Blazerd MMORPG | Fantastik MMORPG | Zindanlar, Pazarlar, Klan Savaşları!

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Herkese merhabalar, Blazerd MMORPG adıyla birçok ilerleme kat ettim. Bir kaç değerli arkadaş buldum.
Sistemleri, eğlence faktörünü, oynanabilirliği ve birçok şeyi daha her şeyi bir plana göre yaptık ve sonunda o an geldi! 4 ay civarında bir emek vermiş bulunmaktayız. Size Blazerd MMORPG'yi taktim ederim!

Site: www.blazerdmmo.com
IP: 8 Temmuz 2017'de Açıklanacaktır.
Sürüm: 1.9.3 - 1.11

Siteden kapalı betaya kaydolmak isteyenler olabilir. 8 Temmuz 2017'de kapalı betayı açıyoruz.

Blazerd dünyasında barışçıl ve düzenli olarak yaşayan 4 krallık varmış. Aermon, Uray, Jouge ve Laesa adları ile Blazerd dünyasında yaşamışlardır. Bir gün Laesa krallığını umursamıyorlardı. Laesa kralı ne kadar güçlenmek istese de diğer krallıklar ona yardım etmemiştir. Laesa kralı bu durum karşısında sinirlenip diğer krallıklar ile bu durum sürer ise zaten bir dostluğun olmadığını ve savaşmanın en doğru karar olduğuna inanmıştır. Diğer krallıklar bu duruma karşı Laesa'nın durumunu göz önünde bulundurarak savaşı kabul etmişlerdir. Savaş başlamıştır. Laesa krallığı büyük bir yenilgiye uğramış ve hayatta kalan bir kaç halktan insan başka krallıklara kaçarak yaşamaya başlamıştır fakat bütün krallıkların unuttuğu bir şey vardır. Laesa kralı savaşta yoktu. Herkes kralın kaçtığını düşünüp dalga geçmişlerdi. Laesa kralı Blazerd dünyasının karanlık bölgelerinden olan Hyura'ya gitmiştir. Hyura'da büyücüler, kahinler, fantastik yaratıklar ve birçok şey daha mevcuttur. Laesa bölgenin en iyi ve tanınmış bir büyücüsünden intikam alabilmek için yardım istemiştir. Büyücü ile bir anlaşmaya varmışlardır. Laesa kralının diğer krallardan yadigâr olan Kadim Mücheverini istemiştir. Kral çaresiz olarak teklifi kabul etmiştir. Büyücü Hyura'da ki ve yer altında ki bütün karanlık güçleri toplayarak diğer krallıklara saldırmıştır. Krallıklar savaş sonucu yenilgi ile sonuçlanmıştır. Krallıklar bir araya gelerek ortak bir krallık kurmaya karar vermişlerdir. Bu krallığı gizli bir yere olması gerektiğini ve bulunsa bile zor erişebilecek bir şey olmasını istemişlerdir. Bunun düşüncesi ile krallığı havaya kurmaya karar vermişlerdir. Krallık kurulurken gizlemek için birçok masum insan ölmüştür fakat sonunda krallık kurulmuştur. Yeni krallığın ismi ise Raezor idir. Krallıkta ki bütün yeni askerler yer yüzüne inip sahte kral ile savaşmaya başlamıştır.

Blazerd MMORPG'nin fantastik bir yapısı ve oynanışı olduğundan birçok sistem ve özellik mevcuttur.
Burada tüm sistemleri olmasa da birçok sistemi tanıtacağım.
Detaylı Bilgi "Tab"
Tab tuşuna basarak oyunda temel bilgiler ve ihtiyaçlarınız yazar.

Karakter Oluşturma ve Çoklu Karakter

Oyun içinde farklı özellikli ve isimli 3 tane karakter oluşturabilirsiniz.

Grup
Grup kurarak takım arkadaşlarınız ile kazanılan ganimet ve tecrübeyi paylaşabilirsiniz.

Yetenekler

Her sınıfa özel yetenek sistemi ile yetenek açabilir, güçlendirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Görevler

Blazerd dünyasında yapabileceğiniz her çeşit görev vardır. Detaylı bir sistem ile anlamanız ve görünürlük
olarak gelişmiş bir sistemdir.

Eşya Özellikleri

Herkes bir birinden farklı stratejiler uygulaması için getirdiğim bir sistem.
Eşya'ya özellik eklemek veya değiştirmek paralı ve risklidir.

Arkadaşlar
Arkadaş sistemi sayesinde oyuncular ile arkadaşlık kurabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Çevrimdışı Pazar
Pazarlar diğer oyuncular için satma ve satın alma işlevlerini daha etkisel kılan bir sistemdir.
Pazar kurduktan sonra oyundan çıksanız bile pazarınız 12 saat boyunca aktif kalacaktır.

