Yardım Bloğun Üstüne Gelince Komut Çalıştırma

onlykermit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.11.2
Merhaba. Bir korku haritası yapmaya çalışıyorum. Belli bir yerde oyuncu bloğun üstüne gelince sohbette bir şeyler yazmasını istiyorum. Ama kullandığım komut maalesef olmuyor, bilginiz varsa belirtirseniz sevinirim.

(Kullandığım Komut : execute at @p if block - -1 - minecraft:black_wool run say Deneme)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
İstediğiniz şeyi basit bir komut ile yapabilirsiniz:
/testfor @p[x=1,y=1,z=1,r=1] xyz koordinatlar, r ise radius yani yarıçap anlamına geliyor.
Bir komut bloğunda testfor komutunu hazırlayın, işlem gerçekleştiğinde önündeki kızıltaşlara enerji verecektir daha sonra yazı yazmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemin daha iyi anlatılışı aşağıda verdiğim konuda mevcut.

Bu komut hakkında daha detaylı bilgiye önceki konunda da belirttiğim gibi şuradan ulaşabilirsin:

Konuya girip, F3'e basıp testfor yazman yeterli olacaktır.

onlykermit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İstediğiniz şeyi basit bir komut ile yapabilirsiniz:
/testfor @p[x=1,y=1,z=1,r=1] xyz koordinatlar, r ise radius yani yarıçap anlamına geliyor.
Bir komut bloğunda testfor komutunu hazırlayın, işlem gerçekleştiğinde önündeki kızıltaşlara enerji verecektir daha sonra yazı yazmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemin daha iyi anlatılışı aşağıda verdiğim konuda mevcut.

Bu komut hakkında daha detaylı bilgiye önceki konunda da belirttiğim gibi şuradan ulaşabilirsin:

Konuya girip, F3'e basıp testfor yazman yeterli olacaktır.
Çok teşekkürler .3