BlockBenderTR | Sürüm 1.8.x | Avatar PVP |

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KOPYALANABİLİR ADRES : BlockBenderTR.batihost.com
Kopyalanabilir Site Adresi :

Amacımız.png

Yetkili Kadrosu.png

Sunucu Özellikleri.png

Element Tanıtımları ;

Ates.png

Ateş Bükücülüğü

Saldırı elementi olan ateş defans bakımından güçsüz olsa da saldırı konusunda kimse onun eline su dökemez.Havadaki yıldırımları rakiplerinin üstüne gönderebilir yahut beyinlerinden patlama göndererek rakiplerini patlatma yeteneklerine sahiptirler.Hayatınızda görebileceğiniz en güçlü bükücüler belki bu kişilerdir.

Hava.png

Hava Bükücülüğü

Hava elementi ile dağlardan dağlara uçabilir yahut rakibinizi saldırılar ile uzak yerlere fırlatabilirsiniz.Hava elementinin saldırı hasarları düşük olmasına rağmen oyunun en hızlı elementi olduğu için rakiplerinin korkulu rüyaları olmayı başarmışlardır.

Su.png

Su Bükücülüğü

Su çizgi dizide de olduğu gibi denge elementidir. Kimi zaman hızlı, kimi zaman ise yavaş fakat hasarı iyi hamleler ile rakibinize karşı koyabilirsiniz. Su dört ana dal içinde gözlemlenebilir, bunlar; buz, kar, kan, iyileştirme. Fakat sunucularda buz ve kar aynı katagori içine alınarak bizlere sunulur. Kan ise çoğu sunucuda da olduğu gibi ücret karşılığı oyuncuya verilir. Su "yavaş" diyebileceğimiz katagoride incelenir. Bu katagoride iki tane element vardır, su ve toprak. Bu nedenden dolayı su bükerken diğer elementlerde olduğu gibi (toprak hariç) saldırmak yanlıştır, su taktik ve el kabiliyeti gerektirir, yeni başlayan biri için kesinlikle uygun değildir.

Toprak.png

Toprak Bükücülüğü

Kendilerini toprak ile gökyüzüne fırlatabilen bu bükücüler her yönden çok güçlüdür.Lavlardan göller oluşturup,rakiplerine metaller atıp hatta rakiplerini kum ile onları kör edip kolayca öldürebilirler.Defansının yanında saldırı hasarları da yüksektir.Bu bükücülerle karşılaşmamak için yolunuzu değiştireceksiniz.

Bunun Rehberini Yapan @OnurOzbay 'ın Rehberlerine Bakarak Daha Detaylı Bilgi Bulabilirsiniz.

Sunucu İçi Resimler ;

Spawn

Spawn.jpg

Kutular

Kutular.jpg

Orman

Orman.jpg

DAHA FAZLASI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
İLETİŞİM ADRESLERİ ;
Site Destek Adresi : http://blokbendertr.mc.tc/destek/

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yalnız sıkıntınız ben sunucuda yetkili değilim. Siz rica ettiğiniz için yardım ettim. Umarım tekrar düzenlersiniz.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalnız sıkıntınız ben sunucuda yetkili değilim. Siz rica ettiğiniz için yardım ettim. Umarım tekrar düzenlersiniz.

Bende sevinmiştim sonunda bir sunucunun mimarlığını Onur yapacak diye :(.

KONU DIŞI: Onur foruma girmeyeli hiç unvanına bakmadım. O unvan sayısı ne :D?

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende sevinmiştim sonunda bir sunucunun mimarlığını Onur yapacak diye :(.

KONU DIŞI: Onur foruma girmeyeli hiç unvanına bakmadım. O unvan sayısı ne :D?
Aslında yapılarımızı o yaptı fakat kendisi yetkili olarak kalmak yerine oyuncu olmayı tercih eden birisi. Bizde isterdik Onur gibi yetenekli bir builderimiz olsun hep :D

Lemonhead

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu daha düzenli olabilirdi (Komutlar vs) Server'a Girdiğimizde hiçbir şey bilmiyoruz ne'de olsa.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Avatar sunucu mu? Burda bir Atom yok mu? Hemen geliyorum :) Diğer avatar sunucularına hep demişimdir size de demek isterim. Eğer herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa çekinmeden bana söyleyebilirsiniz. Elimden geldiğince yardım ederim.
@OnurOzbay bu sefer seni öldüreceğim umarım :kaş:

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu daha düzenli olabilirdi (Komutlar vs) Server'a Girdiğimizde hiçbir şey bilmiyoruz ne'de olsa.
Bu yorumunuzu okuduktan sonra şunu anladım ki avatarı bilmiyorsunuz vede avatar çapını bilmiyorsunuz.
@OnurOzbay In bu konulara netlik getiren avatar rehberleri var oradan bunları öğrenebilirsiniz.
Vede konuda şu yazıyı görebilirsin.
"
Bunun Rehberini Yapan @OnurOzbay 'ın Rehberlerine Bakarak Daha Detaylı Bilgi Bulabilirsiniz.
"

Avatar sunucu mu? Burda bir Atom yok mu? Hemen geliyorum :) Diğer avatar sunucularına hep demişimdir size de demek isterim. Eğer herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa çekinmeden bana söyleyebilirsiniz. Elimden geldiğince yardım ederim.
@OnurOzbay bu sefer seni öldüreceğim umarım :kaş:
Maalesef ki kapanacağız ama genede yardım isteğin için teşekkürler.

Lemonhead

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu yorumunuzu okuduktan sonra şunu anladım ki avatarı bilmiyorsunuz vede avatar çapını bilmiyorsunuz.
@OnurOzbay In bu konulara netlik getiren avatar rehberleri var oradan bunları öğrenebilirsiniz.
Vede konuda şu yazıyı görebilirsin.
"
"

Maalesef ki kapanacağız ama genede yardım isteğin için teşekkürler.
Avatar sunucularını biliyorum bir zamanlar çok ünlü olan sunucu türlerindeydi, Fakat Komutları Hatırlamıyorum.