Yardım Blok koyma sıralaması

OzanMTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Blok koyma sıralamsı istiyorum şuraya kadar yapabildim
variables:
{blokkoyma.%player%} = 0

on place:
if world is "world":
add 1 to {blokkoyma.%player%}

fakat /stats yazdıgımda 1. 2. ve 3. yü nasıl gösterceğimi bilmiyorum

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Blok koyma sıralaması derken, konuyu biraz daha açabilir misiniz?

OzanMTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Blok koyma sıralaması derken, konuyu biraz daha açabilir misiniz?
Geç gördüm pardon aslında yapmak istediğim şu her blok koyduğunda {blokkoyma.%player%} variablrsine 1 ekliyor. Bunun sıralamasını istiyorum /stats yazdığımızda mesela stats.admin yetkisi olanlar kullanabilecek sadece komutu ilk 5 en çok blok koyanları sıralayacak skript.

Bir de şöyle bir şey istiyorum bu biraz zor olabilir ama yinede söylemek istiyorum. Sunucuda sıralama var armor standlarla ve üstünde hologeam var. Aynen şu şekilde
1.
None
999 BLOK
böyle satırlardan oluşan bi hologram 3. Luge kadar var bu otomatik olarak 1.nin adını hologramdaki 2. Satıra yazıcak ve altına kaç blok koyduğnuda yazıcak yani /hd setline siralama1 2 &c&lisim ve /hd setline siralama1 3 &u&l1281 BLOK bu komutları otomatik olarak kullanıcak ama bu örnek yani 1281 blok yazmıycak 1. Kaç blok koyduysa onu 3. Satıra ve isminide 2. Satıra yazıcak. 5dk aralıklarla bunu otomatik olarak yapabilir mesela...
Asıl önemlı kısım burası biraz zor biliyorum ama yapabilirsen gerçekten o kadar mutlu olurumki ücretinide verebilirm zor bir skriptse.