BLAZE NETWORK | Türkiyede Açık Tek DayZ! | 1.8.X

Sunucumuz Nasıl?

• ***** ( Kusursuz )

• **** ( Mükemmel )

• *** ( Ortalama )

• ** ( Kötü )

• * ( Berbat )

• BONUS : İşte bu adamım. Beklediğim DayZ sunucusu!!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
TEXTURE PACK:

https://www.mediafire.com/?gxixuaw4vpxxjlu

.

Selamlar bu başlık altında kendimizi tanıtacağım.

Bizi önceden bilenler vardır hatta sunucumuzun ben dahil olmadan öncede iyi bir kitlesi vardı. Daha sonra ben dahil oldum tabii ve büyüyerek daha iyi projelere el attık ve bugün sizlere en son ve en iddialı BN projemizi tanıtıyorum. Sunucumuzda 2 adet yönetici bulunmakta birisi ben birisi de ortağım. Benim adım Emir, ortağımın ise Burak. Biz gerçekten sıkıldık. Hazır sunucular görmekten gerçekten sıkıldık. Artık lapisi kaldırmak istiyoruz. Size BN'yi getiriyoruz...

.

Neden biz sorusu klasik ama bir o kadar önemli bir sorudur. Bir kere baktığınız zaman bizim sunucumuz diğerlerine benzemez çünkü her şeyine kadar kendimiz kodladık. Sistemlerden tutun her şeye kadar. Yalnızca bir kaç şeyi alıntı olarak yapmak zorunda kaldık o kısımda zaten yetersizlik. Nedir bu yetersizlik diye sorarsanız; Zaman... Bizim sunucumuza girdiğinizde büyüleneceksiniz çünkü sizi oyuna bağlayacak ve saatlerce bilgisayar başından kaldırmayacak şeyler ürettik. Oyuna girdiğinizde ağzınız açık kalacak. Devrim yaratmaya geliyoruz. Hah, merak etmeyin. bu şey lapis değil. Yalnızca okumaya devam edin.

.

Bu sorunun cevabı aslında kısa ve öz. Size en iyiyi getirmek istiyoruz desem yeter mi acaba?

.

.

Geldik zurnanın zırt dediği yere...

Susuzluk ve Yorgunluk Sistemi
-
Oyunda iken zamanla susamaya ve yorulmaya başlarsınız. Envanter bölümünün üst kısmına bulunan bar ile susuzluk ve yorgunluk durumunuzu görebilirsiniz. Susuzluk ve yorgunluğunuzu gidermek için yalnızca su içmeniz yeterli olacaktır.

İlaç Sistemi
-
Oyunda işinize yarayacak ve sizi kurtaracak birçok ilaç bulunmakta. Bandajından tutun Antibiyotiğine, Acil Durum Uyarıcısına kadar birçok tıbbi malzeme barındırmaktayız. Yeri geldiğinde bunları kullanırsanız hayatınız kurtulabilir.

Şans Sistemi
-
Bir aylak, -İspanyolca'da muertos olarak geçer- öldürdüğünüzde şansla bir menü çıkar karşınıza. 2 menü vardır ve birinde gıda, birinde ise teçhizat bulunur. Ve menüde bulunan bir eşyayı ödül olarak seçersiniz.

Kırılma Sistemi
-
Yüksek bir yerden düştüğünüz zaman ayağınız kırılır. Etkileri hasara göre azalır veya çoğalır. Böyle bir durumda yavaşladığınız için aylaklar sizi kıstırabilir. Tek çareniz ya geçmesini beklemek ya da hemen bandaj sarmaktır.

Su Kaynatma
-
Mikroplu su içmek hiç akıllıca değil. Mikroplu suyu kaynatarak arındırman gerekli. Mikroplu su içersen zehirlenebilir veya hasta olabilirsin. Suyu kaynatıp içmek en mantıklısı!

Loot Sistemi
-
Diğer uyduruk DayZ sunucuları gibi sandığın içine 3 - 5 eşya sıkış, tıpış ettirmiyoruz. Yerlerde, bölgelerde killer göreceksiniz. Bunların üstüne gelince size eşya veriyoruz. Rastgele eşyalar ve rastgele sayıda. Silahlarda çıkabilir.
Ek olarak özel üyelikler daha şanslı.

