BlondeCow Crash Fix | MonkeyCowFix by Overisty v0.1 | SUNUCU CRASHLEMEYE SON!

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Neyse bu korumayı sizden başka kimse kullanmaz. Yakında arşive düşer.
@iTzRoweYT adlı yabancı kişinin PBF pluginini düzenlemiş halidir.

Konuda bahsedilen "FIXLEYEN" plugin yukarıda attığım fotoğrafta 2 resim arasındaki 7 farkı bul yaparak farkları bulabilirsiniz. Tabii mesajlar hariç bir fark varsa
PacketBookFixer

RuhunCanayazı

SonTürk
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
illa bir muhalefet olacaksınız :) gerçi bu konunun arşive düşmeden kendisinin kaldırması gerektiğini düşünüyorum çünkü burdaki kimsenin bu yardıma ihtiyacı yok eleştren herkes kendi çözsün sorunu.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
illa bir muhalefet olacaksınız :) gerçi bu konunun arşive düşmeden kendisinin kaldırması gerektiğini düşünüyorum çünkü burdaki kimsenin bu yardıma ihtiyacı yok eleştren herkes kendi çözsün sorunu.
Eleştiren arkadaşlar işin başında olanlar, doğal değil mi?

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Bahsetmiş olduğun client "mağara" bu eklenti bana aittir. ItzRoweYT bunu değiştirip paylaşmış sizinde hiçbir bilginiz olmadığından aralarında fark var sanmışsınız belli ki bu forumda dahi konusu bulunuyor. Saçma sapan konularla baltalamayı kesin. @Ohm "kendini vatansever olarak nitelendiriyor. " kendimi vatan sever olarak ilan ettiğim yok mesaj kısmına gelecek olursak aynı şey olduğunu nereden çıkardınız emin değilim CraftRise bu konu hakkında hiçbir çözüm çıkarabilmiş değil çıkaracağını da sanmıyorum o kapasiteye sahip değiller. Bu kadar basit bir olayı bu kadar abartmanız şaşırtıcı doğrusu işe yaramaz sunucularınız bir noktaya gelemedi diye böyle konular açmanızada artık şaşırmıyorum.

Son düzenleme:

Overrated

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bahsetmiş olduğun client "mağara" bu eklenti bana aittir. ItzRoweYT bunu değiştirip paylaşmış sizinde hiçbir bilginiz olmadığından aralarında fark var sanmışsınız belli ki bu forumda dahi konusu bulunuyor. Saçma sapan konularla baltalamayı kesin. @Ohm "kendini vatansever olarak nitelendiriyor. " kendimi vatan sever olarak ilan ettiğim yok mesaj kısmına gelecek olursak aynı şey olduğunu nereden çıkardınız emin değilim CraftRise bu konu hakkında hiçbir çözüm çıkarabilmiş değil çıkaracağını da sanmıyorum o kapasiteye sahip değiller. Bu kadar basit bir olayı bu kadar abartmanız şaşırtıcı doğrusu işe yaramaz sunucularınız bir noktaya gelemedi diye böyle konular açmanızada artık şaşırmıyorum.
şu an kimin sunucusunun kapalı , kiminkinin açık olduğu ortada . o yaptığın packetbookfixer hiçbir işe yaramamakta :para:

