[BladeFc nin İfşası]

Helbroa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar BladeFc beni 3 üncü kez kandırdı map yapamayan ezik mimarları var çöpler resmen ve beni kullandılar xAkoZz özellikle beni 3 üncü kandırışı sunucusunda 4 ipban yiyen 2 aylık yetkilisiyim herkeze aynı şeyi yapıyor her şey kendi hevesine bakıyor
125099

Şimdi ise beni sunucusuna çağırdığı ssi atacağım gerçekten rezillik lanet olsun bu sunucuyu kötüleyin hak veriyorum herkeze
125101
Gördüğünüz gibi böyle bi kötü sunucu burası {[Mrtol] da var sunucunun içinde ha ekibindeki adamı dc sunucusunda banlayacak kadar kötü biri sahte ss hazırlayacak kadar

Ekli dosyalar

• 2019-06-29_13.10.11.png
    2019-06-29_13.10.11.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 343

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Benim sunucuya dahi nadiren girdiğimi, sunucunun hiçbir şeyiyle ilgilenmediğimi sende dahil bütün oyuncular biliyor, Beni bu konuya dahil etme.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
İlk baştaki haritayı siz yaptıysanız gayet başarılı, size önerim sunucularda görev almayı bırakmanız, varsa arkadaşınız ile sunucu açın, eğer para kazanmak istiyorsanızda forumda Satıcı tagı alıp harita satabilirsiniz.

xAkoZz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba meral, öncelikle sana discorddan belirttiğim gibi neden yetkini aldığımı ve önceki seferlerde neden aldığımı herkese belirteyim.

Son yetkini, bir oyuncuyu düello haritalarına çektin ve o kişi oraya sethome çekip herkesi öldürdü bu şekilde plugin buga girdi ve senin bu hatan 4 5 oyuncumuzun itemlerinin gitmesine sebep oldu. Ben seni 1000lerce defa uyarmama rağmen sen başıma iş açmaktan başka bir şey yapmıyorsun.

İlk defa aldığımda mimarlık değil de moderatörlük yapmaya çalışıp her şeyi eline yüzüne bulaştırdığın için aldım.

Sonrasındakiler aptal aptal kafana göre çekilişler, event yapman, haritalarına tpall çekip nasıl diye sormaların yüzünden oldu.

Ben yetkini 4 kez alıp 4 kere de açtıysam banını ve yetkini geri verdiysem sırf verdiğin bu kadar emek yüzündendir, ben seni hiçbir zaman kullanmadım sırf sunucuyu sevdiğin için affedilmeyecek hatalarını affettim.

Ayrıyetten Mrtol'un bu konuyla hiçbir ilgisi yok, yakında açılacak olan skyblock sunucumuzun mapleri için sana yetkini geri vermiştim.

Her neyse yine tekrar sinirlendim ve aldım yetkini bu sondu. Açılmayacak banın, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Helbroa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk baştaki haritayı siz yaptıysanız gayet başarılı, size önerim sunucularda görev almayı bırakmanız, varsa arkadaşınız ile sunucu açın, eğer para kazanmak istiyorsanızda forumda Satıcı tagı alıp harita satabilirsiniz.
tabii ki ben yaptım dediğiniz şeyler için teşekkürler uyarıyorum böyle insanlardan uzak durun Kullanıp Atanlardanlar

Helbroa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beni eklemek istiyen Discord ∞ Quany#1904

Helbroa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba meral, öncelikle sana discorddan belirttiğim gibi neden yetkini aldığımı ve önceki seferlerde neden aldığımı herkese belirteyim.

Son yetkini, bir oyuncuyu düello haritalarına çektin ve o kişi oraya sethome çekip herkesi öldürdü bu şekilde plugin buga girdi ve senin bu hatan 4 5 oyuncumuzun itemlerinin gitmesine sebep oldu. Ben seni 1000lerce defa uyarmama rağmen sen başıma iş açmaktan başka bir şey yapmıyorsun.

İlk defa aldığımda mimarlık değil de moderatörlük yapmaya çalışıp her şeyi eline yüzüne bulaştırdığın için aldım.

Sonrasındakiler aptal aptal kafana göre çekilişler, event yapman, haritalarına tpall çekip nasıl diye sormaların yüzünden oldu.

Ben yetkini 4 kez alıp 4 kere de açtıysam banını ve yetkini geri verdiysem sırf verdiğin bu kadar emek yüzündendir, ben seni hiçbir zaman kullanmadım sırf sunucuyu sevdiğin için affedilmeyecek hatalarını affettim.

Ayrıyetten Mrtol'un bu konuyla hiçbir ilgisi yok, yakında açılacak olan skyblock sunucumuzun mapleri için sana yetkini geri vermiştim.

Her neyse yine tekrar sinirlendim ve aldım yetkini bu sondu. Açılmayacak banın, iyi forumlar.
arkadaşlar yemin ediyorum mod felan değildim tam bir yalancısın sunucunda iyi lanetlenmeler

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucuya harita yapmış veya yapıyor olduğun için suç işlediğinde cezasız mı kalacak sanıyorsun?