Zindanlar
Zindanlar sayesinde daha değerli eşyalar elde edebileceksiniz. Bunun yanında tecrübe puanı olarak da
kâr yapmış olacaksınız. Her 1 dakikada 1 enerji dolar. Çevrimdışı olursanız enerji dolmaz.

Yaratıklar
Blazerd dünyasında yaratıklarda bir garip ve bir o kadar da fantastik!

Sandıklar
Düşman yaratık öldürdüğünüzde belirli bir şans ile yere sandık düşer. Sandığım yanına gidip
eğilirseniz sandık açılır. Sandıklar 60sn. süresi boyuncu alınmazsa kendi kendiliğine yok olur.

Meslekler
Meslekler sayesinde hem zaman geçirebilirsiniz hemde eşyalarınızdan tutun pasif özelliklerinize
kadar gelişe bilirsiniz. Şu anlık Blazerd MMORPG'de 3 meslek vardır.
Bunlar; Madenci, Tarımcı, Balıkçı

Madenci

Balıkçı

Son düzenleme:

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı çok iyi olmuş doğrusu. Sunucuya da çok emek vermişsiniz. Tebrik ediyorum. Örümcek Boss'tan tırstım :8

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu mükemmel,konu tasarımı olağanüstü 10/10 u hakediyor vallahi

TungahanSZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika görünüyor gerçek MMORPG'yi yaşatacak bir sunucu.
Emeklerinin karşılığını alacağından eminim.
Şimdiden başarılarının devamını dilerim.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Kayıplara karıştığından korkuyordum. Eline sağlık :D

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncellenmiştir.
- Hikayede ki yazım hataları giderilmiştir.
- Meslek Sisteminin detayları eklenmiştir.

Yorumlarınız için teşekkürler :)

Armagedo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucu çok güzel olmuş başarının devamini diliyoruz ama bir karışıklık var kafamda paladinin kiliciyla okçunun yayinin hasarinin ayni olmasi biraz tuhaf değilmi hem uzaktan vuruyor hemde hasarları eşit bence adil olmasi için eşit olmamalı

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Sunucu çok güzel olmuş başarının devamini diliyoruz ama bir karışıklık var kafamda paladinin kiliciyla okçunun yayinin hasarinin ayni olmasi biraz tuhaf değilmi hem uzaktan vuruyor hemde hasarları eşit bence adil olmasi için eşit olmamalı

Öncellikle teşekkürler, fotoğrafta gösterilen eşyalar prototip eşyalardır. Blazerd dünyasında her yaratıktan +100 çeşit eşya düşer. Eşya sınırsız diyelim. Yani hiçbir kılıç, yay, asa birbiri ile aynı değil. Onlar sadece örnekler :D

MutantPanda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu mükemmel gözüküyor.Uzun zamandır gelişim sürecini takip ediyorum.Böyle güzel bir sunucu global açılmalı.

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MONSTER IN DARKNESS KLAN TANITIMI (Sunucudaki en eski klandır)

Klanımızın amacı Blazerd dünyasındaki gizemleri araştırmak, onlar hakkında bilgi edinip bu bilgileri diğer kişilerle paylaşmak. Klan olarak keşfetmeye, şehirler arası ticarete bir açlık duyuyoruz. Kendimize "Karanlıktaki Canavar" desek de masum ve savunmasız insanlara bulaşmıyoruz. Esas para kaynağımızı harita çizerek, rehberlik yaparak ve kervanlara koruma yaparken ticaret yaparak sağlıyoruz. Yeni gittiğimiz yerlerde insanlarla konuşup onlara bildiğimiz bilgileri para karşılığı satıyoruz.

Biz karanlıktaki sesiz. Biz gölgelerin bir parçasıyız. Biz karanlıktaki canavarlarız...

Klana katılmak için gerekenler:

Açıkcası bir yaş kısıtlamamız yok. Önemli olanın insanlık ve saygı seviyesi olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu seviyeleri yüksek tutanlar klanımıza katılabilirler.
Klana katılmadan önce yaptığınız şeyler benim umrumda değil. Bzim klanımız herkes için yeni bir başlangıç. O yüzden hırsızı olsun, katili olsun, dolandırıcısı olsun herkese burda yer var.
Klana bir kez katıldınız diye atılmayacağınızı düşünmeyin. Klanın içinde bana, olacak herşeyi ulaştırabilecek örümceklerim var. Beni küçümsemeyin.
Klana girdikten sonra üstleriniz size ne söylüyosa yapmak zorundasınız. Tabi ki gerçekcilik sınırlarında.
Bana başınızdan geçeleri anlatmaktan çekinmeyin. Üstünüz sizi rahatsız mı ediyor olayı bana anlatın. Ben olayla ilgilenirim.
Klan içi iletşimin çok önemli olduğunu düşünüyorum o yüzden iletişim için herkesin Discord kullanmasını istiyorum. Hem basit, hem de klanlar için ideal.

