➤ BlackNetwork │ Faction ➠ Mineblack.nitrado.net

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Web sitesi: Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın(yakında)
IP: Mineblack.nitrado.net
Dıscord: legendpoop88
İletişim | Skype: taner.tok44
Facebook iletişim: Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın

Senden Bir İsteğim Var Aşağıdaki Spoileri Okurmusun ?

"Öncelikle, konuma geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu sunucunun açılmasında asıl desteğim sizler oldunuz. 8 Bin kişilik Skype hesabıma gelen tonlarca mesajlar yüzünden Sunucuyu açmak istedim. Bundan önce açtığım Avatar sunucusunun ilgi görmemesi üzerine hevesim iyice kırıldı. Forumda dolaşan onlarca çocuk "- Yaw bıktık aynı sunuculardan, hepsi lapisli fekşın yeni sunucu açın Türkiye'yi güzelleştirin" diyen kardeşlerimin çokluğunu ve Avatar sunucusunun eksikliğini görünce ben açmaya karar verdim. Ama gördüm ki bu kadar konuşmaları yalanmış. Ben de bükemediğin bileği öpeceksin diyerek en iyi yaptığım işi yapmaya başladım. OP Factions açmak. Evet diğer yaşı küçük kardeşlerimin yaptığı gibi VIP'lere p1000 verip oyunculara "OP Factions" diyerek sadece p10 vererek yapılan bu haksızlığa karşı ben bir adım atmak istedim. Kendime şu sloganı buldum. - VIP'te Olup da Oyuncuların Alamayacağı Hiçbir Şey Olmayacak! Bu demek oluyor ki VIP'te ne varsa siz de onları elde etmenin bir yolunu bulabileceksiniz. Bu kadar uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Gerçi Türk'ler ön söz okumaz orası ayrı ama okuyanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi hemen konumuza geçelim!"

MineBlack, BlackNetwork Sunucularından Bir Tanesidir. Bunun Dışında Minecraft'a Ait Farklı Serverlarımızda Yapım Aşamasında ve Açılma Durumdadır. Peki Bir Faction Serveri Olarak Neden "MİNEBLACK"i Seçmeliyiz ? Çünkü MineBlack'deEşitlik, Adalet ve en önemlisi FARKLILIK var! Diğer Faction Sunucularından farklı birçok özelliği bulunmaktadır.Bu özellikler ile beraber oyununuzu çok daha farklı ve eğlenceli bir hale getiriyoruz.Alışılmışın dışına çıkılan sunucumuzun kalitesini ve farkını yaşamak için Sunucumuzu ziyaret edin!

*Minepara oyun içerisinde birçok eşyayı satın almanıza yarayan, Sunucumuza özel para birimidir.Minepara ile "/magaza" gibi yerlerden sunucuda el ile yapabileceğiniz en iyi ve en güçlü silah, materyal vb. şeylere ulaşıp tek tık ile satın alabiliyorsunuz.Ayrıca açık arttırma sistemimiz ile bu Mineparaları satıp para kazanabiliyorsunuz.
Peki Minepara nasıl kazanılır?
    • Boss öldürerek
    • Eventler'den toplayarak
    • İhalelerden Satın Alarak
    • /warp obsidyen 'den Obsidiyen kazarak
Bu Şekilde Mineparalaınızı Kolay Bir Şekilde Kazanabiliyorsunuz.
*Sunucumuzda ki "/warp boss" komutunu kullanarak kolay bir şekilde boss warpına ulaşabiliyorsunuz.Boss bölümünde Bossları öldürerek içerisinden çıkan Mineparaları topluyor ve bunları kullanabiliyorsunuz.
*Rütbe Sistemi ile toplamda 15 Rütbe olmak üzere rütbe atlayarak belirli seviyelere gelmeye çalışıyorsunuz.Sunucu içerisinde kiRekabet'ekatılarak en yüksek seviyeye gelmeye çalışıyorsunuz. Rütbe atlamak için ise PARA gerekiyor.Ayrıca Rütbeler Lapislerde seviye yükselmenize yarıyor. Ayrıntıları hemen aşağıda(Rütbe Lapis).
/rutbe yuksel veya /rankup komutları ile seviye atlayabilirsiniz!
* Rütbe Lapis sisteminde siz her seviye atladığınızda Her Rütbeye Özel lapis veriyor ve sizde bu lapislerde karışıklık olmadan kolay bir şekilde kasılabiliyorsunuz.
Peki Level Atladıkça Lapislerde Ne Değişiyor ?
Her Seviye atladıkça Kilidi Açılan Seviyede ki Lapisin Elmas Oranı Artıyor. Yani Örnek olarak 1. Lapisin Elmas Oranı %10 İse, 15. Level Lapisin Elmas Oranı %70 Oluyor.
Komutlar: /lapis
Zindan sistemi ile sunucuda elde edilebilecek en nadir ve güzel kılıçları satın alabilirsiniz. Fakat söylemeliyim ki zindan hiç te kolay değil. kalabalık bosslar ile warp boss'tan çok çok daha zor. En iyisi klanını topla ve bir zindan yap :)
Zindandan aldığın, bosslardan çıkan KATALİZÖR ile özel kılıçlar alabilirsin! Bu kılıçların hız ve can gibi özellikleri var! En iyisi ayrıntılar için konuyu daha fazla oku, çünkü aşağılarda ayrıntıları var :)
"/haberler" Komutu ile sunucu içerisinde ki en güncel haberlere ulaşabileceğiniz kolay ve kısa bir sistem.
Yukarıdakiler sadece en temel şeyler, bunlardan çok daha farklı ve eğlenceli birçok şey daha sen sunucumuzda bekliyor!

