128051276_406720260682810_7516576232870306555_n (3).jpg
    166.1 KB · Görüntüleme: 57

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kanka kendi discord sunucunda yoksun galiba etiket atılmıyor.