Ödümüzün Koptuğu Anlar

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18

1_X1qd-yyg3FWTpsd32rx4hA.gif

Merhaba forum halkı, bir anlığına kalbimizi yerinden çıkartan, korkudan öldüren birkaç şeyi bu konuda derledim. Siz de burada belirtilmemiş olan birkaç durumu bizimle paylaşabilirsiniz.

1- Telefonu Cepte Bulamamak: Bende 3 saniye boyunca uçurumdan düşüyormuş hissi yaratıyor. Sonra telefonu bulunca veya nerede olduğunu hatırlayınca gelen rahatlama hissi...

2- Gece Evde Tekken Ses Duymak: Ateisti bile imana getiren bir durum. Bazen tüm elektrik israfına rağmen evdeki tüm ışıkları açıyorum.

3- Tam Küfür Etmişken Arkada Öğretmen/Anne/Baba Olması: Ağzımızdan kaçabilir ya da kendi isteğimizle de söyleyebiliriz, fakat tam söyledikten sonra arkada birisinin olduğunu anlamak ve o kişinin arkadaşlarınızdan birisi olması için dua etmek...

4- Sınavda Adımızı Yazdığımıza Emin Olamama: Sınavdan çıktıktan sonra bir anlığına aklımıza adımızı yazıp yazmadığımız gelir, şüphe etmek bile kalbi durdurmak için yeterli. Tabii şüpheler doğru çıkarsa ayrı.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uyurken camın arkasında gördüğüm figürler

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Hypixel'e yan hesabınla yanlışlıkla girip banlı çıkınca asıl hesabının banlandığını düşünmek

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Okula giderken bir eşyamı, müzik enstrümanımı veya görsel sanatlar çantamı unutmak olabilir. Kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ödevi yapmamış veya unutmuş olduğumuz zamanlarda hocanın bakmamasını istediğimiz anlar.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sadece ben oynadığımda değil izlediğim yayında falan biri arkadan peşleyince içim bi kıpır kıpır oluyor enerji patlaması yaşıyorum.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bazen telefonum nerde diye bakıp bulamayınca 2-3 saniyelik bi' korku geliyor.