Bu event türünü farklı sunuculardan esinlenerek, kullanıcılarımızın isteği üzerine gerçekleştirdik. Peki bu İnek Eventi Nedir?
İnek eventinde "/warp inek" bölümünde ki Mööntar İneklerini Öldürüyorsunuz. Merak etmeyin Tek vuruşta ölüyorlar ve hızlıca doğuyorlar.
İçlerinden Çıkan Para Kuponlarını "/warp inek" Girişinde ki Köylülerden "Elmas,Demir,Altın veya Minepara"yadönüştürebiliyorsunuz.
Çok kısa bir parkur tadında ki alanda küçük bir rekabet ile oyuncular parkuru tamamlamaya çalışır, ilk 3.'e sürpriz ödüller verilir. Fakat unutmayın bu Normal Parkurlara Pek Benzemiyor! En iyisi sunucumuzu ziyaret ederek kendi gözlerinle gör ---> Mineblack.rabisu.com

Sosyal Ağlarımıza Aşırı Önem Vermekteyiz. Bunu Aşağıda ki Bağlantı ve Ekran Görüntülerinden Anlayabilirsiniz.
Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın 20.07.2017 tekrar aktif!
!Facebook Sayfamızdan Her Gün Paylaşımlar ve Yeniliklerin Haberlerini Takip Edebilirsiniz.
Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın 20.07.2017 tekrar aktif!
İnstagram Hesabımızdan Her Gün Düzenli Olarak Paylaşılan Minecraft Hakkında ki İlginç Bilgiler ve Sunucumuz Hakkında ki Haberler Tarzında ki Paylaşımlarımızı Rahatlıkla Bulabilirsiniz.

Maplar Değişti En Kısa Sürede Elinize :)
Yeni ÖZELLİKLER ##
★Gelişmiş hile koruma sistemi
★3D Item Drop
★TNT Serbest!
★Bosslar
★Warp menüsü
★Kit menüsü
★%100 kendimizin ürettiği mimariler
★İlgili ve bi o kadarda mizahkar yetkililer
★Köylü Ticaret
★Rütbelere Özel Hammaddeler
★Eğlence üzerine çeşitlendirilen oynanış
★Belli bir eşyayı toplayarak edit eşyalar alabilme
★Aşırı yüksek olmayan editler ve VIP setleri (VIP max. P13)
★Tabelayla Tamir
★Tabelayla Büyü Basımı
★Takas Sistemi
★Sanal Market
★Kafa Düşürme
★Otomatik lagsız event
★5 Günde 1 VIP Çekilişi
★Açıkları bulanlara verilen ödüller
★Uzun süreli oynanış
★Diğer sunuculardan farklı eğlence tarzları (EğlenceliBloklar, Bot Yarışı)
★Oyuncuların kafasında rütbelerinin yazması
★0 Lag
★Her hafta klan turnuvası
Not: Motd MitterWeal Adlı Kullanıcının SkyBlock Paketinden Alınmıştır Kendine Burdan Teşşekürlerimi Sunarım.
Açıkçası, her gün dahada gelişiyoruz, yapılarımızı yeniliyoruz ve
Evet, biz farklıyız.