Gelelim birkaç klan kuralına:

Klan arkadaşlarınızdan para ve eşya çalmak KESİNLİKLE yasaktır.
Klan arkadaşlarınızı rahatsız etmek yasaktır.
Klana girdikten sonra üst taraftada belirttiğim gibi saygı ve insanlık seviyelerinize dikkat edin.
Klanda olan şey, klanda kalır. (Tartışmalar, planlar, sırlar...) Eğer Klan değiştirip bu bilgileri sızdırırsanız bu ban yemenize sebep olabilir.
Eğer klandan ayrılmak istiyorsanız bana ulaşın. Kafanıza göre iş yapmayın.
Ve son olarak biz canavarlarız. Canavar gibi gözükmemizi sağlayın. Düşmanlarımıza korku salın.

Şimdi sıra başvuru formunda:

*Yaşınız:
*Oyundaki adınız:
*Discord ve ya onun gibi bir iletişim programı kullana bilir misiniz?:
*Bizim için ne yapabilirsin? Seni neden seçmeliyiz?:
Kendini bir felsefeci ve ya yazara benzetsen kim olurdu? ve Neden?:
Son okuduğun kitapta en sevdiğin karakterin, en sevdiğin karakter olmasının sebebi?
*Diğer klanlar arasından neden MID'i seçtin?

NOT: * (yıldız) lı yerler doldurulmak zorunda. Diğerlerini doldurmasanızda olur ama doldurursanız size avantaj sağlar.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Klanımızın amacı Blazerd dünyasındaki gizemleri araştırmak, onlar hakkında bilgi edinip bu bilgileri diğer kişilerle paylaşmak. Klan olarak keşfetmeye, şehirler arası ticarete bir açlık duyuyoruz. Kendimize "Karanlıktaki Canavar" desek de masum ve savunmasız insanlara bulaşmıyoruz. Esas para kaynağımızı harita çizerek, rehberlik yaparak ve kervanlara koruma yaparken ticaret yaparak sağlıyoruz. Yeni gittiğimiz yerlerde insanlarla konuşup onlara bildiğimiz bilgileri para karşılığı satıyoruz.

Biz karanlıktaki sesiz. Biz gölgelerin bir parçasıyız. Biz karanlıktaki canavarlarız...

Açıkcası bir yaş kısıtlamamız yok. Önemli olanın insanlık ve saygı seviyesi olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu seviyeleri yüksek tutanlar klanımıza katılabilirler.
Klana katılmadan önce yaptığınız şeyler benim umrumda değil. Bzim klanımız herkes için yeni bir başlangıç. O yüzden hırsızı olsun, katili olsun, dolandırıcısı olsun herkese burda yer var.
Klana bir kez katıldınız diye atılmayacağınızı düşünmeyin. Klanın içinde bana, olacak herşeyi ulaştırabilecek örümceklerim var. Beni küçümsemeyin.
Klana girdikten sonra üstleriniz size ne söylüyosa yapmak zorundasınız. Tabi ki gerçekcilik sınırlarında.
Bana başınızdan geçeleri anlatmaktan çekinmeyin. Üstünüz sizi rahatsız mı ediyor olayı bana anlatın. Ben olayla ilgilenirim.
Klan içi iletşimin çok önemli olduğunu düşünüyorum o yüzden iletişim için herkesin Discord kullanmasını istiyorum. Hem basit, hem de klanlar için ideal.

Klana girdikten sonra üst taraftada belirttiğim gibi saygı ve insanlık seviyelerinize dikkat edin.
Klanda olan şey, klanda kalır. (Tartışmalar, planlar, sırlar...) Eğer Klan değiştirip bu bilgileri sızdırırsanız bu ban yemenize sebep olabilir.
Ve son olarak biz canavarlarız. Canavar gibi gözükmemizi sağlayın. Düşmanlarımıza korku salın.

*Yaşınız:
*Oyundaki adınız:
Son okuduğun kitapta en sevdiğin karakterin, en sevdiğin karakter olmasının sebebi?

NOT: * (yıldız) lı yerler doldurulmak zorunda. Diğerlerini doldurmasanızda olur ama doldurursanız size avantaj sağlar.
ama ben bu klanda olduğumu hatırlıyorum.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0

*Yaşınız:
*Oyundaki adınız:

Krdş mezarına geri döner misin tşk (Yalnız harbi öldü sanıyodum ben seni :D)

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herşeyiniz çok güzel olmuş. Türkiye'de böyle server ilk galiba . Başarıların devamını dilerim...