BlondeCow Crash Fix | MonkeyCowFix by Overisty v0.1 | SUNUCU CRASHLEMEYE SON!

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar öncelikle direk konuya girelim @BlondeCow ve @TurkiyeQQ isimli 2 tane çocuk youtube da yüzlerce oyuncunun emeklerine göz dikerek sunucuları kapatıyor yada oynanmayan bir hale getiriyor , biz de @Overrated arkadaşım ile bunun fixini yapıp bu sorundan etkilenen dostlarıma yardımda dokunmak istiyorum. Bu reziller parayla clienti satıp üstüne parayla korumayı satıp dandık bi plugin atıyolar ve crash atmayı kesıp korumanın bu olduğuna inandırıyorlar böyle illegal bi işe gönlümüz razı gelmedi ve herkese açık paylaşıyorum.

Youtube kanalları göz atın ;

Moderatör tarafından düzenlendi:

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Bahsetmekte olduğunuz client şu an mağarada kaldı. <_< En son bunu çağrıda da diyordun "client biz de zaten engelledik gel at" diye veee sonuç "dostlarım ben sunucu işlerini bırakıyorum" oldu :).

edit2: Bahsetmekte olduğun plugini indireyim dedim de böyle bir konu zaten @BlondeCow tarafından açıldı ve aynı konuyu açarak insanları neden plugini "overisty arkadaşımın yapmış olduğu plugin" diye kandırmana gülüyorum :) Plugine sağ tık özellikler plugin.yml baktığınızda ciddi ciddi "overisty arkadaşın yapmış olduğu plugini görebilirsiniz veya jd-gui/luyten ile @BlondeCow adlı kişinin spigotta bulunan plugini PacketBookFixer ile kodlarını karşılaştırabilirsiniz. Plugin ne @iTzRoweYT 'a aittir ne de overistye. İki plugin arası karşılaştırma spoylerdedir. İki resim arasındaki 7 farkı bulun yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Overrated

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elinizde kanıt varsa, dava açıp kazanma ihtimalinizin %99 olduğunu söyleyebilirim.
dostum ben bir sonuç alacagımı sanmıyorum ki zaten kanıt var hand mcden beri bunlar aynısını yapıyor zaten bitti bunu paylaştıktan sonra , inşallah daha böyle yararlı fixler çıkarda exploitlerin kökü kurur adamlar eğlence için sunucu kapatıyor :D

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bahsetmekte olduğunuz client şu an mağarada kaldı. <_< En son bunu çağrıda da diyordun "client biz de zaten engelledik gel at" diye veee sonuç "dostlarım ben sunucu işlerini bırakıyorum" oldu :).

edit2: Bahsetmekte olduğun plugini indireyim dedim de böyle bir konu zaten @BlondeCow tarafından açıldı ve aynı konuyu açarak insanları neden plugini "overisty arkadaşımın yapmış olduğu plugin" diye kandırmana gülüyorum :) Plugine sağ tık özellikler plugin.yml baktığınızda ciddi ciddi "overisty arkadaşın yapmış olduğu plugini görebilirsiniz veya jd-gui/luyten ile @BlondeCow adlı kişinin spigotta bulunan plugini PacketBookFixer ile kodlarını karşılaştırabilirsiniz. Plugin ne @iTzRoweYT 'a aittir ne de overistye. İki plugin arası karşılaştırma spoylerdedir.

Sizin attığınızı bizzat kendım kullandım ve attıgınız crash de elım de mevcut olanda da çalıştı bunda çalışmıyor deniyebilirsiniz.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Demek günlerdir crashfix olarak bahsetmiş olduğun şey buydu. Yanlız paylaşmış olduğun clientin koruması zaten spigotta bulunmakta. Sen şimdi bu eklenti ile onu engellemişsin anlaşılan. Sende biliyorsun ki sürüm değiştirmek bile fayda etmemişti. Sürüm değiştirerek dene bakalım bu elindeki clientle crash atabiliyor musun :) Amma velakin elindeki crashin bir başka türü ile atılabiliyor.

Ayrıca demişsin ki konuda, "yaptığımız" bunu siz mi yaptınız?
Madem yapabiliyordunuz siz java işlerinden anlıyordunuz neden biz bu zamana kadar bu konuda bir şey göremedik. Bahsetmiş olduğun clientin korumasını zamanında craftrisede yapmıştı fakat, sonuç hüsran oldu.

Ben şahsen bunuda sizin yaptığınıza inanmıyorum. Daha cliente benim koymuş olduğum şifreyi (432888) değiştiremiyorsunuz bile...

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
Elinizde kanıt varsa, dava açıp kazanma ihtimalinizin %99 olduğunu söyleyebilirim.Siz para ödeyip sunucu kiralıyor veyahut satın alıyorsunuz.Para ödediğiniz temelli satın aldığınız veyahut zimmetli olarak kiraladığınız mal varlığına DDOS atılması gibi illegal işlemler veyahut alıkoyulması sanal suçtur. 6533 No lu kanun gereğince sanal ortamda işlenen suçların cezasız kalmayacağı açıkça ve hükmen belirtilmiştir.
MADDE 1 – (1) Hükümetimiz adına 10 Kasım 2010 tarihinde Strazburg’da imzalanan “Sanal Ortamda İşlenen Suçlar Sözleşmesi”nin çekinceler ve beyanlar ile birlikte onaylanması uygun bulunmuştur.
MADDE 2 – (1) Bu Kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
MADDE 3 – (1) Bu Kanun hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.
Kanun No. 6533 Kabul Tarihi: 22/4/2014
Bu işlemleri yapan insan(-), sadece cracklı sunuculara bunu gerçekleştirdiğini ve cracklı sunucu kurmanın da suç olduğunu belirtiyor ve kendini vatansever olarak nitelendiriyor.
"Attack!" mesajını "YurttaSulh!" yazısıyla değişince vatan sever değil, yine bir hırsız oluyorsun.

Overrated

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Demek günlerdir crashfix olarak bahsetmiş olduğun şey buydu. Yanlız paylaşmış olduğun clientin koruması zaten spigotta bulunmakta. Sen şimdi bu eklenti ile onu engellemişsin anlaşılan. Sende biliyorsun ki sürüm değiştirmek bile fayda etmemişti. Sürüm değiştirerek dene bakalım bu elindeki clientle crash atabiliyor musun :) Amma velakin elindeki crashin bir başka türü ile atılabiliyor.

Madem yapabiliyordunuz siz java işlerinden anlıyordunuz neden biz bu zamana kadar bu konuda bir şey göremedik. Bahsetmiş olduğun clientin korumasını zamanında craftrisede yapmıştı fakat, sonuç hüsran oldu.

Ben şahsen bunuda sizin yaptığınıza inanmıyorum. Daha cliente benim koymuş olduğum şifreyi (432888) değiştiremiyorsunuz bile...
spigotta bulunan fixi sende biliyorsun clienti fixlemedigini . packetbookfixerle çok fark var arasında bunun konuyu kapatın bence o crashin baska turunu falanda bilmiyorum ama onunda bir fixi vardır elbet ve bulunur . birgün hepsi biticek bu adamları destekleyenlerde piyasadan düşücek :D

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

O bahsettiğini at pl crash atacağım bunu at atamayacağım var mısın?

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Sizin attığınızı bizzat kendım kullandım ve attıgınız crash de elım de mevcut olanda da çalıştı bunda çalışmıyor deniyebilirsiniz.
"O client mağarada kaldı" yazdığım cümleyi tekrar oku ve daha sonra cevapla.