LEE
-
LEE, bizim chat sistemimizin adı. Chat artık daha güvenli. Henüz hayata geçmese de sohbet daha güvenli olacak gibi duruyor!

Atölye
-
Yığınlardan topladığın çeşitli malzemeler ile atölyeden çeşitli mühimmat, giysiler hatta silah parçaları oluşturabilirsin. Henüz hayata geçirmedik ve ilerde bunu ekleyeceğiz. Unutmadan özel üyelikler burada da daha şanslı!

BAR
-
Zombi ve insan öldürdükçe barlarınızda öldürmeniz gereken insan veya zombi sayısı artar. O barın gerektirdiği öldürme sayısını yakaladığınızda o bar sıfırlanır ve seviye atlarsınız. Böylece seviye 1'den seviye 2'ye geçer hemde ödül kazanırsınız. Barlarınızı görüntülemek için /bar yazmalısınız!

Seslendirme
-

@ThtrkmN 'in sayesinde seslerimizi oluşturduk ve sunucuya aktardık. Eğer otomatik texture pack iniyorsa koşarken, zombi öldürürken, su içerken, kaynatırken bir takım sesler duyabilirsiniz.

NOT : Yeni sistemler eklenecektir. Bunlar yalnızca hayata geçirilenler.
Daha kağıt üstünde binlerce sistemimiz var. Merak etmeyin!

.

.

Tüm tasarımlar ( admiraldus - Emir KAYA )'ya aittir. Tüm hakları saklıdır ve bunları çalmak, kopya etmek, üstünde oynama yapmak, satmak yasaktır. Bu tür eylemleri gerçekleştirenler hakkında gerekenler yapılacaktır...​

Son düzenleme:

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu başarılı türkiyede farklı şeyler görmek güzel geliyor insana en azından umut veriyor başarılmayanı başarmak.. Ellerinize sağlık güzel emek verilmiş ve başarılı bir sunucu olmuş gelişmeniz dileğiyle başarılar..
Teşekkür ederim Yaman'cım. Hayırlısı ile açarız umarım.

Hayırlısı Olsun sabırsızlıkla bekliyoruz.
Bizde sizin gibi oyunculara hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. :)

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Test sunucusuna girdim, gerçekten emek verilmiş bir sunucu. Buram buram kalite kokuyor. Eline sağlık.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeniniz mükemmel. Sunucuyu görmeden aynı şeyi söylemek mümkün değil başarılar..

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Test sunucusuna girdim, gerçekten emek verilmiş bir sunucu. Buram buram kalite kokuyor. Eline sağlık.
Sağol kankiçokom benim.

Konu düzeniniz mükemmel. Sunucuyu görmeden aynı şeyi söylemek mümkün değil başarılar..
Umarım bunu sunucu içinde dedirttirebiliriz.

Sunucu Kaç gb konuda bulamadım Ama sunucuya Kesinlikle geliceğim
4 veya 5 GB olacak.

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Gerek konu, düzeni gerek yapılan tasarımlar konuyu çok güzel bir hale getirşmiş. Zaten sunucunun kalitesinden bir kuşkum yok elinize sağlık! helal olsun.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel sunucu tebrik ederim. Böyle sunucular görmek güzel. Sakın pes etme

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı her zamanki gibi forum seviyesinin üstünde :)
Sunucunun da öyle olduğunu umut ediyorum, açılınca görüşürüz.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu duzeni mukkeml. Sunucuda güzele benziyor ama Pluginlerre bakmadab bir şey diyemiyorum
Umarım her kısmı güzel olur.

güzel sunucu tebrik ederim. Böyle sunucular görmek güzel. Sakın pes etme
Sağol Sefa'cım. Pes etmek yok. Just do it!!

Konu tasarımı her zamanki gibi forum seviyesinin üstünde :)
Sunucunun da öyle olduğunu umut ediyorum, açılınca görüşürüz.
Orada olacağım. Kokoreççide bi kokoda atarız ha. Benden kokoreçler. :)

Tutacağını hiçmi hiç sanmıyorum. Ama harika bir sunucu!
Adam gibi 5 oyuncu olsun ama bizim olsun. :)