MİNEBLACK.NİTRADO.NET | HEMEN ARAMIZA KATIL!

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu arada caps lock kullanmadan kopyalanabilir ip yazarsanız iyi olur.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güzel Olmuş.Umarım Emekleriniz Karşılıklarını Alırsınız.!

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı ve maplar gayet güzel, en yakın zamanda sunucuya göz atıcam. BAŞARILAR!

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim gün geçtikce dahada büyüyüp gelişiyoruz

Sunucu Güncel +++
Mpet
KazıKazan
Farklı Klan Sistemi Lonca
Eklendi
Lagsız Faction Keyfi İyi Oyunlar

Mineblack.nitrado.net

Bir takım yenilikler yapıldı güncel ++++

CanYanlı01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu kadarı da fazla öyle değil mi?

Sunucularında:

Sunucumda:

Sunucularında:

Sunucumda:

Sunucularında:

Sunucumda:

Sunucularında:

Sunucumda:

haritalar, öldürme/ölüm mesajları, yerdeki eşyaların silinme mesajları ve daha fazlası sunucumdan alıntı. Cidden ayıp! (ha unuttum sanmayın :) eklemediğim menülerde var, büyük bir sunucudan alıntı!)

Son düzenleme:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim!

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek hırısızı karaktersiz insanlar sunucularda reklam verip orda buna rehber alırmısın diyen bir kurucuları var :D sunucuma gelip rehber alırmısın diye yalvaran adam dır buranın sahibi oynatmayın oynattırmayın !

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emek hırısızı karaktersiz insanlar sunucularda reklam verip orda buna rehber alırmısın diyen bir kurucuları var :D sunucuma gelip rehber alırmısın diye yalvaran adam dır buranın sahibi oynatmayın oynattırmayın !
Ayanaya bakmayı düşündünmü ?
bir şey soracam nüfus sayımında seni adamdan sayıyorlarmı ?

Bu kadarı da fazla öyle değil mi?

Sunucularında:

Sunucumda:

Sunucularında:

Sunucumda:

Sunucularında:

Sunucumda:

Sunucularında:

Sunucumda:

haritalar, öldürme/ölüm mesajları, yerdeki eşyaların silinme mesajları ve daha fazlası sunucumdan alıntı. Cidden ayıp! (ha unuttum sanmayın :) eklemediğim menülerde var, büyük bir sunucudan alıntı!)
evet alıntı fakat sunucunuz kapalı kapalı sunucuudan alıntı yapmanın herangi bir suç olduğunu zannetmiyorum :)

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sunucuyu Kapatıp Yerine SkyBlock açmayı düşünüyorum...
Şimdilik Sunucuyu Whiteliste alıyorum en kısa zamanda size bilgi vericeğim

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayanaya bakmayı düşündünmü ?
Oynamadığın bir sunucu hakkında kendine benzeyen sözler söyleme
Haya ve az konuşmak imandan, fahiş söz ve çok söz nifaktandır.'' (Tirmizi)(1) ''.

evet alıntı fakat sunucunuz kapalı kapalı sunucuudan alıntı yapmanın herangi bir suç olduğunu zannetmiyorum :)

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu serveri ilk defa Mineblack adıyla biz açmıştık, üstünden 2 sene geçti, konu tasarımından server mapine özelliklerine kadar en az 4-5 server sürekli copy paste yaparak server açtı. Hayır herşeyi geçtim, benim o kadar emek verdiğim bir konu tasarımını copy paste yaparak burada kullanman harbi ilginç. Ulan bari ismimizi çalmasaydın abicim. Hani tamam serveri kapattık, okay ama bari resimleri felan değişseydin ne bileyim, ilginç.