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BLOCK_PLACE paketi gönderirken 100 sınırı mevcut,99 gönderirseniz plugini atlarsınız, WRITTEN_BOOK eline alırda o şekilde atak yaparsan 2. kısmıda atlarsın, 3. kısımda WRITTEN_BOOK adlı eşyayı stacklersen atılırsın stacklemezsen gene pass,Karakterin altına koyduğun eşyanın ismi yani sign gibi bir ismi olmazsa gene patlarsın fakat ismini çekecek kadar yavaşlatırsan passed, Karakterin altına 100 paket değilde 99 paket halinde eşya koyarsan pass, Sayfa oluştururken NBT tag ı yoksa yeni sayfaya geçmez, eğer page yani sayfa değilse zort, kitapta 50 sayfa değilde 49 sayfa yaparsan pass, 320 kelime değilde 319 kelime yazarsan gene pass. Benim gördüklerim bunlar yanlışlıklar olabilir sabahkin körü işe gidiyorum arabada trafik ışığını beklerken yazdım :D Eklemeyi unuttum plugin v1_8_R3 versiyonu baz almaktadır halbuki book problemi tüm versionlar için geçerlidir, ve pluginin içerisinde tabela ile alakalı en ufak veri bulunmamaktadır tabela bugu komple serveri uçurur onunda plugini vardır mutlaka onuda kullanın plisss..

Not : author: Rowe

Son düzenleme:

Emristyy

Overisty Universe
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzatmaya gerek yok isteyen kullanır isteyen kullanmaz bi kârımız yok deneyip görürsünüz. İyi forumlar

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Sadece bizim ismimizi kullanarak bir şeyleri gerçekten istediğin gibi yapabileceğini mi düşünüyorsun? Bizim yaptıklarımızın sadece kötü tarafından bakan insanları bu konuya çekerek gerçekten alkışlanıp, sevileceğini falan mı sanıyorsun? Minecraft Türkiye ortamında işe yaramaz sunucular olduğu müddetçe sizin gibilerin böyle sahte konular açarak bir yerlere gelmek istemesini anlayışla karşılıyorum fakat önce paylaştığınız içeriği(eklentiyi) hiç incelemeyi denediniz mi? Bunun dahi nasıl yapılacağını bilmediğinizden böyle komik durumlar ortaya çıkabiliyor.
Bu yaptıklarınızla sadece kendinizi rezil edersiniz. Bu konularda hiçbir bilginiz olmadığını yazdığınız yazılardan, paylaştığınız eklentiden ve ismimizi kötüleyerek sizin gibi aynı düşünceye sahip insanları bu konuya çekerek bir linç başlatmak istediğinizden anlaşılabiliyor. Paylaşılan eklenti Spigot üzerinde zaten mevcut benim eklentimin bir işe yaramadığını söyleyenler iki eklentinin açık kaynak kodlarını inceleyerek aralarında hiçbir farkın olmadığını görebilirler.
@Reidpso sen CanAyaz olmalısın konuyu açan kişilerin arkadaşı(ortağı) gerçekten güzel bir iş çıkararak eklentiye bir puan vermişsin tebrik ederim. :ıslık:

Son düzenleme:

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Bu kişiler sayesinde ben sunucumda daha çok gelişmeye gittim bulduğum viaversion ayarıyla zaten bunu engellemiştim. O zaman böyle hazır bir plugin de yoktu tabii ki. Kısacası bu insanların işi sunucuya saldırıp oynalıymayacak duruma getirmek değil. Ders vermek, uğraşa sokmak. Ne kadar saldırdıkları sunucu varsa onun çok fazlası kadar da yardım ettikleri sunucu var. Konuya girişin bile çok yanlış. Bu arada günaydın biz bu konuları 3 ay önce çözmüştük sanırım :şapka:

Overrated

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu kişiler sayesinde ben sunucumda daha çok gelişmeye gittim bulduğum viaversion ayarıyla zaten bunu engellemiştim. O zaman böyle hazır bir plugin de yoktu tabii ki. Kısacası bu insanların işi sunucuya saldırıp oynalıymayacak duruma getirmek değil. Ders vermek, uğraşa sokmak. Ne kadar saldırdıkları sunucu varsa onun çok fazlası kadar da yardım ettikleri sunucu var. Konuya girişin bile çok yanlış. Bu arada günaydın biz bu konuları 3 ay önce çözmüştük sanırım :şapka:
önceki çözümlerin hepsini denedik hala crash atmaya devam ettiler + bizdeki clientle bile crash calısıyordu bunda calısmıyor